Jakou teplotu nastavit topení v zimě? 4 nejlepší tipy, jak v zimě ušetřit účty!

Jakou teplotu nastavit topení v zimě? Nejlepší je začít se 72 stupni Fahrenheita ve dne, ale lepší je zaměřit se na 68 stupňů Fahrenheita.

Pokud ale všichni členové rodiny nejsou přes den poblíž, nastavte ji na 66 stupňů, což je nejlepší. Spíše než se zaměřit na vhodný počet, je výhodné zavést techniku ​​zimního vytápění, která udrží v domě teplo, zatímco nastavení termostatu je rozumné.

Nebudete tak platit velké účty za energie. Připravte se, až budete určovat správnou vnitřní teplotu na zimu, protože vše je o poptávce a nabídce. Změřte pohodlí požadované vaší rodinou, abyste se připravili na zimní náklady na vytápění. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

Snadné nastavení topení v zimě, abyste mohli začít šetřit

Téměř každý dům preferuje určitou teplotu v ohřívači. To však nemění nic na tom, že to nepomůže vašim nákladům na energii. Chcete-li tedy začít šetřit, postupujte podle níže uvedených tipů a nastavte topení na zimu.

  • Nastavte termostat na požadovanou vysokou teplotu.
  • Pokud vaše rodina dosáhla chladnějšího počasí, snižte teplotu než uvnitř vašeho domova, protože to může každý týden klesnout o jeden stupeň.
  • Snížení a udržení o jeden stupeň po dobu 8 hodin snižuje účet za energii ve vaší domácnosti. Může jít o jedno procento na základě Ministerstva energetiky Spojených států.
  • Více snižte teplotu a udržujte ji po dlouhou dobu, abyste zvýšili své úspory. Tehdy si všimnete rozdílu mezi postupnou a pomalou změnou.

Investice a optimalizace programovatelného termostatu

Pamatujte, že na zimu není doma vhodná teplota. A pokud jste jedním z nejdůvtipnějších majitelů domů, budete vědět, že ani ve vašem domě neexistuje ideální teplota. Dům, který je prázdný, jako je doba cestování nebo pracovní doba, nabízí ideální příležitosti. A to snižuje teplotu a zároveň snižuje náklady. Mnoho majitelů domů by však tuto příležitost promeškalo neustálým programováním termostatu, což je časově náročné. Pak jiní dokonce zapomínají.

Hledání dalších zdrojů ke kontrole teploty

Pokud chcete snížit výdaje na zimní energii a bez pocitu chladu, je nezbytné být kreativní. Postupujte tedy podle níže uvedených tipů a řiďte si teplotu svého ohřívače doma.

  • Nakupujte za skvělou sazbu elektřiny, takže nebudete platit víc, než kolik potřebujete. Existuje mnoho možností, které vám pomohou vytěžit maximum z energetického dolaru. Zavřete větrací otvory a dveře v nepoužívaných místnostech, aby pec ve vaší domácnosti poskytovala tu nejžádanější teplotu v obytných prostorech.
  • Naplánujte si roční kontrolu a údržbu pece.
  • Utěsněte praskliny, které vidíte kolem dveřních zárubní nebo oken.
  • Teple se oblečte a zkuste se sbalit, protože to platí, i když jste doma. Díky tomu je celá rodina méně závislá na peci. A to vám umožní snížit termostat na jiný stupeň. Zkuste použít elektrickou deku pro toto dodatečné teplo. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, kde můžete nainstalovat ohřívač vody v místě použití.

Tipy, jak v zimě ušetřit účty za energii

Níže jsou uvedeny některé základní tipy, které vám pomohou ušetřit na účtech za energii, které musíte udělat poté, co budete vědět, jakou teplotu nastavit topení v zimě.

#1. Provádějte běžnou údržbu

Půlroční kontrola včetně servisu vaší pece prodlužuje životnost systému. Stejně tak šetří energii. Nyní diagnostické testy zajišťují správnou funkci ohřívače. Navíc včas odhalí potenciální problémy.

#2. Soustřeďte se na své úsilí

Pokud žijete ve větším domě, zavřete dveře, protože to platí, pokud tyto místnosti nepoužíváte k chlazení a vytápění oblastí, ve kterých žijete. Není pravda, že zavíráte registry v jedné místnosti, abyste vytvořili klimatizaci pracovat efektivně.

#3. Odstraňte úniky vzduchu dveřmi a okny

Odolné vůči povětrnostním vlivům, pokud máte pocit, že vzduch proudí kolem dveří nebo oken. Vyměňte nebo ještě lépe přidejte tmel. Vyměňte takzvané těsnicí lišty skrz dveře. Výrobky se budou lepit a roztahovat se změnami teploty a pozdějším opotřebením.

#4. Noste vhodné oblečení podle počasí

Pokud si stěžuje, že je mu doma zima, zaveďte mu deku nebo kalhoty. Oblečte si jeho oblíbený svetr a pohodlné ponožky, protože to platí, pokud chladné období v teplejších částech vaší země nebude trvat tak dlouho. Čím více stupňů v zimě ztlumíte termostat, tím více ušetříte na účtu za energii.

It’s A Wrap!

Nyní již víte, jakou teplotu nastavit topení v zimě. Bude to záviset na tom, zda zůstanete ve svém domě přes den nebo v něm nebudete. Dobré ale je, že ohřívač v zimě snadno nastavíte podle zmíněných rad. A existuje spousta věcí, které můžete udělat, abyste se vyhnuli velkým účtům za elektřinu. Udělá dobře, když vyzkoušíte každý z nich, abyste si v zimě ulevili. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak nastavit teplotu na ohřívači teplé vody a jak zapnout ohřívač vody.