Jakou velikost ohřívače bazénu potřebuji pro 24stopý kulatý bazén? 5 skvělých tipů!

Otázka zní: jakou velikost bazénového ohřívače potřebuji pro 24 stop dlouhý kulatý bazén? Odpověď na tuto otázku je tak snadná. Pokud se chystáte mít 24stopý kulatý bazén, velikost ohřívače bazénu, který byste potřebovali, by byla 50 000. Můžeme tedy říci, že velikost ohřívače bazénu, kterou budete potřebovat, by se pohybovala striktně na 50 000 až 100 000 BTU a stále bude se liší, ale stále se blíží tomuto druhu rozsahu.

Existuje mnoho velikostí bazénů a každý bazén má různé velikosti plynového ohřívače a tepelného čerpadla. Když máte kulatý bazén o velikosti 27 stop, můžete mít 200 00 – 220 000 BTU velikosti plynového ohřívače. A pokud máte bazén o velikosti 24 stop, budete mít 200 000 – 220 000 BTU velikosti plynového ohřívače. Pokud jde o velikost tepelného čerpadla, jedná-li se o kulatý bazén o velikosti 24 stop, je to 50 000 – 100 000 BTU. A pokud je kulaté 27 stop, velikost tepelného čerpadla by byla 100 000-120 000.

Jak vidíte, záleží na velikosti bazénového ohřívače a na velikosti plynového a tepelného čerpadla. V takovém případě se soustředíme pouze na 24ft kolo, kde toto porovnáme s velikostí 27ft pozemního bazénu. Oba mají stejný plynový ohřívač, ale velikost tepelného čerpadla každého je jiná. Možná některé jejich části nejsou tak kompatibilní a potřebují mít rozdíly. Můj příteli, je tolik věcí, které budete moci zjistit po přečtení tohoto článku. Začněme tedy okamžitě pro další podrobnosti.

Jakou velikost bazénového ohřívače potřebujete pro 24stopý kulatý bazén?

Výběr správné velikosti bazénového ohřívače a další věci, které je třeba zvážit, jsou pro uživatele zásadní. Bazénové ohřívače umožňují individuální otevření při změně ročního období. Je také důležité, abyste jako uživatel provedli průzkum a přečetli si nějaké informace o tomto. Jako osoba se schopností získat ohřívač bazénu musíte být opatrní při výběru správného ohřívače velikosti bazénu, abyste předešli problémům, což vám pomůže ušetřit čas, peníze a úsilí. Níže jsou uvedeny tipy pro výběr velikosti ohřívače bazénu, který potřebuji pro kulatý bazén o délce 24 stop:

#1. Potřeby

Pokud si jako uživatel chcete vybrat bazénové ohřívače, musíte se zamyslet nad tím, jaké jsou vaše potřeby nebo očekávání, které musí bazénový ohřívač splňovat? Je to nezbytné, protože to budete vy, kdo to bude používat. Je tedy lepší, že jakmile budete mít nutkání si nějaké koupit a použít, musí to stát za to. Můžete si vybrat teplé nebo trvale teplé a záleží na vás. Ale mějte na paměti, že vaše potřeby pro teplotu bazénu mají velikost ohřívače v závislosti na vašem přání.

#2. Podmínky BTU

Pro vaši informaci, BTU je jednotka, ve které byste byli schopni měřit výkon, který je tímto získáván. Obvykle zvyšuje teplotu. Některé shrnutí se konají v tomto; abyste toto shrnutí znali, lepší výzkum a naučili se to sami, abyste věděli, jak to udělat. Je to nezbytné, protože při vytápění musíte zvýšit množství BTU. Proto je nutné udržovat teplotu bazénu a čas od času jej nechat zkontrolovat, aby nedošlo k poškození.

#3. Velikost bazénu

Mějte na paměti, že když máte velký bazén, potřebujete také mnohem výkonnější ohřívač, abyste získali a pomohli vašim potřebám pro požadovanou teplotu pro vaši sbírku. Při výběru bazénového ohřívače záleží na velikosti vašeho bazénu. Buďte pozorní a zvažte to, protože je to nutnost, abyste si to všimli. Pamatujte, že plánovat akce je lepší než nemít nic. Mohlo by vám to pomoci ušetřit čas, peníze a úsilí.

#4. Solární kryt

Možná byste měli zvážit tohle. Je to skvělý pomocník, jakmile použijete solární kryt k ohřevu bazénu. Pomůže vám způsobem, kdy můžete ušetřit čas, energii a peníze za elektřinu, kterou bude váš bazénový ohřívač spotřebovávat. Zvážení a uvedení tohoto do svého kontrolního seznamu je velkou pomocí. Už víte, jak ušetřit a jak se vám bude dobře pracovat na vašem bazénovém ohřívači.

#5. Šetrné k životnímu prostředí

Ohřívače bazénů jsou známé tím, že jsou šetrné k životnímu prostředí. Je tedy také nutné, abyste o tom uvažovali. Vzhledem k tomu, že vidíte sluneční kryt a sluneční energii, pomáháte snižovat teplo do svého okolí. Při výběru spotřebiče si musíte vybrat mezi výkonem a snadností. Mnoho lidí si vybere ten snadný, ale pamatujte, že výběr druhého není tak špatný, protože vám poskytne tolik výhod, vše, co musíte udělat, je chovat se k ohřívači bazénu opatrně. Možná vás budou zajímat i běžné problémy s bazénovými ohřívači.

Je to obal!

Nyní, když znáte odpověď: jakou velikost bazénového ohřívače potřebuji pro 24 stop dlouhý kulatý bazén. Kéž vám tato slova v tomto článku poskytnou všechny nápady a znalosti, které potřebujete k lepšímu využití a výběru správné velikosti bazénového ohřívače pro vaše potřeby. Bylo skvělé sdílet tento čas i s vámi. Děkuji za přečtení tohoto článku. Přeji vám krásný den! Můžete si také přečíst o tom, jak funguje ohřívač bazénu a kolik stojí elektrický ohřívač bazénu.