Kde koupit matraci iComfort: Průvodce nejlepším nákupem

Pokud chcete vědět, kde koupit matraci iComfort, máme pět obchodů, na které se můžete podívat. Budeme také hovořit o některých běžných častých dotazech týkajících se tohoto oceněného produktu Serta. Na konci tohoto článku byste měli vědět vše, co budete při nákupu tohoto typu matrace potřebovat.

Chcete více tipů při nákupu matrace? Zde je nejpohodlnější postel, kterou si můžete koupit, a jak najít tu nejlepší pro vás.

Kde koupit matraci iComfort v USA

Nejlepší způsob, jak získat matraci iComfort, je pomocí vyhledávače obchodů s matracemi Serta a poté vyhledat autorizovaného prodejce nejblíže vaší oblasti. Tímto způsobem si můžete matraci osobně prohlédnout a vyzkoušet a budete mít jistotu, že získáte originální výrobek. Kromě toho můžete nakupovat přímo na webových stránkách Serta a poté si nechat dodat matraci iComfort.

Pokud chcete konkrétní obchody, zde je několik míst, kde si můžete koupit i matrace iComfort:

Matracová firma

Pokud máte poblíž matracovou firmu, tento obchod nabízí matrace Serta iComfort. Společnost má mnoho poboček po celých USA, takže by pro vás mělo být snadné vybrat si nejbližší obchod. Můžete se také podívat na jejich webové stránky, kde mají kolekci iComfort.

Věděli jste, že firma Matrace patří také mezi nejlepší obchody na nákup matrace? Zkontrolujte prosím náš seznam a zjistěte, jaké další společnosti jsou spolehlivými prodejci matrací.

Raymour a Flanigan

Raymour a Flanigan mají více obchodů po celých USA a matrace iComfort jsou zahrnuty v jejich katalogu Serta. Postel si také můžete nechat doručit nebo si ji vyzvednout ze showroomu, který je vám nejblíže. Nejsou však přijímány žádné náhrady a vrácení, zvláště pokud jste matraci obdrželi v dobrém stavu.

Nejnižší

Můžete navštívit showroom Lowes nebo procházet dostupné matrace iComfort na jejich webových stránkách. Tam můžete pohodlně porovnávat různé modely iComfort, které vám pomohou najít ten nejlepší pro vaše potřeby. Lowes dokonce nabízí doručení do druhého dne, pokud jste produkt zakoupili v obchodě nebo u zástupce zákaznického servisu před 16:00 a jste přibližně 30 mil daleko od pobočky.

Neautorizovaní prodejci produktů Serta

Zkontrolujte prosím úplný seznam neautorizovaných prodejců matrací Serta, protože v těchto obchodech můžete najít matrace iComfort. Riskujete, že získáte falešný produkt, a záruka Serta samozřejmě postel nepokryje. Společnost Serta také doporučuje získat pouze modely Serta v Amazonu uvedené jako odeslané a prodávané společností Amazon nebo jinými autorizovanými prodejci Amazonu, které Serta uznává, jako je například matrace nebo americká matrace.

Kolik stojí Serta iComfort?

Matrace iComfort začíná na 999 $, zatímco hybridní matrace iComfort začíná na 1 399 $. Serta také nabízí několik vylepšení, kde ta nejcennější je za 2 599 $ za upgrade Max Cooling and Pressure Relief. A co financování?

Stejně jako ostatní obchody s matracemi je financování dostupné také u společnosti Serta. Matraci iComfort můžete získat od 91 USD za měsíc nebo 127 USD za měsíc pro hybrid iComfort s potvrzením. Užitečným tipem, jak při nákupu ušetřit více, je vědět, kdy je nejvhodnější koupit matraci, ať už při prodeji u společnosti Serta nebo u autorizovaného distributora.

Jaká společnost vyrábí matrace iComfort?

Matraci iComfort vyrábí společnost Serta, která sídlí v Illinois. Značka stojí také za dalšími oceněnými kolekcemi matrací, jako je například Serta Perfect Sleeper. Stojí za zmínku, že mateřskou organizací Serty je Serta Simmons Bedding, LLC, která také spravuje National Bedding Company, Simmons Bedding Company a Tuft and Needle.

Kde se vyrábějí matrace Serta iComfort?

Matrace Serta iComfort jsou vyráběny v USA, což platí pro všechny matrace Serta. To znamená, že postele splňují požadavky a standardy produktů v USA, jako jsou federální standardy hořlavosti, normy Komise pro bezpečnost spotřebních výrobků a dokonce i pěna v matracích Serta má certifikaci CertiPUR-US. Kromě toho Serta také dodržuje ekologické předpisy a pracovní postupy.

Jak dlouho vydrží matrace iComfort?

Matrace iComfort může trvat osm let nebo dokonce deset let, v závislosti na vašem používání a údržbě. Vždy však musíte zkontrolovat postel bez ohledu na předpokládanou životnost. Na výměnu matrace nemusíte čekat osm let, zejména pokud již neposkytuje ideální podporu.

Zde jsou tři nejlepší známky toho, že potřebujete novou matraci.

Musíte otočit matraci iComfort?

Jelikož jsou matrace iComfort jednostranné, je lepší se vyvarovat jejich překlápění. Pamatujte, že jednostranná nebo jednostranná lůžka si musí udržovat své pohodlí a opěrné strany při konkrétních orientacích. V opačném případě riskujete deformaci matrace, protože konstrukce nejsou určeny k přepínání.

Pokud chcete rozložit opotřebení na postel iComfort, místo toho ji otočte. Můžete to udělat každých několik měsíců, v závislosti na vašem použití.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, kde koupit matraci iComfort, můžete zkontrolovat autorizované prodejce Serta nebo nakupovat přímo od společnosti Serta. Tyto postele jsou k dispozici také v matracích, Raymour a Flanigan a Lowes.

Je však nutné klást důraz na znalost neautorizovaných obchodů s produkty Serta. V opačném případě možná nedostanete originální matraci iComfort. Pokud si v obchodě nejste jisti, kupte místo toho přímo u Serty.