Jaký je dobrý GPM pro tlakovou myčku? 5 úžasných faktů, které si musíte přečíst!

Jaká je dobrá GPM pro tlakovou myčku? Záleží především na náročnosti a velikosti úklidové práce. Pokud budete pracovat na odstranění odolných skvrn nebo velké plochy, je zapotřebí tlaková myčka s vysokým GPM.

Ale u úklidových projektů nebo menších zakázek stačí mírný výstup GPM. I když je to při diskusi velmi obecné, je třeba o tom vědět více.

Přečtěte si o metrikách PSI nebo GPM a konkrétních scénářích, které se zdály vhodné. Pomůže vám zjistit, který tlakový čistič je nejvhodnější použít. Za prvé, GPM je jednotka, která měří výkon tlakové myčky. Měří také objem vody, který protéká určitou oblastí v konkrétním čase.

Stručné vysvětlení tlakového mytí

Tlakové mytí je skutečně cenné při čištění pomocí vysokotlakého spreje a vody. Čerpadla se zaměřují na práci za tímto účelem při vytlačování vody pod vyšším tlakem. Čisticí síla nabízí robustnější výsledky, protože zařízení pracuje při nízkém tlaku z potrubí v zahradní hadici. Tlakové mytí navíc pomáhá odstraňovat plísně a plísně z betonových povrchů, včetně mastných skvrn nebo skvrn od nečistot. Odstraňuje nečistoty z porézních povrchů, jako jsou dřevěné paluby.

Jaký je dobrý GPM pro tlakovou myčku?

Jaká je tedy dobrá GPM pro tlakovou myčku? GPM je výkon v tlakové myčce. Je to také množství vody odčerpané v konkrétním čase. K doplnění vašich potřeb je zapotřebí správné množství koňské síly nebo tlaku nohou. Nikdo nechce příliš pomalý nebo příliš robustní proces, který je poměrně dlouhý. Zde jsou další fakta, která byste měli vědět o GPM:

#1. Vyšší GPM znamená větší vytvořený tlak

GPM v tlakové myčce je galon za každou minutu. Rozumí se jím tlaková myčka nebo rychlost, přičemž zařízení čerpá vodu na čisticí plochu. Stroj s vyšším GPM mnohem rychleji oplachuje a čistí nečistoty a špínu. Výsledkem je tedy čistší povrch. Je to úplně stejný koncept jako koňská síla v motoru.

Zjistěte více o průtoku tlaku vody gpm.

#2. Příslušenství v ceně

GPM v tlakové myčce má inteligentně zabudovanou nabíječku pro správu zařízení po nabití. Tlaková myčka je také snadno přístupná, když ji ovládáte. Má intenzivní tlak na důkladné čištění nečistot. Navíc se vyznačuje typem motoru postaveného s ohledem na kvalitu. Válec je vyroben z vysoce kvalitní oceli.

#3. Galony za minutu

Lidé často označují GPM jako počet galonů vody použitých při provozu tlakové myčky. To se zatím měří každou minutu. GPM je zásadní, protože vyžaduje, aby se v hadici uvolnilo obrovské množství vody, aby narazil na určité povrchy. Obrovské množství vody snadno odstraní špínu a nečistoty, které se tvoří na místě, které čistíte.

#4. Co použít na betonové povrchy, jako je příjezdová cesta

Na betonových plochách a příjezdové cestě se po celý den hromadí různá špína, špína a skvrny. Ve skutečnosti to tvoří značnou část skvrn a nečistot na příjezdové cestě, které je obtížné odstranit. Spousta lidí nenachází štěstí při odstraňování nepoddajných částic. Používají standardní domácí tlakovou myčku. Mnoho lidí si pořizuje tlakové myčky o velikosti 5 až 2 GPM, aby zvládly takové množství nečistot v betonové ploše.

Větší úspěch přináší použití tohoto typu tlakové myčky. Je tedy účinnější při použití na těžko přístupných površích, jako je beton. Navíc vaše příjezdová cesta vypadá skvěle a nově, když používáte tlakovou myčku se správnou úrovní GPM. Přidejte mýdlo, abyste získali extra jiskru, lesk a čistotu, abyste lépe odstranili nečisté skvrny nebo plísně na příjezdové cestě.

Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak vyčistit beton bez tlakové myčky a jak vyčistit betonovou terasu bez tlakové myčky.

#5. GPM k použití při tlakovém mytí domu

Ukliďte svůj domov správně, takže používejte správné množství úrovní GPM. Pokud si myslíte, že jsou příliš intenzivní, mohly by rozbít část dveří nebo okna. Podél domu se může hromadit více nečistot. Lidé používají tlakové myčky pro efektivnější a rychlejší úklid. Tlaková myčka pomáhá zbavit dům nečistot a vypadat bez poskvrny.

Kromě toho nikdy nepoužívejte tlakovou myčku na olověné barvy, protože by to při požití mohlo poškodit. Pokud odstraňujete nečistoty z jedné strany, použijte tlakovou myčku s 2,3 GPM. Cokoli nižší než to nebude úspěšně eliminovat půdu uvnitř vašeho domova. Uvidíte, že se špína pohybuje, místo aby byla zcela odstraněna. Odstraňte odolnější nečistoty nebo plíseň přidáním bezpečného detergentu navzdory tlaku vody, protože to zajistí hlubší čištění uvnitř domu. Do tlakové vody nikdy nepřidávejte běžný prostředek na mytí nádobí. Za prvé to není bezpečné při použití v tlakové myčce. Nenabídne také čistý vzhled uvnitř vašeho domova.

Bezpečné použití vysokotlakého GPM

Tlaková myčka je výkonná pro potlačení kopu při jejím používání. Skončí to zraněním nebo poškozením někoho, kdo v něm nebyl dříve použit. Tlaková myčka s vysokotlakým GPM však může někoho poškodit v mnoha ohledech. Při používání tlakové myčky se řiďte níže uvedenými bezpečnostními tipy, abyste zůstali v bezpečí.

#1. Stát v bezpečnější vzdálenosti začínající v cíli

Před použitím tlakové myčky se připravte na bezpečnou vzdálenost. Pokud je najednou zasažena přebytečná voda a tlak, dojde k poškození v cílové oblasti. Postavte se tedy stranou a nasměrujte tlakovou myčku v sekci k čištění. Zvykněte si na vzdálenost a proudění a posuňte se více vpřed směrem k cílenému čištění.

#2. Vypnutí elektřiny při použití tlakové myčky

Při provozu tlakové myčky používejte značné množství vody, abyste se vyhnuli elektrickému vedení, různým elektrickým zásuvkám a blízkým elektrickým zdrojům. Pokud se voda a elektřina dotknou, intenzivnější otřesy vás zraní.

It’s A Wrap!

Co je dobré GPM pro tlakovou myčku, je nyní z vaší strany pochopitelné. Bude se lišit podle velikosti a obtížnosti čištění povrchu. Odstraňte odolné skvrny a nečistoty pomocí vysokotlakého čističe GPM. Vyčistěte malé zakázky nebo projekty pomocí mírného výstupu GPM. Mějte také na paměti důležitost GPM, včetně bezpečného používání vysokotlakého GPM!