Jaký je nejlepší fén pro černé vlasy? 5 nejlepších fénů, které můžete vyzkoušet!

Chcete vědět, jaký je nejlepší fén na černé vlasy? Černé vlasy se zdají být luxusní a krásné, i když je obtížné je upravovat a navrhovat. Proto se při tvarování černých vlasů často používá fén.

Na druhou stranu kudrnaté vlasy jsou jemné a pravděpodobně se přehřejí. Mohlo by to mít také dopad na vlasy od kořínků ke konečkům. Přírodní černé vlasy jsou svůdnější, ale vyžadují více pozornosti.

Kudrnaté černé vlasy jsou velmi jemné a náchylné ke ztrátě tepla; proto je důležité vybrat si fén, který je 100% vhodný pro váš typ vlasů. Ještě lepším a praktičtějším řešením pro černé účesy je fén. V tomto příspěvku jsme sestavili seznam pěti nejlepších fénů pro přirozeně černé kudrnaté, kudrnaté a rovné vlasy. Koukni na to.

Nejlepší vysoušeč vlasů pro černé vlasy

Jaký je tedy nejlepší fén na černé vlasy? Nebojte se; jsme tu, abychom vám pomohli! V tomto odstavci se dozvíte o nejlepším fénu vhodném pro vaše černé vlasy. Níže jsme zmínili nejlepší výběr vysoušeče vlasů:

#1. Vysoušeč vlasů Revlon

Řada Revlon Pro zahrnuje laserový vysoušeč vlasů. Využívá infračervené záření, které vstupuje do kůry a zahřívá se, čímž dodává vlasům optimální lesk, hladkost a ovladatelnost – negativní náboje uvolněné turmalínovou iontovou technologií pomáhají minimalizovat chmýří a elektromagnetické rušení a zároveň zlepšují lesk. Vícevrstvá keramická vrstva rovnoměrně rozděluje teplotu a zabraňuje lámání vlasů. Fén nabízí dvourychlostní nastavení, dvě možnosti teploty a možnost studeného šoku, která udrží váš fén na místě. Součástí balení jsou tři kolíky na dělení vlasů pro úpravu vlasů nebo koncentrované sušení vlasů. Navíc je dodáván s nástavcem koncentrátoru a texturizačním adaptérem pro difuzér na konečky prstů pro přesnost péče o vlasy a vysoušení. Klikněte na tento odkaz a zjistěte, jak používat kartáč fénu Revlon k natáčení vlasů.

#2. Vysoušeč vlasů Remington

Tento vysoušeč vlasů má technologii Superior Plating Tech, která poskytuje třikrát větší stabilitu stylu. K udržení svěžích vlasů využívá patentovanou technologii Micro-Conditioner Technology. Obsahuje elektrickou a turmalínovou porcelánovou technologii pro snížení lámavosti vlasů a kudrnatých vlasů. Tato technika také rovnoměrně distribuuje světlo. Pro přizpůsobení teploty a proudění vzduchu mají dvourychlostní možnosti tři úrovně teploty a. Vyznačuje se také vynikající možností výstřelu, která pomáhá při vytváření účesů. Obsahuje difuzér a koncentrátor pro styling, údržbu a přidání objemu. Navíc obsahuje filtr, který můžete vyjmout, abyste pomohli s dezinfekcí sušičky. Pro rychlejší vysoušení vlasů má zdroj 1875W DC.

#3. Vysoušeč vlasů Conair pro

Iontová technologie je u tohoto vysoušeče vlasů použita ke snížení rozmazávání a zvýšení lesku. Turmalínová keramická technologie pomáhá distribuovat teplotu, což má za následek rychlejší vysušení a snížení lámavosti vlasů. Chcete-li navrhnout účesy, nabízí možnost studeného výstřelu. Součástí je pětistopá přípojka napájení a rozbočovač pro cílené větrání s ohledem na vaše pohodlí. Všechny zámky jsou vybaveny specifickými možnostmi. Pro váš typ vlasů a relaxaci má tři možnosti teploty a dvě úrovně rychlosti. Sušička se snadno čistí díky odnímatelnému filtračnímu systému.

#4. Vysoušeč vlasů Infiniti pro

Vysoušeč vlasů Infinitipro od Conair má střídavý generátor o výkonu 1875 W. Funguje stejně jako profesionální vysoušeč a usuší váš účes o 50 procent rychleji. Díky iontové technologii budou vaše vlasy hedvábné a lesklé bez chmýří nebo elektřiny. Slibuje odstranění 70 % drsnosti. Využívá keramickou technologii k rozptýlení teploty a účinnému snížení lámavosti vlasů. Pro přizpůsobitelné větrání a teplotu má fén tři nastavené body a dvě úrovně vysoké rychlosti, stejně jako možnost studeného výstřelu, která pomáhá zafixovat zkroucení, kadeře a účesy.

Pokud jde o vaši jednoduchost, obsahuje difuzér pro rovné střihy, difuzér pro komplikované styly a napájecí kabel o délce 6 stop. Obsahuje vyměnitelné síto, které zadržuje prach ze stroje a zvyšuje jeho životnost. Pro snadné skladování je součástí fénu závěsný hák.

#5. Turmalínový vysoušeč vlasů Andis

Vysoušeč vlasů Andis využívá technologii vyváženého ohřevu keramiky k ochraně přirozených olejů pokožky hlavy. Navíc vyživuje vaše vlasy tím, že váže tekutinu uvnitř vlasového pramene. Využívá iontovou technologii k sušení nátěrů rozpuštěním vodní páry. Tři teplotní režimy a excelentní tlačítko shot vám umožní nejen usušit kadeře, ale také vám umožní udržet účes na místě – 1875W motor v tomto vysoušeči vlasů poskytuje vyšší proudění vzduchu. Keramické věci udržují pokožku hlavy zdravou a efektivně distribuují teplo. Vysoušeč se skládá z polymerů a nabízí dvojitý výkon pro přepravu a vynikající možnost turbo boost. Součástí je hladká spojka, hřeben s velkými zuby a kartáče se štětinami. Když se nepoužívá, spojený kroužek ještě usnadňuje údržbu. Můžete si také přečíst o tom, jak používat difuzér fénu.

Je to obal!

Doufáme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou. Potěšilo nás, že se všichni dozvíte o nejlepší barvě na vlasy pro přirozené černé vlasy. Pokud se tedy chystáte pořídit fén na černé vlasy, tento článek vám pomůže vybrat vhodný fén pro vaše vlasy. Výše jsme zmínili, jaký je nejlepší fén pro černé vlasy. Chcete-li porozumět vlastnostem a funkcím všech fénů, přečtěte si šest nejlepších fénů pro černé vlasy.