Jaké šperky nosit na svatbu jako host

Pokud si nejste jisti, jaké šperky nosit na svatbu jako host, můžete zvážit tři typy doplňků. Koneckonců, musíte znát správnou etiketu, co se nosí a jak se na svatbě stylizujete.

Neváhejte a projděte si náš blog pro tyto typy výukových programů, pokud si nejste jisti, zvláště když se účastníte konkrétního druhu svatby. Můžete se také naučit oblékat se podle toho, protože jde o významnou příležitost.

Mohlo by vás například zajímat, jak nosit kalhoty na svatbu. Pokud se vám nelíbí sukně nebo šaty, můžete si místo nich vzít kalhoty.

Jaké šperky by si měl vzít svatební host?

Jemné kousky

Jakýkoli vkusný kousek je nejlepší typ šperku, bez specifik, které může svatební host nosit. Pamatujte, že i když je nezbytné se obléknout na svatbu, která je obvykle formální příležitostí, neměli byste nosit žádné výrazné šperky.

Jako host nechcete nevěstě ukrást reflektor. Některé svatby pořádané na formálních místech navíc oceňují skromnost, což znamená, že se musíte vyhnout jakýmkoliv šperkům, které křičí pozornost.

S malými doplňky, jako jsou náušnice a tenké řetízky na náhrdelníku, nikdy neuděláte chybu. Výhodou jemných šperků je, že je můžete kombinovat bez rizika, že budou vypadat nevkusně.

Střídmé šperky

Nezapomeňte to nepřehánět při zkoušení doplňků a šperků, které na svatbě použijete. Dávejte si pozor na kousky, které si dokážete představit, že by nevěsta měla na sobě nebo abyste vypadali jako nevěsta.

Není elegantní nosit šperky, které vynikají, zvláště jako host. Například některé vrstvené náhrdelníky a visací náušnice mohou vypadat nádherně, ale sama nevěsta může mít na sobě něco podobného.

Můžete ji požádat sebe nebo ostatní blízké kamarádky nevěsty, aby podobný kousek nenosila. Také byste měli být opatrní s pestrobarevnými a příliš velkými šperky, pokud svatba nemá téma, kde by byly vhodné.

Pokud například hledáte, co si obléknout na svatbu s motivem 20. let, okouzlující doplňky budou pro hosty přijatelné, protože se řídí tématem příležitosti.

Klasika

Nikdy neuděláte chybu, když si jako svatební host obléknete perlové nebo elegantní zlaté šperky. Dejte si pozor na jejich velikost a styl, ale jsou méně riskantní než diamantové nebo stříbrné šperky, které často vídáme u nevěst.

Diamantové a stříbrné šperky jsou mezi nevěstami známé, protože vypadají fantasticky s klasickými bílými svatebními šaty. Pokud si ale myslíte, že vaše doplňky jsou nenápadné, můžete se předem zeptat nevěsty samotné.

Také nemusíte nosit kompletní sadu náušnic, náhrdelníku a náramku. Další doplňky mohou dokončit váš svatební oděv, abyste jej oblékli, aniž byste ukradli nevěstu pozornost.

Přečtěte si, jak dozdobit svatební šaty, abyste věděli, co můžete očekávat od vzhledu nevěsty.

Je v pořádku, aby si host oblékl na svatbu perly?

Svatební hosté mohou nosit perly jako svůj šperk, protože tyto doplňky mají jednoduchý, ale elegantní vzhled. Pokud si nejste jisti, co si ke svému outfitu vzít, perly by se k nim měly snadno hodit, pokud nejsou příliš velké nebo jich nepoužíváte příliš mnoho.

Svatba je noblesní událost a je jen uctivé mít na sobě dobře promyšlený formální outfit. Takže místo korálkových nebo vintage šperků, které by mohly být těžké spárovat s většinou oblečení, zvažte perly.

Jak již bylo řečeno, jiné typy šperků budou vyhovovat různým konkrétním svatbám. Například barevné korálkové doplňky vypadají dobře na boho svatbách, zatímco vintage šperky jsou vhodné pro svatbu inspirovanou retro.

Jak vybavíte svatebního hosta?

 • Podívejte se na barevnou paletu svatby a použijte barvy oblečení jako inspiraci pro to, jaké šperky a doplňky použít; specifické barvy tvoří dobrý kontrast k monochromatickému outfitu, zatímco klasické šperky, jako je zlato nebo stříbro, se hodí k formálnějším událostem
 • Zvažte téma svatby, abyste věděli, jaké doplňky použít; dejte pozor, abyste nezastínili nevěstu, manželské matky nebo svatební oslavu
 • Zvažte, jak doplňky vypadají se stylem oblečení, které má host na sobě; méně je více
 • Mějte na paměti pohodlí, zejména s ohledem na konkrétní místa a počasí; může být nepříjemné nosit určité doplňky, pokud je například horko
 • Přineste nebo noste doplňky, které jsou nejen stylové, ale také mají své využití; opasky, tašky, čepice, sluneční brýle, šály
 • Nosíte na svatbu šperky?

  Můžete se rozhodnout nosit šperky na svatbu, pokud si myslíte, že to pomůže obléknout váš vzhled. Kromě toho může být tečkou za outfitem vašeho svatebního hosta, abyste se lépe hodil k elegantní příležitosti.

  Někteří lidé jsou však nepohodlní nebo nemají rádi žádné šperky. Pokud se dokážete ztotožnit, můžete jen posílit své kousky oblečení a make-up, abyste nevypadali ležérně.

  Závěr

  A to je vše! Právě jsme se naučili, jaké šperky nosit na svatbu jako host tím, že jsme zvážili elegantní kousky, šli na klasiku a zachovali jsme skromnost.

  S perlami také nikdy neuděláte chybu, ale pozor na diamantové šperky, protože je běžně nosí nevěsty. Neváhejte a zanechte níže návrh, jaký doplněk je podle vás vhodný pro hosta.