Jaké velikosti topení pro 3 garáže? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Víte, jak velké topení pro garáž pro 3 auta? Pokud o tom nevíte, nepropadejte panice, protože jste na správném místě, protože jsme tu, abychom vám pomohli. Při výběru garážového topení se ujistěte, že se jedná o správný typ a velikost, aby vyhovoval vašim potřebám.

Ačkoli ne všechny tyto systémy jsou stejné, výběr vhodného tepelného výkonu a zároveň úspory energie dává smysl.

Na druhou stranu jsou topná tělesa na zemní plyn skvělá pro garáže pro tři auta, protože mají více BTU, jsou energeticky účinnější a poskytují čisté teplo. Tento článek pojednával o tom, jaká velikost topení je nejlepší pro garáž pro tři auta a kolik Btus vezmou. Takže bez dalších okolků můžeme začít!

Kolik čtverečních stop má obvykle garáž pro 3 auta?

Garáž pro tři auta je obvykle 24 x 36 stop dlouhá a široká. Tyto rozměry vám poskytnou dostatek místa, abyste se do garáže pohodlně vešli tři auta. Navíc garáž o rozměrech 24 x 36 stop může snadno pojmout středně velká nebo dokonce velká vozidla. Pokud je vaše garáž o rozměrech 24 x 36 stop, budete mít dostatek místa pro uložení jen několika věcí a pohyb. Pokud chcete proměnit kus garáže na menší pracovní prostor, musíte to vzít v úvahu při určování toho, kolik místa budete potřebovat.

Garáže mohou mít rozměry 24 x 40 stop. Tyto garáže jsou perfektní, pokud potřebujete ve své garáži spoustu dalšího úložného prostoru. Přebytečnou vůli v garáži lze využít k uložení jen několika dalších věcí nebo dokonce k vybudování malé pracovní plochy. V menším měřítku by garáž pro 3 auta mohla mít rozměry pouhých 22 x 32 stop. Garáže této velikosti mohly pojmout pouze vozy stejné velikosti. Když dáte svá tři malá autíčka do garáže, nezbude vám příliš mnoho místa.

Jaký je nejlepší typ garážového topení?

Nejlepší garážová topidla mají vlastnosti, díky kterým jsou ideální pro použití v garážích s náročnými podmínkami. V tomto odstavci se dozvíte, jakou velikost topení pro garáž pro 3 auta. Při nákupu nejvhodnějšího garážového topení pro 3 auta je třeba mít na paměti několik klíčových faktorů. Možnost montáže na stěnu: Většinu garážových topidel lze umístit na stěnu nebo na střechu. Několik ohřívačů lze provozovat nezávisle. Topidla jsou nejlepší možností, pokud máte malý pokoj, na stěnu nebo na stropě.

Na rozdíl od většiny ohřívačů používaných v interiéru jsou volitelné výkonové garážové ohřívače náročné a vyžadují hodně elektřiny. 220 až 240 voltů je standardní napětí pro mnoho garážových topení. Naštěstí mají garáže odlišnou kabeláž, která umožňuje instalaci a používání takových zařízení. Prozkoumejte míry vůle pro jakoukoli značku, o které uvažujete. Dodržování potřebného volného prostoru vám pomůže vyhnout se vzplanutí hořlavých věcí ve vaší garáži.

K dispozici jsou ochranné prvky. Bezpečnost proti nadměrnému teplu a tlačítko pro převrácení jsou standardní bezpečnostní prvky u většiny topidel pro vaši garáž. Tyto funkce pomáhají snižovat možnost poškození a poškození majetku, pokud se při používání ohřívače stane něco hrozného. Ohřívače s dobře umístěnými aktivními ovládacími knoflíky, termostaty a časovači se snadno používají. Na základě teplotních rozsahů a vašich požadavků můžete přizpůsobit jejich účinnost. Najděte nejlepší garážové topení.

Kolik 3-autogarážových topení Btus spotřebuje na vytápění?

Množství BTU potřebné k vytápění garáže pro tři auta se velmi liší. Některé ze základních prvků, které ovlivňují množství BTU vyhřívajících garáž, jsou uvedeny níže. Špatně izolované garáže budou vyžadovat více BTU než dobře izolované garáže. Praskliny v místnostech se špatnou izolací propouštějí hodně horkého vzduchu ven. V důsledku toho musí být zajištěno více vytápění, aby se kompenzovaly tepelné ztráty.

V závislosti na ročním období se teploty v garáži mohou měnit. Pokud je venku mrazivé počasí, budete muset v garáži zvýšit teplo, aby bylo příjemně. Velikost vaší garáže je nejdůležitějším aspektem při určování, kolik BTU budete potřebovat, abyste ji udrželi v teple. Níže je rychlý přehled toho, jak zjistit, kolik BTU budete potřebovat pro vaši garáž na základě velikosti a dalších kritérií.

Prvním krokem při výpočtu počtu BTU potřebných k vytápění garáže pro tři auta je určení čtvereční plochy. Pokud máte nadrozměrnou čtvercovou garáž o rozměrech 40 x 40 stop, velikost je 1 600 čtverečních stop. Chcete-li vypočítat požadované množství BTU, vydělte garážové stání 200 a vynásobte 9 000. Faktor 9 000 lze změnit směrem nahoru nebo dolů. Stupeň izolace ve vaší garáži určí tento výběr. Pokud je garáž dostatečně chráněna, můžete použít o něco nižší číslo.

It’s A Wrap!

Po přečtení tohoto článku doufáme, že se všichni dozvíte, jakou velikost ohřívače pro garáž pro 3 auta. Výše jsme probrali několik návrhů, které vám pomohou vybrat perfektní velikost topení podle vaší garáže pro 3 auta. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi!

Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak funguje topení do auta a jaké je nejlepší garážové topení.