Jaké náušnice nosit se svatebními šaty

Pomocí tří faktorů můžete rychle vědět, jaké náušnice nosit ke svatebním šatům. Tento průvodce pro nevěsty vám pomůže najít ty nejlepší svatební náušnice pro vaši svatbu tím, že proberete klasické náušnice, elegantní náušnice a tematické náušnice.

Vaše svatební šaty mají také vliv na hledání dokonalého doplňku. Další tipy najdete v článku Jak zdobit svatební šaty.

Svatební náušnice 101: Jaké náušnice nosit ke svatebním šatům

Zvažte klasické svatební náušnice

Bez ohledu na svatební šaty nebo róbu, které budete nosit, s klasickými náušnicemi nikdy neuděláte chybu. Mezi tyto nadčasové svatební šperky patří páry náušnic s puzetou, náušnice a lustr.

Měly by dobře ladit s většinou siluet svatebních šatů a nevěst. Například nenápadná nevěsta může upřednostňovat náušnice s puzetou, pokud chce předvést výstřih svých svatebních šatů, zvláště pokud je detailně propracovaný.

Na druhou stranu, náušnice jsou nádherné k šatům bez rukávů a detaily, jako je drahokam nebo perla v šatech, můžete použít jako inspiraci pro konkrétní náušnice, které budete nosit. A konečně, lustrové náušnice jsou ideální k sexy svatebním šatům, které dodají styl na svůdném vzhledu.

Noste elegantní svatební náušnice

Vaše svatební šaty mohou být poutavé, takže není třeba používat velké svatební šperky. Možná má nevěsta místo obyčejných svatebních šatů na sobě objemné plesové šaty.

Nejlepší svatební náušnice, které se hodí k poutavým svatebním šatům, jsou elegantní náušnice. Myslete na cvočky, tenké náušnice nebo mini kruhové náušnice, takže pozornost zůstane na šatech.

Těžkost propracovaných svatebních šatů může také znamenat, že nevěsta dává přednost svatebním šperkům, které nepřidají větší váhu ani nepohodlí. Můžete dokonce uvažovat o elegantních horolezeckých náušnicích, zvláště pokud budete mít vlasy zastrčené za ušima.

Přemýšlejte o svatebním stylu pro svatební téma

Svatební šaty se v dnešní době již neomezují pouze na tradiční bílé a romantické styly. K tématu svatby může ladit i róba, kterou má nevěsta na sobě.

Šperky, které se ke svatebním šatům hodí, by tedy měly ladit s tématem svatby. Hodí se například náušnice boho nebo vintage ke svatebnímu vzhledu?

Ze svatebních šatů můžete převzít i prvky, jako jsou jejich barvy a detaily při výběru, jaké náušnice by měla mít nevěsta. Pokud jsou například květiny primárním tématem šatů, pak se rozhodněte pro náušnice, které také vypadají jako květiny.

Jaká barva šperků se nejlépe hodí ke svatebním šatům v barvě Ivory?

Oblíbená barva svatebních šatů, kterou nosí nevěsty, je slonová kost, protože vypadá sofistikovaně, aniž by narušila tradiční elegantní svatební vzhled. Jak již bylo řečeno, jaká barva svatebních náušnic by se hodila ke svatebním šatům v barvě slonové kosti?

Můžete nosit zlaté náušnice nebo nalepit zlato na všechny doplňky, které budete mít ke svým svatebním šatům v barvě slonoviny. Zejména chcete, aby šperky ze žlutého nebo teplého zlata získaly maximum ze špinavě bílé slonoviny.

Díky tomu bude vaše pleť zářit a nebudete mít rušivý kontrast s barvami toho, co máte na sobě. A když už mluvíme o nejlepší barvě pro váš tón pleti, možná se vám bude líbit tento průvodce, jakou barvu svatebních šatů bych si měl vzít.

Jaké barevné šperky bych si měl vzít na svatbu?

Tón vaší pleti a svatební styl jsou dva nejdůležitější faktory při rozhodování o svatebních náušnicích nebo jakémkoli svatebním doplňku, který budete nosit. Nevěsty se také liší vkusem, takže musíte mít na sobě něco, co odpovídá vaší osobní podstatě.

Podle vašich svatebních šatů

Nikdy neuděláte chybu se stříbrnými nebo kovovými šperky, jako jsou platinové náušnice a náhrdelníky, pokud máte na sobě klasické bílé svatební šaty. Pokud jsou však šaty špinavě bílé a mají teplý podtón, vsaďte na zlaté šperky.

Výběr mezi barvami drahokamů, diamanty nebo perlami pro vaše svatební doplňky bude záviset na detailech šatů a vašem make-upu. Během druhého oblékání šatů si musíte přinést svatební doplňky.

Na základě odstínu vaší pleti

Identifikujte svůj podtón, zda je teplý nebo studený. Pak si pamatujte, že teplé tóny pleti vypadají nejlépe se zlatými, měděnými a mosaznými šperky, zatímco studené tóny pleti jsou nejlepší se stříbrem, platinou nebo bílým zlatem.

Pokud je tón vaší pleti neutrální, máte štěstí, protože bude vypadat nejlépe s jakýmkoliv šperkem. Je důležité, abyste si pořídili ty nejlepší doplňky, abyste nevypadali sepraně.

Jak mohu vybrat šperk pro svou nevěstu?

Svatební účes a make-up

Šperky by měly ladit s účesem a líčením nevěsty. Například některé kameny budou vypadat nejlépe se specifickou barvou rtů.

Účes nevěsty by měl také ovlivnit to, jaké náušnice nebo náhrdelník bude nosit. Updos předvádí šperky, ale s rozpuštěnými vlasy skryje náušnice.

Další svatební šperky

Bude vypadat elegantněji, pokud svatební šperky působí jako sada. Všechny jsou například diamantové doplňky nebo jsou všechny ze zlata.

Svatební téma

Posledním aspektem pro svatební šperky je téma nebo atmosféra svatby. Je to romantické, boho nebo velkolepé?

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Chcete-li rekapitulovat, jaké náušnice nosit ke svatebním šatům, musíte zvážit klasické, elegantní a tematické náušnice.

Výběr mezi nimi závisí na stylu šatů, barvě a svatebním vzhledu. Doufáme, že to pomůže; dejte nám vědět níže, jaké náušnice byste nosili.