Jakou velikost tlakové myčky pro dvoupatrový dům zvážit?

Jak velká tlaková myčka pro dvoupatrový dům? Není to nikdo jiný než tlaková myčka, která je řešením vašeho problému. Za prvé, je to snadné, když jej budete pohybovat po domě bez kabelu, který by omezoval pohyb. Kromě toho je benzinová tlaková myčka účinnější, protože odstřeluje nečistoty, písek a další. špína, která se hromadí kvůli tlaku. Hledejte takový s dostatečnou palivovou nádrží a účinným palivem, abyste měli vynikající dobu čištění. Tato plynová tlaková myčka je ideální pro čištění náročných prací. Vyberte si tedy takový, který dokáže efektivně vyčistit váš dvoupatrový dům.

Nejprve porozumět velikosti nebo výstupnímu tlaku

Odborníci na domácí kutily by mluvili o velikosti tlakové myčky, ale často tím myslí tlakový výstup. Tlaková myčka se liší, když se podíváte na výkon trysky, zatímco PSI jej měří. Tlaková myčka, která je dodávána s výkonným vodním paprskem, znamená, že má vyšší hodnoty PSI. Je to proto, že se uvolňuje z trysky stříkací pistole. Velikost může také znamenat GPM nebo galony za každou minutu, což je množství vody, které tryska ostřikovače vypustí za jedinou minutu. To platí, když jej používáte k čištění obkladu nebo povrchu. K dosažení nejlepšího výsledku čištění je lepší zvolit tlakovou myčku s 2 800 psi při 3 až 4 GPM.

Kroky, které je třeba zvážit při mytí dvoupatrového domu.

Při správném úklidu vašeho dvoupatrového domu postupujte podle následujících jednoduchých kroků.

Krok č. 1. Zavírání dveří a oken

Zavřete dveře a okna, protože se vám nebude líbit voda, která stříká na elektronická zařízení nebo nábytek.

Krok č. 2. Přenesení rostlin na jiné místo

Přeneste rostliny na bezpečnější místo. Takto čisticí roztok neovlivní zahradní keře a rostliny. Zakryjte je plastovým sáčkem. Postříkejte je vodou z tlakové myčky.

Krok č. 3. Příprava čisticího roztoku

Připravte se na čisticí roztok. Nejprve smíchejte tři díly vody s jedním množstvím bělidla. Poté nalijte roztok do nádrže.

#4. MontážKrokng komponentů plynové tlakové myčky

Sestavte součásti plynového tlakového čističe. Připojte zahradní hadici z přívodní nádrže na vodu ke vstupu čerpadla. Poté připojte hadici tlakového čističe k výstupu čerpadla a stříkací pistoli.

Krok č. 5. Použití tlakové myčky při mytí vlečky

Začněte používat tlakovou myčku a poté obklad umyjte. Umyjte stranu shora a postupujte směrem k základně stěn. Špína a špína zkazí obklad, který čistíte, pokud začnete shora dolů.

Dva typy tlakových čističů na čištění dvoupatrového domu

Pro čištění dvoupatrových domů je třeba zvážit dva typy tlakových myček: elektrické a plynové. Vynikající elektrický model zvládá úklid v 1-patrovém domě. Je funkční i pro dvoupatrový, ale mísí to s jinými mužskými snahami. Budete ji muset přenést, čisticí prostředek a přívodní hadici k žebříku. Tady to nekončí, kde musíte vyvážit věci až k vrcholu střechy. Plynový model je dalším typem tlakové myčky, který je vhodný pro 2patrový dům se čtvereční plochou. Cílem je odstranit věci k čištění horní části domu. Poté projdete nošením a šplháním po žebřících a další. Odstraňte ty části, u kterých si musíte být vědomi toho, jak daleko zajdete před zásuvkou. Místo toho zvolte plynovou tlakovou myčku, která zvládne náročné čištění, zejména u převodů, které elektrický tlak nedokáže odstranit. A co víc, tato tlaková myčka je ideální pro použití na velkých plochách, jako jsou procházky, příjezdové cesty, terasy a podobně; domovní vlečky. Plynová tlaková myčka získala schválení profesionálních kutilů a dodavatelů, aby zvládla starosti s pouhým opuštěním elektrické zásuvky. Motory mají také PSI, který se pohybuje od 2000 do 4000. I když jsou skvělou volbou profesionálů, stále dostávají správnou velikost v tlakové myčce. Nebo můžete skončit s takovým, který neprovádí účinné čištění.

Další tipy, které je třeba zvážit při mytí dvoupatrového domu

  • Čištění provádějte zespodu a shora. Pokud používáte čisticí roztok, vyhněte se šmouhám.
  • Začněte odshora na stranu a poté dolů, když opláchnete vyčištěnou část. Postavte se o pár metrů dál, abyste se nepromočili.
  • Upravte jeho rozstřik, abyste nepoškodili ostatní příslušenství nebo světla. To pomáhá minimalizovat energetickou sílu čisticího nástroje.
  • Maximalizujte vzor stříkání tlakové myčky, abyste vytlačili roztok čisticího prostředku a dostali se do vyšších částí domu.

Náklady na zaplacení při tlakovém mytí 2podlažního domu

Při tlakovém mytí dvoupatrového domu musíte vzít v úvahu spoustu věcí. Nadávat nebo žebřík je jedna věc. Při zohlednění těchto faktorů vás to může stát 785 dolarů.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jakou velikost tlakové myčky u dvoupatrového domu zvážit, zejména při mytí obkladů na stěnách. Plynová tlaková myčka je skvělá, když vlečku myjete s její dostatečnou čisticí silou.