Jaký je nejlepší šicí stroj Brother: Top 4

Chcete-li zjistit, jaký je nejlepší šicí stroj Brother, zvažte tyto čtyři nejlepší modely. Níže si každou z nich podrobněji probereme, včetně toho, které projekty nebo kanalizace budou mít z každé jednotky největší prospěch.

Víme také, že Brother patří mezi špičkové značky šicích strojů. Ale pro další recenzi tento článek pojednává také o značce.

A pokud chcete porovnat Brother to Singer, přečtěte si, co je lepší mezi šicím strojem Brother a Singer.

Jaký je nejlepší šicí stroj Brother ke koupi

Brother XM2701

Brother XM2701 je dobrý startovací šicí stroj, ať už je to váš první stroj, nebo jste jen začátečník. Ale i když to vypadá relativně jednoduše, nebudete se cítit omezeni jeho funkcemi.

Pro začátek získáte 63 stehových funkcí a 27 zabudovaných stehů s jednokrokovou knoflíkovou dírkou. Měli byste mít dostatek možností k provádění různých projektů.

Brother s tímto modelem obsahuje také šest šicích patek a je snadné jej nastavit díky zaváděcí cívce, automatickému systému navíjení cívky a vestavěnému navlékači jehly. Nakonec by mělo šít uspokojivě pro většinu kanálů rychlostí 800 stehů za minutu.

Nejlepší pro

 • Pro začátečníky v šití
 • Jako první šicí stroj
 • Pro ty, kteří chtějí základní, ale neomezující model
 • Pro domácnosti, které potřebují jednoduchý šicí stroj

Brother CS7000X

Pokud často vyrábíte přikrývky, nejlepší šicí stroj Brother je Brother CS7000X. Jednak má odnímatelný široký stůl, takže se při práci na masivních projektech nemusíte stresovat.

S tímto strojem budete také rádi dělat ozdobné a quiltovací stehy, včetně stehů dědičných. Volnou paži můžete využít i při šití oděvů, jako jsou rukávy a džíny.

A protože je tento model počítačový, počítejte s tím, že je intuitivní k použití i pro začátečníky. S Brother CS7000X získáte také mechanismus spouštění pro šití volným pohybem, sedm typů knoflíkových dírek, deset přítlačných patek a tvrdé ochranné pouzdro.

Nejlepší pro

 • Prošívání
 • Šití velkých projektů
 • Šití volným pohybem
 • Dedičské a dekorativní šití
 • Pro kanalizaci, která potřebuje rychle pracovat na různých projektech

Přečtěte si, co je šití dědictví, abyste poznali jeho použití a význam.

Brother SE600

Mezi nejprodávanější modely Brother patří Brother SE600. Dá se říci, že to z něj dělá jeden z nejlákavějších strojů, protože je schopný šít a vyšívat.

SE600 má 3,2palcový LDC dotykový displej, takže můžete snadno vidět a upravovat své vyšívací návrhy. Pokud s vyšíváním začínáte, má dokonce vestavěno 80 vzorů.

A pokud jde o šití, budete mít na výběr ze 103 stehů. Tento model je vybaven kapkovým podáváním, které umožňuje šití volným pohybem, a podávání látky je zaručeno bez zaseknutí díky 7bodovým podavačům.

Nejlepší pro

 • Pro začátečníky, kteří chtějí stroj dva v jednom
 • Pro vyšívací práce
 • Pro quiltování a šití nadrozměrných projektů
 • Ideální pro základní až rovnoměrné dekorativní šití

Brother NS1750D

Dalším bestsellerem od Brother je Brother NS1750D. To je ideální pro různé projekty, ať už jde o šití, quiltování nebo vyšívání.

Podavače a nohy jsou navrženy tak, aby zajistily hladké podávání látky. A co se týče vyšívání, pro úpravy vašich návrhů používá 3,2palcový dotykový displej.

Získáte velkou vyšívací plochu se 125 vestavěnými vyšívacími vzory. A konečně, ani domácí kanalizační sítě se nebudou cítit omezeny díky 181 stehům stroje, velkorysému prostoru pro quiltování a rychlosti 850 stehů za minutu.

Nejlepší pro

 • Pro quiltování a vyšívání
 • Přizpůsobitelné pro různé projekty
 • Intuitivní použití
 • Pro rychlé šití

Jak dlouho vydrží šicí stroje Brother?

Očekávejte, že váš šicí stroj Brother vydrží 6 až 10 let, vyrobený jednou z nejuznávanějších značek šicích strojů. Jak jsme zjistili, kde se šicí stroje Brother vyrábí, má společnost továrny v Asii a dokonce to byla japonská značka, která začala vyrábět v roce 1928.

Ale jako každá značka šicích strojů, ne všechny šicí stroje Brother jsou stejné. Pokud šijete odolné materiály, je nejlepší pořídit si skutečný průmyslový šicí stroj Brother, abyste zajistili, že nezklame požadavky vaší práce.

Pokud jde o stroje pro domácnost, zvažte pořízení nejprodávanějších strojů, včetně čtyř výše uvedených. Mají dobré recenze od různých uživatelů, takže víte, že budou fungovat dobře.

A konečně, správné používání a údržba mají vliv na životnost vašeho šicího stroje Brother. Prostudujte si jeho manuál, jak jej čistit, olejovat a udržovat, aby dlouho vydržel.

Je Brother americká společnost?

Brother je japonská společnost, ale Brother International má své firemní ústředí v Bridgewater, NJ. Mají také další pobočky v USA: Bridgewater, NJ pro jejich výrobní a distribuční zařízení a Lake Forest, CA pro západní distribuční zařízení.

Můžete se také podívat na web společnosti Brother, kde se dozvíte o jejich zařízeních v Asii, Oceánii, Evropě, na Středním východě, v Africe a Americe. A pokud jde o sídlo společnosti Brother Industries, nachází se v japonské Nagoji.

Závěr

A to je vše! Doufáme, že máte představu o tom, jaký je nejlepší šicí stroj Brother se čtyřmi modely, které jsme vybrali. Patří mezi nejprodávanější a věříme, že jejich vlastnosti za ty peníze stojí.

Zvažte, zda si znovu přečtete náš názor na to, kdo nebo které postupy budou mít prospěch z získání každé jednotky. Mělo by vám to pomoci rozhodnout se, jaký stroj si pořídit, nebo nám zanechte dotaz, pokud nějaký máte.