Jaké jsou různé typy svatebních šatů

Chcete-li vědět, jaké jsou různé typy svatebních šatů, seznamte se se siluetami a styly svatebních šatů oblíbenými mezi nevěstami. Pomůžeme vám také zjistit, jaké šaty by se vám mohly pro váš svatební den líbit.

A pro konkrétnější návody si můžete prohlédnout náš blog, kde najdete vše, co souvisí se svatebními šaty. Víte například, jak si navrhnout vlastní svatební šaty?

Jaké jsou různé typy svatebních šatů: Nejlepší styly svatebních šatů

Společenské šaty

Klasický vzhled, který si většina nevěst představí, jsou plesové šaty, pokud jde o svatební šaty. Jeho objemná sukně může snadno způsobit, že se každý bude cítit jako král, a je ideální pro extravagantní svatby.

Existují různé styly plesových šatů a také snadno lichotí většině typů postavy. Jen se ujistěte, že cvičíte chůzi se svými svatebními botami, abyste se uličkou cítili pohodlně.

Můžete si také přečíst, co jde pod svatební šaty, aby byly pofidérní. Pokud chcete extra drama a objem, správné spodní prádlo vám jich může pomoci dosáhnout.

Silueta linie A

Pokud chcete svatební šaty s rozevlátou sukní, ale ne tak dramatické jako klasické svatební plesové šaty, můžete uvažovat o svatebních šatech do áčka. Její sukně má stále nějaký objem, ale není tak tlustá a těžká.

Svatební šaty v linii A jsou neuvěřitelně lichotivé pro nevěstu větší velikosti, protože vypasovaný živůtek a rozevlátá sukně vytvářejí iluzi tvaru přesýpacích hodin. Skryjete také oblast bříška nebo boků.

Pro více tipů si přečtěte, jaký je nejlepší styl svatebních šatů pro plus-size.

Svatební šaty na trubku

Svatební šaty na trubku můžete zvážit, pokud chcete zdůraznit svůj přirozený tvar těla. Tato nádherná silueta šatů je vypasovaná, ale sukně se rozšiřuje směrem k lemu.

Tyto šaty jsou perfektní, pokud je chcete vypasovat od vrchu až do poloviny boků, takže jsou ideální pro nevěsty s tvarem těla přesýpacích hodin. Neváhejte však nosit jakékoli svatební šaty, ve kterých si nejvíce věříte, a vždy můžete nosit spodní prádlo, abyste získali hladší siluetu.

Zde je to, co nosit pod svatební šaty, abyste věděli více.

Silueta mořské panny

Podobný styl svatebních šatů, který můžete nosit jako alternativu ke svatebním šatům na trubku, jsou svatební šaty mořské panny. To je také ideální pro nevěsty s typem postavy přesýpacích hodin, ale vždy si můžete promluvit se svou švadlenou o konkrétních úpravách a vytvořit šaty pro vás lichotivé.

Rozdíl mezi svatebními šaty mořské panny a svatebními šaty na trubku je v tom, že sukně začíná u svatebních šatů mořské panny pod koleny. Proto je tvar dramatičtější než u trumpetových šatů, které se na stehně rozšiřují.

Pouzdrové svatební šaty

Drobné nevěsty mohou zvážit vypasovanou siluetu pouzdrových svatebních šatů. Navíc tvar těchto šatů může pomoci prodloužit vaši postavu.

Jednoduchá rovná silueta je také velmi moderní a ladná pro současné svatby. Vyzkoušejte však pouzdrové svatební šaty, pokud chcete jednoduché, ale noblesní šaty.

Dvoudílné svatební šaty

V dnešní době stále více nevěst chce neokoukaný styl. To otevírá cestu stylu svatebních šatů, které jsou dodávány v sadě.

Při nošení vypadají jako šaty, ale jsou kombinací topu a sukně. To je zajímavý vzhled, zejména pro moderní svatbu.

A pokud nemáte rádi šaty nebo styly sukní, zde je to, co si vzít na svatbu, ne šaty.

Jaký je nejoblíbenější styl svatebních šatů?

I když existují různé svatební šaty, nejoblíbenějšími nebo nadčasovými svatebními šaty jsou plesové šaty a šaty do áčka.

Může to být proto, že definují romantický nebo královský svatební vzhled s vypasovaným živůtkem a rozevlátou nebo objemnou sukní. A většina nevěst má tendenci milovat bílé hedvábné nebo krajkové šaty, protože to jsou nejoblíbenější zvolené styly.

Kdo jsou nejlepší svatební návrháři?

Mezi nejlepší návrhářky svatebních šatů patří Monique Lhuillier, Watters, Claire Pettibone a Anna Campbell, abychom jmenovali alespoň některé.

Jaká je nejvyšší cena za svatební šaty?

Nejdražšími svatebními šaty na světě jsou šaty zdobené drahokamy za 15 milionů dolarů vyrobené z diamantů a drahých kamenů. Jeho dokončení trvalo 800 hodin a navrhl jej egyptský designér Hany El Behairy.

Jaké jsou různé svatební styly?

Klasické

Tradiční svatební styl je klasický vzhled. Můžete si to představit jako bílé svatební šaty bez velkých detailů, ale najdete tam krajky, hedvábí a doplňky, jako jsou perly.

Romantické

Romantický svatební vzhled je ženský a jemný. Šaty jsou obvykle splývavé ve světlých barvách a květinových detailech, zatímco silueta může být áčková nebo mořská panna.

Boho

Bezstarostné nevěsty milují boho svatební styl. Do vzhledu jsou zakomponovány přírodní prvky a pro tento styl neexistují žádná specifická pravidla.

Moderní

Moderní svatební styl je definicí sofistikovaného. Vzpomeňte si na elegantní svatební šaty vyrobené ze saténu nebo krepu a doplňky jsou elegantní a cool.

Závěr

A to je vše! Abychom si zrekapitulovali, jaké jsou různé typy svatebních šatů, jsou to plesové, A-line, trubka, mořská panna, pouzdrové a dvoudílné.

Neváhejte a vyberte si jakýkoli styl nebo siluetu svatebních šatů, ve kterých se cítíte nejjistěji. Mějte však otevřenou mysl pro doporučení, co by vám nejvíce lichotilo.