K čemu se používá difuzér vysoušeče vlasů? Jeho 3 úžasné typy!

Zajímá vás, k čemu slouží difuzér fénu? Tyto věci poznáte, když se do tohoto článku ponoříte hlouběji!

Většina lidí s kudrnatými kadeřemi váhá s používáním vysoušečů vlasů, protože jejich vlasy mohou být ještě více neupravitelné. Ale to neznamená, že by měli nechat vlasy mokré a čekat, až uschnou samy.

Nejlepším řešením je difuzér na vysoušeč vlasů. To byl nejlepší přítel většiny dívek s kudrnatými vlasy. Pokračujte ve čtení, abyste věděli, k čemu se používá. Tento příspěvek také projde různými typy vlasových difuzérů. Tak na co čekáš? Přejděte dolů a dozvíte se více!

Difuzéry pro vysoušeče vlasů

Jedná se v podstatě o nástavec pro fény. V podstatě rozptyluje vzduch vycházející z vysoušeče, takže každý, kdo používá difuzér na vysoušeč vlasů, ovlivní své vlasy. Vzduch bude také rovnoměrně rozprostřen skrz vaše prameny.

Vzhledem k tomu, že vzduch je rozptýlen, aniž by rušil přirozené vzory vln nebo způsoboval krepatění při sušení, je vynikající pro ty, kteří mají kudrnaté vlasy. Ačkoli to poskytuje více výhod dívkám s kudrnatými vlasy, je také ideální pro krátké vlasy.

Pokud máte kudrnaté vlasy, může to výrazně pomoci k tomu, že nebudou vypadat nadýchané. Zákruty se neoddělí. Difuzér bude uvolňovat konstantní proud vzduchu, který napomáhá přirozenému vysoušení vlasů. Pojďme si říct, k čemu slouží difuzér fénu.

3 typy difuzérů vysoušečů vlasů

Existují různé typy difuzérů pro vysoušeče vlasů. Mezi nejběžnější patří ponožka nebo rukavice, masážní nebo prstové a ploché ventilační. Pojďme se na ně podívat a níže si je stručně vysvětlit.

#1. Ponožka nebo rukavice

Tento typ difuzoru je síťovina odolná vůči teplu. Ponožka nebo rukavice jsou kompatibilní s většinou – ne-li všestrannými – sušičkami kartáčů.

#2. Masáž nebo prst

Toto je také známé jako objemový difuzér vysoušeče vlasů. Masážní nebo prstový difuzér je jedním z nejčastěji používaných difuzérů, aby vaše vlasy vypadaly s větším objemem.

#3. Ploché odvětrávané

Tento typ difuzéru vysoušeče vlasů se běžně používá k uzavření kutikuly. Slouží také k uzavření vlhkosti během vysoušení vlasů. Pokud jste nedávno podstoupili barvu nebo úpravu vlasů, měli byste použít tento difuzér pro zachování barvy.

Jak používat difuzér pro barvení vlasů?

Při použití difuzéru byste měli sušičku nastavit na nízkou rychlost a teplotu, abyste zabránili zacuchání vlasů. To však znamená, že proces bude trvat déle. Ale bude to stát za to, protože krepatění můžete zcela zahnat. Některé difuzéry jsou navrženy tak, aby vám umožnily regulovat proudění vzduchu v závislosti na typu vašich vlasů. Toho lze dosáhnout otáčením jeho trysek, které umožňují průchod co nejméně nebo tolik vzduchu. Pro dosažení nejlepších výsledků můžete předem nanést přípravek určený k definování kadeřů. Zjistěte, jak používat difuzér vysoušeče vlasů.

Kdo používá difuzéry pro vysoušeče vlasů?

Difuzér na vysoušeč vlasů může používat každý. Nejlepších výsledků však dosahují ti s přirozeně kudrnatými nebo afro vlasy. Ti s vlnitými vlasy mají tendenci je narovnávat instinktem, ale s touto technikou můžete získat nejvíce kudrnatý vzor.

Profesionální tipy na používání difuzéru pro vysoušeč vlasů

Používání fénu Difuzér fénu může správně používat kdokoli. Vaše kadeře budou zkrocené a vaše vlny budou jasnější. To vše při zachování vlasů bez krepatění. Difuzér je také dobrý k tomu, aby vašim vlnitým vlasům dodal tělo a objem.

Přestože sušení vlasů vyžaduje více času, je to pohodlný nástroj. Níže je uveden seznam některých dalších profesionálních tipů, které je třeba mít na paměti, abyste z difuzéru fénu vytěžili maximum.

  • Nastavte fén pouze na střední nebo nízkou teplotu. Vyhněte se nastavení vysoké teploty, protože často vede k přehřátí zařízení.
  • Teplo vycházející z vysoušeče je pro vlasy drsné, proto se doporučuje, abyste po jeho rozptýlení nanesli produkt péče o vlasy.
  • Když si sušíte vlasy, neměli byste se jich co nejvíce dotýkat.
  • Ujistěte se, že váš difuzér a vlasy jsou kompatibilní, aby se zabránilo jakémukoli možnému poškození zařízení i vašich vlasů.
  • V závislosti na tom, co vaše vlasy potřebují, by měl být použit vhodný difuzér. Řekněme např. Často chodíte ven. Pak byste měli zvážit investici do difuzéru typu ponožky nebo rukavice.
  • Kachní sponky lze použít, když chcete přidat objem v blízkosti pokožky hlavy.
  • Po difuzi byste se měli vyvarovat použití hřebenu nebo kartáče, protože vlasy mohou krepatět.
  • Difuzér by měl být použit ve stejném pohybu. Nejlepší by bylo, kdybyste sekci nepoužívali příliš dlouho ani neopakovali stejnou sekci několikrát.

Myslím, že byste si měli přečíst, jak funguje vysoušeč vlasů, abyste lépe věděli, jak používat difuzér.

It’s A Wrap!

Při použití difuzéru budete potřebovat větší trpělivost, protože proces je někdy trochu složitější. Ale pokud to uděláte správně, vaše vlasy budou lesklé a krásné. Pravidelným používáním si uvědomíte trik. Pokud znáte odpověď na otázku: k čemu slouží difuzér fénu, pak můžete maximálně využít jeho výhod.