Kde koupit hydrogenuhličitan draselný na padlí

Pokud se neustále obáváte, že vaše rostliny zamoří padlí, možná budete chtít vědět, kde koupit hydrogenuhličitan draselný na padlí. Bylo prokázáno, že na to má významný vliv hydrogenuhličitan draselný.

Na padlí může být nepříjemný pohled pro některé, kdo mají ve svých domech zahrádky. Dobrá věc je, že existuje mnoho řešení, s nimiž můžete bojovat, a jedním z nich je hydrogenuhličitan draselný.

Pokud chcete nějaký organický produkt použít jako ošetření proti plísním, měli byste zkusit hydrogenuhličitan draselný. Chcete-li se dozvědět více o padlí, jak používat a kde koupit hydrogenuhličitan draselný, pokračujte ve čtení.

Co je to padlí?

Almanach definuje padlí jako houbové onemocnění, které postihuje více druhů rostlin. Můžete to identifikovat podle vzhledu; vypadalo by to, jako by to bylo posypané moukou a obvykle zbarvené jako bílé nebo šedé skvrny, které pokrývají horní stranu listů.

Tento práškovitý porost se může běžně objevit na povrchu listů, ale může vyrůst i na poupatech, plodech a květech. To může ovlivnit mnoho druhů keřů, vinné révy, stromů, květin, zeleniny, ovoce, trav a polních plodin, stejně jako další povrchy nábytku uvnitř i vně vašeho domova.

Padlí může vynutit pomalé zhoršování listů, snižovat obvyklou sklizeň a kvalitu rostlin. Může také ublížit lidem při kontaktu, požití nebo vdechnutí.

Zjistěte více o padlí v tomto článku o tom, jak dlouho žijí spory padlí.

Chcete-li zabránit padlí, můžete postupovat podle daného souboru akcí:

 • Vyberte rostlinu, která odolá růstu padlí.
 • Naplánujte si ideální místo pro umístění rostlin. Mělo by mít vhodnou cirkulaci vzduchu a dobré osvětlení.
 • Nepoužívejte příliš mnoho hnojiv.
 • Pravidelně své rostliny kontrolujte, abyste mohli okamžitě jednat, jakmile se objeví známky růstu padlí.
 • Chcete-li se dozvědět více o prevenci proti padlí, můžete navštívit tento článek s názvem Jak se zbavit padlí.

  Hydrogenuhličitan draselný

  Hydrogenuhličitan draselný je kontaktní fungicid, který můžete použít k boji, prevenci nebo ochraně rostlin před plísní. Tvrdí se také, že pomáhá při pěstování rostlin, což je mnohem lepší.

  Je to organický fungicid, který je prokazatelně účinný při prevenci houbových chorob. Být bio je mnohem lepší než používat obvyklé produkty, které obsahují chemikálie, které mohou mít škodlivé účinky.

  Některé z nemocí, které můžete použít k léčbě hydrogenuhličitanem draselným, byly peronospora, padlí, septoriová skvrnitost listů, černá skvrnitost, plísně, šrot z jablek a mnoho dalších.

  Kde koupit hydrogenuhličitan draselný?

  Existuje mnoho míst k nákupu hydrogenuhličitanu draselného, ​​ať už online nebo ve fyzických obchodech. Zde je několik kamenných obchodů, kde je k dispozici:

  • Zahradní centra
  • Obchody s hardwarem
  • Lékárenské obchody
  • Marty pro dodávky vína

  Zatímco Amazon, eBay, Alibaba a Walmart jsou online obchody, stále můžete zkusit nakupovat u nich.

  Aplikace hydrogenuhličitanu draselného

  Chcete-li se naučit, jak jej správně používat a plně maximalizovat výhody, které můžete získat použitím hydrogenuhličitanu draselného, ​​můžete postupovat podle následujících pokynů krok za krokem:

  Metoda č. 1. Hydrogenuhličitan draselný a mléko

  Budete potřebovat několik věcí, jako jsou rozprašovače, do kterých se vejde galon vody, odměrné lžíce, trochu tekutého mýdla, galon vody a hydrogenuhličitan draselný.

  Smíchejte ½ čajové lžičky tekutého mýdla s galonem vody a poté promíchejte. Poté přidejte jednu polévkovou lžíci hydrogenuhličitanu draselného.

  Můžete začít postřikem každé postižené oblasti jednotlivě. Ujistěte se, že jste roztokem zakryli veškerou moučnivku.

  Poté nechte jen uležet a důkladně namočit.

  Metoda č. 2. Hydrogenuhličitan draselný, prostředek na mytí nádobí a rostlinný olej

  Pro tuto metodu si musíte připravit rozprašovač, odměrné lžíce, prostředek na mytí nádobí (nejlépe jemný), galon vody, rostlinný olej a hydrogenuhličitan draselný.

  Smíchejte jednu polévkovou lžíci prostředku na mytí nádobí, jednu polévkovou lžíci rostlinného oleje, jednu polévkovou lžíci hydrogenuhličitanu draselného a jeden galon vody. Toto můžete upravit podle toho, kolik potřebujete.

  Protřepejte lahvičku s rozprašovačem, aby se roztok důkladně promíchal. Poté s ním můžete konečně začít stříkat na všechna postižená místa.

  Před opuštěním se ujistěte, že roztok zcela pokrývá infikované oblasti.

  Metoda č. 3. Hydrogenuhličitan draselný a mléko

  Zde budete potřebovat rozprašovače, odměrky, misku, kravské mléko, vodu a hydrogenuhličitan draselný.

  Začněte tím, že v misce smícháte tři šálky vody, jeden šálek kravského mléka a špetku hydrogenuhličitanu draselného. Poté nalijte spojené ingredience do rozprašovače.

  Začněte kropit každou zasaženou rostlinu, ujistěte se, že je dobře obalená. Pak to můžete nechat tak.

  Bez ohledu na to, jakou metodu dáváte přednost, zaručte, že je při aplikaci jasný den, ale ne horký. Můžete jej také stříkat jednou za dva týdny pro léčbu a prevenci plísní.

  Další informace, které si můžete přečíst, je, jak rychle plíseň roste.

  Závěr

  Uhličitan draselný může být klíčem, který vám pomůže odstranit padlí. Vědět, jak jej správně používat nebo kde koupit hydrogenuhličitan draselný na padlí, může být velmi přínosné.

  Předpokládejme, že jste jedním z těch, kteří se obávají infekcí padlím na vašich rostlinách, pak po přečtení tohoto článku budete pravděpodobně schopni čelit s větší lehkostí a připraveností.