Jaký je nejlepší šicí stroj pro vyšívání

Dozvěděli jsme se, jaký je nejlepší šicí stroj na vyšívání a doporučili čtyři značky. Abychom vám pomohli rozhodnout se mezi nimi, probereme také, jaké šicí postupy nebo typy kanálů mohou mít z každého modelu prospěch.

Rozhodování o tom, který stroj vybrat, může být zdrcující, zvláště pro pečlivý projekt, jako je vyšívání. Pro další tipy na nákup si tedy přečtěte, který šicí stroj je pro mě ten pravý.

Můžete si také procházet náš blog, kde najdete další typy šicích strojů a dozvíte se více.

Jaký je nejlepší šicí stroj na vyšívání ke koupi

Bernina 880 Plus

Bernina 880 Plus patří k nejlepším vyšívacím strojům značky, které jsou schopné také quiltovat a šít, takže jej můžete použít pro různé projekty. Pokud jde o vyšívání, nebudete mít potíže s používáním tohoto modelu, protože má funkce pro ovládání stehu vyšívání, úpravy a přesné umístění.

Tento model tři v jednom dokonce používá jumbo cívku, takže můžete šít, přišívat a vyšívat bez přerušení. Bernina 880 Plus je schopna 1000 stehů za minutu pro vyšívání a 1200 stehů za minutu pro šití.

A pokud jde o pracovní plochu, 880 Plus má 12 palců prostoru napravo od jehly. Pak si pro svůj projekt jednoduše vyberte ze 460 vestavěných vyšívacích vzorů a více než 1 7000 stehů.

Nejlepší pro:

 • Ti, kteří začínají s vyšíváním
 • Lidé, kteří chtějí široký výběr návrhů výšivek
 • Domácnosti, které chtějí také stroj na šití a quiltování
 • Lidé, kteří pracují na velkých projektech

Brother SE600

S modelem 2 v 1 Brother SE600 můžete své peníze získat na maximum. Tento bestseller můžete použít pro šití a vyšívání, takže nejste omezeni na projekty, které můžete dělat.

SE600 má 3,2palcový dotykový LCD displej, který můžete použít k zobrazení a úpravě návrhů výšivek, jako je změna jednotlivých barev nití. Součástí je 80 výšivek, ale pokud chcete importovat své vlastní návrhy, můžete použít port USB.

Pokud jde o šití, SE600 má na výběr 103 stehů. A nakonec získáte velkorysý pracovní prostor a pole pro vyšívání o rozměrech 4 x 4 palce, abyste mohli pohodlně pojmout různé projekty.

Nejlepší pro:

 • Lidé, kteří chtějí také šít a nejen vyšívat
 • Stokaři, kteří chtějí něco jednoduchého a rychlého
 • Lidé, kteří chtějí používat své vlastní návrhy

Přečtěte si, jaký je nejlepší šicí stroj Brother pro další nejprodávanější modely, které umí vyšívat.

Janome Skyline S9

Jste fanouškem umělkyně Anny Marii Hornerové? Janome Skyline S9 je stroj dva v jednom se 40 vzory od Anny Marie Horner, mezi jeho 250 vzory výšivek.

Se Skyline S9 dokonce získáte obrovskou výšivku o velikosti 6,7 x 7,9 palce a 8,3 palce pracovní plochy. A pro začátečníky můžete využít různé aplikace od Janome, aby bylo vyšívání mnohem lepší, včetně AcuDesign, AcuEdit a AcuSketch.

A protože má dotykový LCD displej, můžete očekávat, že vám pomůže snadno upravovat vaše výšivky. Konečně, Janome Skyline S9 je schopen 1 000 stehů za minutu pro vaše šicí projekty.

Nejlepší pro:

 • Lidé, kteří chtějí exkluzivní designy a různé druhy, ze kterých si mohou vybrat
 • Lidé, kteří s vyšíváním začínají
 • Domácnosti, které chtějí stroj na šití a vyšívání
 • Lidé, kteří budou pracovat na velkých projektech

Husqvarna Viking Jade 35

Pokud jste fanouškem Husqvarna Viking, zvažte model Designer Jade 35. Nemusíte neustále obručovat ani při vytváření velkých návrhů, protože má velkou plochu pro vyšívání a obruče.

Jste ve vyšívání nováčkem? Pak můžete využít funkci poradce pro šití značky, která vám pomůže na obrazovce.

A pokud chcete vidět vzory výšivek na něčem větším, budete potěšeni, že je možné použít počítač s Designer Jade 35. Nakonec stojí za zmínku, že s touto jednotkou je možné šít a prošívat, pokud chcete všestranný šicí stroj.

Nejlepší pro:

 • Lidé, kteří chtějí vyšívací stroj, se kterým můžete také šít a quiltovat
 • Lidé, kteří dělají rychlé projekty
 • Začátečníci v šití a vyšívání
 • Provádění detailních výšivek

Jaký je rozdíl mezi šicím strojem a vyšívacím strojem?

Vyšívací stroj je speciálně navržen pro snadné vytváření složitých vzorů na tkanině. Na druhé straně je šicí stroj určen k vytváření stehů, které spojují materiál.

Umí běžné šicí stroje vyšívat?

Výhodou vyšívacího stroje oproti šicímu stroji je, že na něm můžete přímo upravovat a navrhovat a on vám snadno vytvoří návrh za vás, ať se zdá být jakkoli „složitý“. Je však také možné vyšívat běžným šicím strojem, jak je vidět v tomto návodu, jak monogramovat košili šicím strojem.

Na šicím stroji můžete vyšívat ozdobnými stehy nebo i jednoduchým klikatým stehem. Můžete také obkreslit design na stabilizátoru a použít na něj jehlu.

Ale pro vzory, které je třeba vyplnit, by měla být v šicím stroji snadná možnost vyšívání volným pohybem. Jen se ujistěte, že můžete plynule ovládat jeho rychlost.

Závěr

A to je vše! Právě jsme recenzovali, jaký je nejlepší šicí stroj na vyšívání od čtyř značek.

Všechny by měly pomoci i začátečníkům ve vyšívání. Jsou také schopné nejen vyšívání, ale i šití.

Tímto způsobem budou mít nejlepší poměr kvality a ceny jako domácí zařízení.