Jaký je nejlepší šicí stroj pro nášivky: Top 3

Pokud chcete vědět, jaký je nejlepší šicí stroj na nášivky, zvažte tři značky. Promluvíme si o funkcích každé jednotky, abychom vám pomohli rozhodnout se, která z nich bude za vaše peníze nejlepší.

Kromě toho bude tento článek diskutovat o několika tipech pro práci s nášivkami pomocí šicího stroje. Můžete si také přečíst, jak aplikovat písmena pomocí šicího stroje, abyste mohli začít.

Jaký je nejlepší šicí stroj pro nášivky ke koupi

Singer Legacy SE300

Nejlepší poměr cena/výkon by byl pořídit si stroj schopný šít a vyšívat, takže budete mít více stehů, které můžete použít při práci s nášivkami na projektech. A protože Singer patří mezi nejlepší značky šicích strojů v oboru, jedním z modelů s touto funkcí, který můžete vyzkoušet, je Singer Legacy SE300.

Přizpůsobitelné a všestranné

Singer Legacy SE300 má 250 vestavěných stehů, takže si můžete pohodlně vybrat typ, který bude nejlépe vypadat pro konkrétní aplikace, které používáte k navrhování svého projektu. Je dokonce možné, aby si uživatel vytvořil své vlastní stehové sekvence a poté je uložil do paměti stroje.

Ale kromě přizpůsobitelných stehů nabízí Legacy SE300 také dobrý prostor pro vyšívání o rozměrech 10 ¼ x 6 palců a 4 x 4 palců. Tyto dvě velikosti obrouček by měly být dostatečně univerzální pro různé vzory nášivek.

Brother SE600

Pokud jste fanouškem šicích strojů Brother, zvažte jejich šicí a vyšívací model s názvem Brother SE600 pro nášivky. Tento stroj by byl perfektní při práci s nášivkami, protože má velký barevný LCD dotykový displej Sew Smart.

Snadné použití a prostorné

Velký LCD displej vám pomůže zobrazit náhled vašeho návrhu a zpřesnit šití při šití nášivek. To je hlavní výhoda použití vyšívacího stroje při šití nášivek ve srovnání s modely bez funkcí náhledu a úprav.

Další funkcí, která se vám bude na Brother SE600 líbit, je to, že má velký pracovní prostor pro připojení jehly k rameni. Nebudete se cítit omezováni projekty, které zdobíte nášivkami, protože s nimi můžete pohodlně manipulovat napravo od jehly.

Janome Horizon Quilt Maker Memory Craft 15000

Pokud vám nevadí utrácet za jednotku, zvažte Janome Horizon Quilt Maker Memory Craft 15000. Cena je poněkud děsivá, ale vyplatí se investovat, pokud šijete nášivky pro podnikání.

Výkonné a užitečné

Memory Craft 15000 je dostatečně výkonný, aby fungoval i s koženými nášivkami, jak zmiňují uživatelé. Má dokonce velkou dotykovou obrazovku a obruč pro rychlou práci na vašich návrzích.

Kromě toho je tento šicí a vyšívací stroj kompatibilní s aplikacemi značky, jako jsou AcuDesign, AcuEdit a AcuMonitor, abychom jmenovali alespoň některé. Zkombinujte tuto funkci s 510 stehy a 480 vzory výšivek zabudovanými do této funkce Janome; můžete se cítit sebejistě při práci s různými styly a designy aplikací, bez ohledu na jejich složitost.

Můžete aplikovat pomocí běžného šicího stroje?

Aplikovat můžete běžným šicím strojem pomocí saténového nebo klikatého stehu. Svážete okraj a připevníte nášivku k oblasti projektu.

Jak aplikujete na šicím stroji pro začátečníky?

 • Umístěte nášivku na materiál a obkreslete ji látkovým perem
 • Přilepte aplikaci na látku a můžete se dozvědět více o tom, co je při šití podšívka, abyste věděli, proč je upřednostňována před přišpendlováním
 • Nastavte šicí stroj na klikatý steh a šijte kolem aplikace
 • Experimentujte s délkou stehu a zjistěte, který bude s vaším návrhem vypadat nejlépe
 • Po dokončení zastrčte konec nitě pod stehy a odstřihněte volné nitě
 • Jaký strojový steh používá tradiční nášivka?

  Přímý steh

  Běžný šicí stroj může aplikovat, protože můžete použít rovné stehy. Tento typ stehu je výhodný pro nášivky, kde používáte pleteniny, které se mohou třepit.

  Cik-cak steh

  Nejběžnějším strojovým stehem pro nášivky je klikatý steh a nejlepším nástavcem je nášivka nebo saténová patka. Poté nastavte délku stehu na nulu, ale upravte podle velikosti vzoru.

  Například velké aplikace musí používat široké klikaté stehy, zatímco menší vzory musí používat úzké klikaté stehy. Také chcete úzké stehy pro pevně tkané materiály a širší stehy pro volně tkané látky.

  Jak vyrobit nášivku

 • Stabilizujte podkladovou látku a obruč
 • Označte design na nášivce a podkladové látce
 • Přišijte na podkladovou látku přes vzor rovným stehem a ponechte látku nášivky nahoře na tomto umísťovacím stehu
 • Přišpendlete materiály a sešijte kolem aplikace rovným stehem a poté kolem ní ořízněte
 • Udělejte klikatý steh přes zajišťovací rovné stehy, které jste vytvořili
 • Dokončete obrys saténovými stehy a zastřihněte přebytečné nitě vně aplikace
 • Závěr

  A to je vše! Právě jsme zkontrolovali, jaký je nejlepší šicí stroj pro nášivky od Singer, Brother a Janome.

  Tyto stroje jsou schopné šít a vyšívat, takže nebudete omezováni styly stehů, které můžete při šití aplikací použít. Mají také velkorysé pracovní plochy, které vám pomohou pohodlně manipulovat s různými velikostmi projektů.

  Doufáme, že vám tento seznam pomohl najít to, co potřebujete; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.