Jaký typ matrace je pro obézní osobu nejlepší

Pokud chcete vědět, jaký typ matrace je pro obézní osobu nejlepší, můžete zkontrolovat těchto pět modelů. Pohybují se od pěnových a hybridních lůžek a také probereme další podmínky při výběru postele pro těžké jedince. Dále budeme hovořit o tom, jak bude každý typ matrace prospěšný obézním lidem.

Zvažte také přečtení tohoto seznamu lékařem doporučených matrací. Znalost typu postele, kterou zdravotníci schvalují, bude vždy užitečná.

Jaká je nejlepší matrace pro obézní osobu?

Amerisleep AS5

Všichni víme, že těžcí jedinci budou mít největší prospěch z pevné matrace, protože cokoli měkčího může způsobit příliš mnoho sekání. Matrace AS5 od Amerisleep je však plyšová postel, která by obézním lidem stále pomáhala. Tato matrace z paměťové pěny poskytne ideální příležitost pro těžké pražce, zejména pro ty, kteří se hodně pohybují a vyžadují konzistentní uvolnění tlaku.

Kromě toho má Amerisleep AS5 dobrou flexibilitu, aby se obézní lidé nepotopili příliš hluboko. A protože těžká těla mají tendenci zadržovat teplo mnohem více, budete mít z chlazení AS5 prospěch. AS2 však můžete také získat, pokud chcete něco pevnějšího.

Pokud vás tato značka matrací zajímá, zde si můžete koupit matraci Amerisleep.

WinkBeds Plus

Obézní lidé mohou kvůli své váze vyvinout bolesti těla, zejména na rameni, kyčlích a zádech, rychleji než lehčí jedinci. Pokud tedy chcete toto nepohodlí zmírnit, můžete vyzkoušet luxusní hybridní matraci od WinkBeds. Nezapomeňte vybrat správnou pevnost zvanou Plus, která je určena pro těžší lidi.

WinkBeds Plus používá zónovou latexovou podpůrnou vrstvu, takže budete vědět, že získáte správný cit pro každou oblast těla. Pokud máte například 300 liber a více, budete se cítit jako postel s hodnocením 6,5, která je pevná, ale uvolňuje tlak. WinkBeds Plus bude také dlouhodobě odolný díky pěnám s vysokou hustotou a patentované 5zónové podpůrné cívce značky EliteEdge.

Helix Plus

Ti, kteří chtějí vědět, kde koupit matraci velikosti Queen, mohou zvážit Helix, ale věděli jste, že mají také model určený pro těžké lidi? Zejména můžete vyzkoušet matraci Helix Plus a dokonce má několik ocenění, která ji nazývají Nejlepší matrace pro těžké pražce. Vyrábí se také v USA, pokud vám tato funkce vadí.

Matrace Helix Plus je v podstatě středně pevná 13palcová hybridní matrace. Můžete si být jisti, že se rychle nepropadne, protože značka používala pěnu s vysokou hustotou. Ale více než trvanlivost, obézní lidé se mohou s touto postelí cítit pohodlně, protože reaguje na vaše tělo jedinečně a zároveň poskytuje regulaci teploty díky prodyšnému potahu TENCEL od Helix.

Nolah Evolution

Uživatelé s nadváhou chválí matraci Nolah Evolution, protože si dlouhodobě udržuje svoji strukturu. Jedná se o 15palcovou hybridní matraci s několika oceněními, která ji chválí za nejlepší postel při bolestech kyčlí, ramen a zad. Pokud tedy v těchto částech těla často cítíte tlak, Evolution je fantastickou volbou.

Není divu, že tato matrace dokáže pojmout obézní jedince, aniž by ztratila podporu, protože Nolah na ni používá vysoce odolnou pěnu a třízónové podpůrné cívky. Také se nemusíte bát, že vám bude horko, díky 2palcovému chlazení značky ArcticTex s prošívaným topem a 2palcovým grafitem naplněným AirFoamICE. A protože máte těžký typ těla, bylo by nejlepší vybrat pevnou úroveň pro Nolah Evolution.

Titan Firm Hybrid

Matrace vyrobená v Arizoně, která nabízí nejlepší pevnost pro těžké lidi, je hybridní matrace firmy Titan. Titan je také značka společnosti Brooklyn Bedding, která je slavným výrobcem matrací. V čem je tedy kromě spolehlivé značky matrace Titan vhodná pro obézní osoby?

Lůžkoviny Brooklyn kombinují robustní cívkový systém s odolnými pěnami s vysokou hustotou. Nebude se rychle prohýbat kvůli prošívané gelové pěně nahoře, ale stále získáte úlevu od tlaku s pěnou TitanFlex od Titanu. A pokud chcete s postelí více chladicího efektu, můžete se rozhodnout, že horní hybridní panel značky bude přišit přes hybridní matraci Titan.

Jak silná by měla být matrace pro těžké lidi?

Těžcí lidé musí používat matrace, které jsou 10 palců nebo silnější. Tyto matrace lze považovat za střední a vysoké, protože postele s nízkým profilem jsou tlusté pouze 10 palců. Proč by ale těžcí lidé měli používat silnou matraci, když je pro ně ideální pevnost středně pevná až pevná?

Všimněte si, že tloušťka matrace není jediným ukazatelem celkového pocitu postele. Můžete například získat matraci o tloušťce 12 palců a bude stále dostatečně pevná, aby se pražce s nadváhou nepotopily příliš hluboko. Nechcete však příliš silnou postel, ve které se budete cítit zaseknutí.

Jsou matrace z paměťové pěny vhodné pro obézní?

Postele z paměťové pěny mohou být dobré pro obézní pražce kvůli odlehčení tlaku, které nabízí. Musíte však zkontrolovat funkce chlazení, protože tento materiál má tendenci zadržovat teplo. Kromě toho se rozhodněte pro pevné pěny s vysokou hustotou, abyste zajistili, že matrace vydrží používání.

Závěr

A je to! Abychom zrekapitulovali, jaký typ matrace je pro obézní osobu nejlepší, zjistili jsme hybridní a pěnové postele od společností Amerisleep, WinkBeds, Helix, Nolah a Titan. Jsou navrženy tak, aby podporovaly a udržovaly těžké pražce v pohodlí a zároveň odolávaly požadavkům na hmotnost.

Doufáme, že vám tento článek pomohl, ale pokud nějaký máte, neváhejte nám položit otázku.