Kde Je Štítek Produktu Na Tempurpedické Matrace

Pokud si nejste jisti, kde je štítek produktu na matraci Tempurpedic, měli byste jej snadno najít na potahu matrace. Proč na štítku záleží? Protože jej můžete použít k tomu, abyste se dozvěděli více o produktu, který získáváte.

Pamatujte, že je dokonce zakázáno odstraňovat štítky z postelí a může obsahovat správný způsob čištění vašeho produktu. Pokud se také chcete dozvědět více o záruce a výměně matrace Tempurpedic, nechte se vést tímto článkem. Takže bez dalších řečí, zde je vše, co byste měli vědět o štítcích na matracích.

Kde najdete štítek produktu na matraci Tempurpedic?

Štítek se zákonem o matracích na vaší posteli Tempurpedic je pod krytem na zip. Ale proč potřebujete vědět, kde se nachází? Tento štítek obsahuje registrační číslo vaší matrace a datum výroby. Tyto informace budete potřebovat, když budete podávat záruční reklamaci, včetně kopie nákupního dokladu, rámu postele a informací o základu.

Jakmile je budete mít, můžete zavolat společnosti Tempurpedic nebo podat žádost online a zahájit proces reklamace. Můžete také očekávat, že e-mailem zašlete kopii účtenky a fotografii záruční závady. Záruka však bude platná pouze v případě, že jste postel získali přímo od společnosti Tempurpedic nebo autorizovaného prodejce.

Proč jsou štítky na matracích důležité

Bez ohledu na značku nebo typ byste měli vědět, kde štítek na matraci najdete. Prodejce by jej také neměl odstraňovat z důvodu ochrany zákazníka. Ve skutečnosti je pro ně nezákonné odstraňovat štítky a štítky.

I když by vás nikdo nezatkl, pokud byste odstranili štítek své nově zakoupené postele, přišli byste tím o důležité informace. Zahrnuje použité materiály, zemi původu, data výroby, hořlavost a varování, abychom jmenovali alespoň některé. Najdete zde také procenta materiálu, abyste věděli, jak matraci správně ošetřovat a čistit.

Jak zaregistruji svou matraci Tempurpedic?

Zpět k tomu, jak můžete využít produktový štítek matrace Tempurpedic, musíte vědět, jak svůj produkt zaregistrovat. Registrací získáte výhody a tento proces je relativně přímočarý. Upozorňujeme, že matraci můžete zaregistrovat pouze v případě, že pochází přímo od společnosti Tempurpedic nebo od autorizovaného prodejce.

Jednoduše přejdete na jejich web a vyplníte formulář. Obsahuje vaše jméno, adresu, e-mailovou adresu, telefonní číslo, podrobnosti o matraci a datum nákupu. Musíte také uvést konkrétní produkt, který máte, uvedením sériového čísla, které najdete na štítku.

Mají matrace Tempurpedic doživotní záruku?

Postele Tempurpedic nabízejí 25letou omezenou záruku, pokud jste je zakoupili před 1. březnem 2014. V současné době se na matrace i ploché základy vztahuje 10letá omezená záruka na plnou výměnu. Dokud se na závadu vztahuje záruka, společnost ji opraví nebo vymění bez srážky.

Pamatujte, že záruka Tempurpedic se nevztahuje na problémy podle vašich preferencí pohodlí nebo na případy, kdy se měkkost postele zvýšila, protože to neovlivňuje uvolnění tlaku nabízené matrací. Můžete také očekávat fyzické poškození způsobené skvrnami, roztržením nebo nesprávnou základnou a rám není pokryt. A pokud jste postel zakoupili jako upravenou nebo dříve vlastněnou, nebude vyměněna ani opravena.

Jaké jsou zásady vracení matrací Tempurpedic?

Tempurpedic se může pochlubit u svých postelí uspokojivým hodnocením 95 %. Společnost nicméně nabízí 90denní vyzkoušení svých matrací. Produkt můžete otestovat, a pokud nebudete během prvních 90 nocí spokojeni, můžete jim zavolat pro doporučení.

Tempurpedic může navrhnout vaše obavy, a pokud stále nejste spokojeni s kvalitou produktu, vrátí vám peníze mínus poplatky za dopravu. Ale co kdybyste se rozhodli jít s produktem? Jakmile dokončíte prvních 90 nocí, poběží 10letá záruka.

Jak často by se měla Tempurpedická matrace vyměňovat?

Při správné péči a údržbě může matrace Tempurpedic vydržet až 15 let. Myslíme si, že je to působivé ve srovnání s tím, co můžete obvykle očekávat u jiných postelí. Nemusíte však čekat tolik let, než začnete uvažovat o výměně matrace.

Pamatujte, že bez ohledu na typ matrace musíte vždy zajistit, aby udržovala dobrou oporu vašeho těla. Pokud se často budíte s bolestí těla, může to znamenat, že nespíte na rovném povrchu. Vaše páteř již není v noci v neutrální poloze, takže nejste ve správné poloze při spánku.

Vždy zkontrolujte, zda není prověšené, promáčknuté nebo boule, abyste věděli, kdy vyměnit postel. Skvrny a pachy, které nemůžete odstranit, mohou také signalizovat, že je čas pořídit si novou matraci. Celkově se o svou postel vždy starejte, aby vám déle vydržela.

Závěr

Při nákupu vaší postele Tempurpedic nezapomeňte zkontrolovat její štítek. Ale kde je štítek produktu na matraci Tempurpedic? Měli byste jej najít na obalu a obsahuje informace, které můžete použít pro záruku a registraci.

Chceme vám připomenout, že bez ohledu na značku vždy zkontrolujte, zda má matrace, kterou kupujete, neporušený štítek. Je v rozporu se zákonem prodávat něco bez štítku nebo jej nechat odstranit. Berte to jako součást ochrany kupujícího.