Jaký je nejlepší fén pro kudrnaté vlasy? 3 dechberoucí vysoušeče vlasů!

Říkáme vám odpověď na vaši otázku: jaký je nejlepší fén na kudrnaté vlasy? Víme, že nemůžete najít vhodný fén pro vaše kadeře. Foukač pro kudrnaté vlasy je třeba vybírat s extra úsilím a časem, a to jsme udělali za vás.

Možná si myslíte, že kudrnaté vlasy jsou nepoddajné, protože je těžké je mýt, sušit a upravovat. Faktem však je, že kudrnaté vlasy se pravděpodobněji poškodí a ztratí svůj tvar a strukturu než vlasy rovné.

Snažili jsme se, co bylo v našich silách, najít fény, které nebudou mít škodlivé účinky na vaše kudrnaté kadeře a dodají jim lesklý povrch. Někteří lidé si myslí, že kudrnatý fén s difuzérem je přesně to, co potřebují k sušení a úpravě kadeří. Z 50 % se mýlí, protože vysoušeč vlasů je stejně důležitý jako nástavec difuzoru a musíte si koupit sušičku navrženou pomocí pokročilé technologie.

Jaké jsou nejlepší fény pro kudrnaté vlasy

Jaký je tedy nejlepší fén na kudrnaté vlasy? Sestavujeme seznam tří vysoce kvalitních fénů, které jsou speciálně navrženy pro muže s vlnitými vlasy. Pokračujte ve čtení, abyste našli jeden ze svých snů.

#1. DevaCurl, DevaDryer a Deva Fuser

Tato sušička vám umožní zabít vražedný kudrnatý vzhled tím, že nabízí tři nastavení teploty a dvě rychlosti spolu s tlačítkem cool shot. Díky tomu budou vaše roztomilé kadeře jemnější, lesklejší a jemnější. Pomocí ručně tvarovaného difuzéru, díky kterému se budete cítit uvolněně a pohodlně, můžete doma jemně fénovat. Jakmile se vám dostane do rukou DevaCurl DevaDryer a Deva Fuser, už vás nikdy nenapadne, že ji vyměníte.


Proč je nejlepší?

Ručně tvarovaný difuzér je tím nejroztomilejším důvodem, proč milovat tento fén. Pronikne do kudrlin a vysuší vlasy od kořínků ke konečkům. Sušení je také hladší a přístupnější.

#2. Hlava postele se vlní ve fénu

Co je na tomto světě bolestivější než řešit kudrnaté a krepaté vlasy současně? Tento vysoušeč slouží jako zachránce v této situaci tím, že vaše vlasy budou vypadat stejně vhodně jako vy. Nejlepší na něm je jeho jedinečný tvar a je to spíše difuzér a méně fén.

Proč je nejlepší?

Jak název napovídá, tento vysoušeč je vyroben právě pro dívky s vlnitými nebo kudrnatými vlasy. Pomáhá definovat vaše kadeře a dodává jim dobrý lesk. Postel Head Curls ve fénu Check vysuší vlasy s minimálním krepatěním.

#3. Super sonický fén Dyson

Nadzvukový vysoušeč vlasů Dyson se dodává se třemi nástavci; nízkorychlostní tlustší koncentrátor, vysokorychlostní tenčí ústní koncentrátor a difuzér. Fantastická věc na těchto nástavcích jsou jejich kovové konce. Navíc je motor v rukojeti fénu, takže je menší a trendy. Sušička zkracuje dobu sušení téměř o 50 %. Mikroprocesor uvnitř sušičky umožňuje bezpečnější používání a zároveň neustále kontroluje proudění vzduchu a teplotu.

Proč je nejlepší?

Můžeme vám říci seznam věcí, které máme rádi na nadzvukové sušičce Dyson. Ale nejúžasnější na tomto seznamu jsou magnetické přílohy. Všechny tři větve nevyžadují zaklapávání ani kroucení kolem sušičky. Zjistěte více o vysoušečích vlasů Dyson.

Co musíte mít ve fénu na kudrnaté vlasy

Zde jsou věci, které musíte hledat v fénu, abyste si vyfoukali kadeře:

#1. Infračervená technologie

Vždy hledejte sušičky s infračervenou technologií uvedenou v popisu produktu nebo na krabici. Infračervené vysoušeče vysuší vlasy rychleji, než si představujete. Kratší doba schnutí odpovídá větší ochraně vlasů a jejich celkovému vzhledu.

Můžete se zeptat, co je na této technologii zvláštní? Infračervené vysoušeče foukají vzduch, který ohřívá každý pramen vlasů zevnitř i zvenčí. Červené světlo má malou vlnovou délku než světla jiných barev. Pokud jste byli studentem fyziky, musíte vědět, že světlo s krátkými vlnovými délkami je pronikavější než světlo s delšími vlnovými délkami.

#2. Keramická technologie

Fén na vlasy s keramickým povrchem slouží k efektivnímu a bezpečnému sušení kudrnatých vlasů. Dávám přednost nákupu vysoušeče vlasů s dvojitými nebo trojitými keramickými vrstvami, abyste ošetřili své kadeře konstantním, rovnoměrným a rovnoměrným prouděním vzduchu. Vysoušeč vlasů s keramickým povrchem také pomáhá udržovat teplotu v bezpečí, aby se vaše smyčky nespálily.

#3. Nastavení tepla

Fén s maximálním nastavením teploty nabízí mnoho možností při sušení vlasů. Pokud přijdete pozdě z narozeninové oslavy nebo obchodního jednání, můžete zvolit vysokou teplotu a rychlost. Na druhou stranu, nízké nebo teplé nastavení se hodí při práci s drsnými vlasy nebo při úpravě vlasů během běžné vlasové rutiny.

It’s A Wrap!

Uvedli jsme tři fény vynikající kvality a tři vlastnosti, které musíte mít v fénu na kudrnaté vlasy. Jsme si jisti, že jste po nalezení odpovědi na to, jaký je nejlepší fén pro kudrnaté vlasy, naprosto spokojeni.

Také by vás mohlo zajímat, jak používat kartáč na vysoušeč vlasů revlon k natáčení vlasů a jak natáčet vlasy kartáčem na vysoušeč vlasů.