Jaký je nejlepší způsob, jak získat kožich z lásky?

Pokud vlastníte kočku nebo psa, pravděpodobně se vyhýbáte nošení rouna. Bohužel, otravné chloupky, kterým jste se na oblečení vyhnuli, jsou více než pravděpodobně rozházené po vašem gauči. Ukážeme vám, jaký je nejlepší způsob, jak se zbavit kožešiny na loveseat.

Pokud neholíte své domácí mazlíčky, což nedoporučujeme, váš nábytek pravděpodobně nahromadí shluky srsti mazlíčků. Stává se to hlavně během období srážek. Kvůli nadměrnému prolévání navíc zahalíte svůj nábytek do duhy přilnavých chlupů.

Zvířecí chlupy jsou na nábytku a oblečení nevzhledné. Způsobuje také alergie u jedinců, kteří jsou alergičtí na zvířecí srst. Existují však způsoby, jak odstranit chlupy z vašeho nábytku, kromě toho, že budete svého mazlíčka sledovat sáčkem na odpadky.

Je něco, co musíme udělat, než se zbavíme srsti vašeho domácího mazlíčka ze sedačky/sedačky. Nejprve zjistíme rozdíl mezi pohovkou a sedačkou. Pro většinu lidí jsou stejní.

Co je to místo k sezení?

Sedačka v obývacím pokoji může mít ideální velikost, kterou můžete sdílet se svým psem. Pohovka je gauč se dvěma polštáři nebo zhruba dostatečně široký, aby pojal dva lidi. První milostná sezení se objevila na počátku devatenáctého století.

Pohovky pro dvě osoby, které se vyvinuly ze širokých čalouněných sedadel, pro jedno, které bylo populární v 1700s. Je to proto, že by mohly pojmout velké šaty, které nosí módní ženy. Vzhledem k tomu, že dva lidé mohou sedět velmi blízko sebe, dostalo sedadlo lásky své jméno.

Co je to pohovka?

Pohovka je kus nábytku, který umožňuje skupině lidí pohodlně sedět společně. O deštivém víkendu se můžete vy a vaši kamarádi rozhodnout, že se budete mazlit na gauči. Možná se díváte na horory, zatímco žvýkáte popcorn.

Podobně jako gauč v tom, že musí sedět alespoň tři lidé, aby byli považováni za pohovku. Je to místo k sezení, pokud se do něj vejdou jen dva lidé. Je to křeslo, pokud je dostatečně velké pouze pro vás a vašeho ježka.

Většina pohovek je čalouněných a mají vysoká záda a paže. Název pochází z tureckého slova suffa, které znamená „kamenná nebo dřevěná lavice“. Nyní tedy víme, jaký je rozdíl mezi pohovkou a sedačkou, přejdeme k:

Jaký je nejlepší způsob, jak se zbavit kožešiny na loveseat?

Zbavení se zvířecích chlupů a předcházení jim

Zvířecí chlupy můžete ze sedačky odstranit různými způsoby. Ukážeme vám, jak používat preventivní opatření a čištění. Také řada rychlých a snadných zařízení pro odstraňování chloupků eliminuje bludné chloupky při běžné údržbě.

Pokud máte problém s blechami, ihned se o něj postarejte. Zabraňte šíření tohoto dráždivého hmyzu. Vyrobte si doma bleší sprej pro svého domácího mazlíčka a na ochranu nábytku a koberců před blechami.

Účinné metody pro odstraňování psích chlupů z pohovky

Mnoho majitelů domácích zvířat si myslí, že byste měli svého psa často upravovat. Nebo je pravidelně vozíte k profesionálnímu ošetřovateli, pokud to nedokážete sami. Jedná se o první krok k zajištění toho, aby gauč v obývacím pokoji nevypadal jako postel pro domácí zvířata.

Koupání a kartáčování vašeho psa odstraní zbloudilé chlupy. Také zabrání přilnutí k vaší pohovce a autosedačkám. Dále dvakrát týdně kartáčujte svého psa kartáčem, který je vhodný pro jeho plemeno. Například dlouhosrstí psi by měli používat hladký kovový štětec, zatímco krátkosrstí psi by měli používat prolévací čepel.

Před koupáním svého psa vykartáčujte, abyste odstranili veškeré suché nečistoty a nečistoty. Abyste se vyhnuli vysychání svého psa, myjte ho každý druhý týden lehkým šamponem.

Zkuste vysávat

Pomocí vysavače s kartáčovým nástavcem vyčistěte pohovku, která je dostatečně silná na odstranění chlupů domácích zvířat. Kartáče nástavce uvolňují a odstraňují houževnaté zvířecí chlupy. Chcete -li zmenšit a odstranit chlupy domácích zvířat, přejděte dvakrát po povrchu pohovky v opačných směrech.

Pokud se štětiny kartáče zanesou vlasy, zmenšete je a odstraňte prsty. Sundejte potahy polštářů ze sedačky s odnímatelnými potahy polštářů. Umyjte je podle pokynů k čištění na gauči.

Zavěste čisté potahy polštářů na vzduch nebo je vložte do sušičky. Poté setřete lapač vláken.

Pomocí válečku na vlákna

Válečky na vlákna jsou zvukovým vybavením, které najdete v různých obchodech s potravinami a smíšeným zbožím. Jsou levné a snadno použitelné mezi vysáváním. Chcete -li zachytit uvolněné kočičí nebo psí chlupy, vetřete váleček na vlákna po povrchu gauče.

Odstraňte vnější vrstvu válečku, jak se plní vlasy. Zlikvidujte ho a pokračujte v rolování, abyste odstranili zbytek zvířecích chlupů. Pokud nemáte váleček na vlákna, vyrobte si jej z lepicí pásky, jako je maskovací páska a vaše ruka.

Omotejte si pásku kolem ruky, lepivou stranou směrem ven. Rukou uhlaďte vlasy ze sedačky. Toto jsou nejlepší možnosti, jak odpovědět – je to nejlepší způsob, jak se zbavit kožešiny na loveseat.

Závěr

Vzhledem k těmto bodům jsou tyto metody považovány za nejlepší možnosti. Je na vás, jaký je nejlepší způsob, jak z daných scénářů dostat srst z lásky. Záleží na tom, jaký druh mazlíčka a kolik jich vlastníte.