Jaký je symbol pro 13. výročí svatby

Odpovědí na to, co je symbolem 13. výročí svatby, je krajka, ale budeme mluvit i o kameni, květině a barvě, které jsou tradičně spojovány s manželstvím trvajícím 13 let.

Vždy je užitečné znát tradiční symboly související s různými výročími svatby, protože vám mohou poskytnout nápady, co dělat nebo dárky dát páru, který je slaví. Samozřejmě můžete být také tím, kdo slaví toto trvání manželství se svým partnerem.

A pokud náhodou dosáhnete více společných let, klidně si projděte naše blogy, kde najdete další návody. Víte například, co dělat k 35. výročí svatby?

Jaký je symbol pro nápady na dárky k 13. výročí svatby a výročí

Krajka je symbolem 13. výročí svatby, takže je to také tradiční dárek, který se dává párům, které slaví tuto délku manželství. A zatímco číslo 13 je spojeno se smůlou, není nic menšího než štěstí, pokud dosáhnete 13 let manželství se svým partnerem.

Jste spolu více než deset let, a proto stojí za to to oslavit. Proč je ale krajka symbolem 13. výročí svatby?

Krajka je krásný, složitý, jemný a krásný materiál. Jak již bylo řečeno, 13 let manželství je krásných i přes složitost a jemnost vztahu, jak se očekává v prvním roce.

Říká se, že nejnáročnější roky manželství se odehrávají na prvočíslech, jako jsou 7, 11 a 13. Pokud tedy slavíte 13. výročí svatby, nezapomeňte dát vám a vašemu partnerovi uznání a uznání, které si oba zasloužíte!

Co je kámen 13. výročí?

Drahokamem k 13. výročí svatby je citrín. Proto také uvidíte různé odkazy poukazující na citrín jako symbol 13. výročí svatby.

Ale co je to citrín? Citrín je slavný dekorativní kámen, protože je to druh křemene.

Charakteristický žlutý tón citrínu je také důvodem jeho názvu, protože připomíná citron. A pokud uvažujete o darování citrínu ke 13. výročí svatby, jistě vás potěší, že tento žlutý křemen je cenově dostupný a snadno dostupný.

Proč ale citrín koreluje s 13. výročím? Předpokládá se, že citrín pomáhá se štěstím, nadějí, štěstím a emocionální harmonií, což jsou všechny vlastnosti vhodné pro manželství, které trvalo déle než deset let.

Jaká je květina ke 13. výročí?

Dvě květiny představují 13. výročí svatby: chryzantéma a topolovka. Chryzantémy obecně znamenají dlouhověkost, věrnost, oddanost a lásku, zatímco topolovky se k 13. výročí stejně hodí, jako se předpokládá, že pomáhají k prosperitě, hojnosti a plodnosti.

Pokud vás nenapadá dárek inspirovaný krajkou nebo citrínem, zvažte darování květů chryzantémy nebo topolovky ke 13. výročí svatby. Můžete také zvážit jejich vysazení na zahradě, protože představují věrnost a hojnost, kterou jistě každý ocení mít ve svém domově.

Ale co když jste fanouškem jiných květin? Přečtěte si prosím, jaké je 55. výročí svatby, protože květinou, která s ním souvisí, je nádherná kala.

Jaká je barva 13. výročí?

Přemýšlíte o uspořádání oslavy na oslavu 13. výročí svatby? Jako motiv můžete použít starodávnou bílou, protože je to barva spojená s 13 lety manželství.

Pochopitelně může být těžké najít tuto barvu, zejména na dekorech. Jak již bylo řečeno, alternativou je barva citrínu, která je mezi světle žlutou až hnědooranžovou.

Možná lze obojí zkombinovat při zdobení na oslavu 13. výročí svatby, aby to se starožitnou bílou nevypadalo příliš jednobarevně. Bílá a žlutá by měla vypadat vkusně, zvláště pro pár, který je spolu 13 let.

Co je tradiční dárek k 13. výročí svatby?

Tradičním symbolem 13. výročí je krajka a citrín, což z nich dělá běžné dárky, které se na tomto svatebním vápenci dostávají. Krajka by vypadala nádherně nejen na kouscích oblečení, ale také na běhounech a dalších bytových doplňcích.

Citrín bude naopak vypadat fantasticky ve špercích. A pokud se tyto předměty stále nedaří sehnat, můžete k 13. výročí svatby darovat květy chryzantémy nebo topolovky.

Symboly však nemusíte používat jako dárky na oslavu výročí. Dlouholeté páry vždy ocení nové spotřebiče, výlety nebo třeba jednoduché lázně pro dva.

Jaký je moderní symbol pro 13. výročí svatby?

V současnosti jsou kožešinové textilie považovány za symbol 13. výročí svatby. Abyste se vyhnuli etickému dilematu, můžete darovat předměty z umělé nebo syntetické kožešiny.

Vztah tohoto symbolu k 13. výročí svatby je ten, že kožešina poskytuje teplo a pohodlí. Jak již bylo řečeno, zvažte plyšové župany, přikrývky nebo dokonce pantofle jako dárky.

Nezvratné

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, co je symbolem 13. výročí svatby, což je krajka.

Citrín a kožešina jsou také známé jako symbol 13 let manželství. A co se týče ostatních symbolů, barva pro toto trvání manželství je antická bílá, zatímco květy jsou chryzantéma a topolovka.

Doufáme, že to bylo užitečné čtení; dejte nám níže vědět, co o tomto výročí víte.