Jaký je energeticky nejúčinnější prostorový ohřívač? 7 nejlepších možností!

Jaký je energeticky nejúčinnější ohřívač prostoru? Ohřívač prostoru Delonghi, Vortex, Lasko 5409, Ohřívač prostoru Lasko, Brighton 750/1000, Lasko model 100 My Heat a další.

Jsou to ohřívače prostoru vyžadující k provozu malý elektrický výkon. Stačí jej umístit do malých a středních prostor v místnosti.

Standardní ohřívače mohou produkovat 500 až 1500 wattů. Jeden, který má 900 wattů, budete provozovat 60 minut denně a sedm dní v týdnu, bude stát přibližně 5 dolarů každý měsíc, aby fungoval. Pokud tedy hledáte ten nejschopnější vytápět svůj pokoj, níže je to, co byste měli koupit.

Energeticky nejúčinnější ohřívač prostoru

Jaký je energeticky nejúčinnější ohřívač prostoru? Zde jsou seznamy prostorových ohřívačů, které jsou energeticky účinné:

#1. Vornado MVH

Tento model dokáže vytopit obytný prostor nejrychlejším způsobem. Jedná se o výkonný a malý ohřívač se třemi nastaveními ohřevu, který umožňuje mnohem snadněji vytlačit teplo. Vornado MVH využívá designový vír cirkulace a vzduchového ventilátoru, protože má mimo přihrádku chladivý na dotek, který chrání před popálením. Navíc nabízí bezpečnost pro děti, což je vhodná volba pro domácnosti, koleje, ložnice a kanceláře. Silně distribuuje ohřátý vzduch po celé místnosti. Má základní funkce, jako je nastavitelný termostat, kompletní sestava, bezpečnostní vypínač a tři nastavení teploty. U tohoto modelu také není nikdy problém s dlouhou životností.

#2. Prémiový výběr: Dr. Infrared

Infračervený ohřívač je dobrou volbou pro rychlé a tiché vytápění prostoru, protože je moudrou volbou pro ty, kteří hledají zařízení, které vytápí velké místnosti. Tento křemenný ohřívač má topný výkon 1500 W. Má bohaté funkce a dálkově ovládanou snadnost a pohodlí, díky nimž je vynikající v hodnotě. Navíc je to nejlepší a energeticky nejúčinnější ohřívač, když vytápíte velkou místnost. Budete milovat, jak atraktivní je dřevěný exteriér. Dodává se s vypínáním při přehřátí, převrácením, dálkovým ovládáním a vestavěným časovačem. Je oblíbeným ohřívačem pro větší prostory a rychle je ohřeje. Produkuje suché teplo, které obvykle ovlivňuje kvalitu vzduchu.

#3. Laško 755320

Tento věžový ohřívač je vynikající v tom, že je vysoký pod 23 palců. Vydává správné teplo a na podlaze nezabírá mnoho místa. Obsahuje dmychadlo, automatický časovač, nastavení nízkého a vysokého termostatu a keramický topný faktor s vypínacím spínačem, maximální výkon 1500 W. Svou práci plní také v těchto prostorách s 350 čtverečními stopami. Někteří uchovávají tento model v garážích pro příjemnější teplotu v zimním období. Při použití k vytápění prostoru je rychlý. Má také funkci ventilátoru pro rychlou distribuci tepla. Uživatelé jako vy tedy nebudou čekat více hodin na dosažení teploty v místnosti. Navíc má automatický časovač, příjemný vnější povrch a vyšší výšku.

#4. Pelonis „naplněný olejem“

Tento model patří mezi oblíbené ohřívače na trhu, protože nabízí vytápění ložnice, domova a kanceláře. Navíc nemá žádný ventilátor, díky čemuž je nejtišším doporučeným a hodnoceným ohřívačem prostoru. Obsahuje však důležité funkce, jako jsou tři možnosti vytápění, LCD obrazovka, dálkové ovládání, programovatelný termostat a desetihodinový časovač. Má otočná kolečka, kontrolku napájení a 1letou záruku výrobce. I když není vybaven ventilátorem, vysušuje domácnost a dokonce i vaši pokožku. Také vyzařuje teplo pomocí účinného a olejem naplněného designu v radiátoru. Je prostě známý pro ty, kteří mají větší prostory, které vyžadují zahřívání.

#5. Laško 5409

Pokud hledáte odpověď na tuto otázku, „jaký je energeticky nejúčinnější ohřívač? Tento model je robustní, i když jde o malé topení. Dobře se hodí při použití v malých a středních místnostech. Je ideální pro malé prostory a nabízí kombinaci velikosti, cenové dostupnosti, funkcí, celkové odolnosti a funkčního topného výkonu. Je to prostě nejlepší pro použití v kanceláři, domácnosti, ložnicích, kolejích, koupelnách a rekreačních vozidlech. To je také dobrá volba pro většinu kancelářských pracovních prostor. Jeho hlučnost vás nebude rozptylovat ani obtěžovat. Šum je bílý a má vynikající pozadí.

#6. Delonghi HCX911E

Tento panelový ohřívač je oblíbený pro svůj prostorově úsporný design. Řeší také problémy, které žádný jiný ohřívač prostoru nevyřeší. Vyznačuje se tichým ohřevem a vyzařováním z termického panelu. Je také vypnutý termostat se 2 nastaveními teploty, včetně tepelného spínače proti přetížení, který jej vypne, když dojde k přehřátí.

#7. Mini Ceramic 1500 Watt

Tento model ohřívače je k dispozici v černé, modré, bílé a růžové barvě. Navíc disponuje bezpečnostní ochranou proti přehřátí včetně převrácení. Skládá se také z keramických prvků pro ohřev. A pak nemůžete říci nic negativního o jeho skvělé hodnotě a vysoké kvalitě. Tento ohřívač je vhodný také do kanceláří, koupelen a ložnic. Nejlepší je také vědět, proč se zástrčka ohřívače zahřívá.

It’s A Wrap!

Jaký je energeticky nejúčinnější ohřívač prostoru? Tato otázka již byla zodpovězena zmíněnými možnostmi. Raději si tedy vyberte, který je pro vás ideální. Jsou schopnější vytápět váš pokoj, díky čemuž jsou vysoce kvalitní a mají velkou hodnotu. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak zabránit vypálení pojistky ohřívače a jak vybrat ohřívač.