Jaký je nejlepší ohřívač na baterie? 4 úžasné možnosti!

Nechcete vědět, jaké je nejlepší bateriové topení? Zde je správná odpověď. Ohřívač 754200 Ceramic Lasko, ohřívač HCE100 Honeywell, ohřívač 100 My heat Lasko, elektrický ohřívač Minetom jsou jen některé z nejlepších bateriových ohřívačů na trhu.

Bateriová topidla jsou další vynikající alternativou pro vytápění domu, automobilu nebo otevřeného prostředí i bez použití elektrické energie. Běžně jsou poháněny propanem a petrolejem a na jedno nabití vydrží 8 až 12 hodin.

Kvůli zápachu, který produkují, je však nejlepší provozovat ohřívače v dobře větraném prostoru, abyste předešli zdravotním rizikům. Ohřívače napájené bateriemi nejsou tak standardní jako ohřívače elektrické a plynové, takže můžete být zmateni. Takové ohřívače také nejsou nijak zvlášť silné, takže se tyto ohřívače příliš nepoužívají. Pro více informací pokračujte ve čtení!

Jaké jsou nejlepší bateriové ohřívače?

Jak již bylo uvedeno výše, jedná se o nejlepší bateriové ohřívače široce preferované pro bateriové ohřívače. Jejich práce je ideální, když je nedostatek energie, proto si přečtěte níže uvedené podrobnosti o takových ohřívačích, abyste pochopili, jaký je nejlepší ohřívač napájený baterií.

#1. Keramické topidloLasko 754200

Keramický ohřívač Lasko 754200 je 1500W ohřívač, skvělé místo pro začátek. Elektrické ohřívače s keramickou pánví byly známé jako keramické ohřívače. Po zahřátí keramická deska generuje mírné, uklidňující teplo. Jeho teplo se pak rozptýlí po prostoru a ohřívá určené místo lidí. Tento bateriový ohřívač obsahuje čepel pro rozptyl tepla a několik režimů pro maximální pohodlí: maximální, střední a pouze vzduch.

Nebudete se muset starat o kabeláž nebo cokoli jiného, ​​protože je dodáván kompletně zkonstruovaný. Má také vestavěný popruh pro snadné přenášení. Mezi další vestavěné prvky patří ochrana proti nadměrnému teplu a vynikající exteriér. 754200 má lesklý stříbrný povrch, a proto má rozměry 5 x 3,8 x 8,2 palce a váží pouze 3,9 libry. Má certifikaci ETL & přichází s tříletou zárukou. Také by vás mohlo zajímat, jak řešit problémy s keramikou Lasko.

#2. Ohřívač HCE100 Honeywell

Přenosný ohřívač HCE100B Honeywell je z nějakého důvodu nazýván jako hot bud: byl to jeden z nejmenších stolních topných systémů, který byl dosud vyroben, o rozměrech pouze 5,5 x 4 x 6,88 palce. Zařízení váží pouze 0,91 libry a produkuje 200 wattů tepla za hodinu. To by mělo stačit na zahřátí v kanceláři nebo dokonce ve volném čase. Výtvarné dílo je také jedinečné. Heat Bud se zdá být elektrický keramický ohřívač, který generuje teplo pomocí keramické podložky.

Ventilátor na přenosném ohřívači vytlačuje teplo ven a rozvádí ho. Uživatelé mohou změnit nastavení na zvolené úrovně pohodlí se dvěma různými úrovněmi tepla. Položka obsahuje uzavřenou pojistku proti přehřátí a na dotek chladivý kryt pro zabezpečení. Navíc jej chrání 3° překlopný spínač. Vzhledem ke své nízké ceně kolem 30 USD je tento bateriový ohřívač bez rozmyslu, zda vás systém ústředního vytápění na pracovišti a v bytě dostatečně nezahřeje.

#3. Ohřívač Lasko 100 My heat

100 Lasko je omezené malé topné těleso, které běží na 220 wattů nebo přibližně 672 BTU, a proto je vhodné pro uložení nohou a nohou pod pracovním stolem. Není šance vyhodit jistič na pracovišti, protože je to trochu bateriové topení. Je připraven k použití ihned po vybalení z krabice, bez nutnosti domluvy.

Bateriový ohřívač využívá dva proudy a připojuje se do běžné 120V zásuvky. Jeho připojení je jednoduché pomocí 6stopého kabelu (součást dodávky). Zapíná se stisknutím tlačítka a po připojení funguje tak dlouho, jak potřebujete. The100 Lasko má kontrolku zapnutí/vypnutí, která ukazuje, zda je zapnutá nebo vypnutá, a automatické vypínání při přehřátí. Gadget obsahuje funkci vypnutí při přehřátí a vynikající kryt. S pouhými 3,8 x 4,8 x 6,1 palce je docela malý. Záruka je na tři roky.

#4. Elektrický ohřívač Minetom

Dalším keramickým ohřívačem se zdá být Minetom. Na rozdíl od některých jiných keramických ohřívačů, na které jsme se dosud podívali, je tento napájen infračervenou baterií a využívá komponentu PTC. Vyrábí 1200 wattů, což je více než dost na skromný prostor 220-250 čtverečních stop. Jedná se také o tichý ohřívač, takže se hodí do ložnice. Jednou z předností spotřebiče je pohyblivý číselník vpředu, kterým se zapíná.

Můžete si vybrat od 650 wattů (normální) do 1 500 wattů (těžký) s jiným otočným knoflíkem hned vpředu (vlevo) (vysoký). Tento bateriový ohřívač má také třetí nastavení, „Ventilátor“, které pouze fouká studený vzduch po místnosti. Ohřívač na baterie váží 2,2 libry a má rozměry 5,2 x 6 x 8,2 palce. V horní části tašky je popruh, který usnadňuje přenášení. Ohřívač napájený z baterie má zabudovanou ochranu proti nadměrnému teplu a ochranu proti převrácení.

Je to obal!

Jsme rádi, že jste se dozvěděli, jaké je nejlepší bateriové topení. Čtyři nejlepší ohřívače na baterie uvedené výše lze zakoupit pro váš domov a pracoviště. Můžete si také přečíst o tom, jaký typ topení mám a jak opravit topení. Děkuji vám, přátelé, za přečtení tohoto článku.