Jaké jsou krychlové nohy vířivé pračky? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Chcete zjistit, jaké jsou kubické stopy pračky Whirlpool? Abyste přesně věděli, jaký je objem (v krychlových stopách) pračky Whirlpool, museli byste si přečíst její uživatelskou příručku a pomocí jiných metod. Krychlové stopy praček Whirlpool se také liší podle typu. Kompaktní podložky mají asi 2,3 až 2,5 kubických stop, horní nakladače asi 3 až 4 kubické stopy a čelní nakladače 4 až 5 kubických stop. Pokud toto čtete, pravděpodobně vás zajímá, jak velký objem pračka nabízí.

Objem se obvykle používá k označení celkové kapacity, kterou pračka zvládne. To se obecně měří v jednotkách krychlových stop. Čím větší je objem pračky, tím více prádla a oděvů dokáže pojmout v jednom pracím cyklu. Pro pračku může znít dobře, že dokáže pracovat s větším množstvím prádla; to však přináší nejen výhody, ale i nevýhody.

Čím větší je objem pračky, tím je větší. Aby pračka zvládla více, musí také zabírat více místa. Také by spotřeboval více vody a energie než jeho menší protějšky. Proto, když se rozhodujete pro koupi pračky, musíte si být vědomi svých potřeb. Tímto způsobem můžete být efektivnější s účty za vodu a elektřinu. Pokud například bydlíte sami a máte na pračku jen malý prostor, bylo by lepší pořídit si pračku s menším objemem.

To by pak nemuselo zabírat mnoho místa ve vašem domě. Na druhou stranu, pokud chcete pračku na rodinné prádlo a máte doma rozumné množství prostoru, bylo by pro vás efektivnější vlastnit pračku s větším objemem. Tato příručka vám pomůže zjistit, zda kapacita vaší pračky je v kubických stopách. V tomto článku probereme, co je to pračka Whirlpool, krychlové stopy praček Whirlpool podle typu a nakonec různé způsoby, jak najít krychlové stopy pračky Whirlpool. Pokud vás některé z výše uvedených témat nějakým způsobem zaujalo, čtěte prosím tento článek až do konce.

Co je to pračka Whirlpool?

Myčky Whirlpool jsou pračky, které jsou produkty Whirlpool Corporation. Vyrábí několik spotřebičů, které se zaměřují na praní a kuchyňské práce. Nabízejí chladničky, trouby, mikrovlnky, myčky nádobí, vodní filtry, sušičky, pračky a další. Objem praček Whirlpool v kubických stopách závisí na konkrétním modelu. Pračky Whirlpool jsou s horním plněním, předním plněním a kompaktními pračkami. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaké jsou kubické stopy pračky Whirlpool, pokračujte ve čtení.

Krychlové nohy myček Whirlpool podle typu

Je také důležité poznamenat, že různé podložky mají také různé rozsahy objemu v krychlových stopách. Horní plněné pračky mají objem v rozmezí 3 až 4 kubických stop, přední nakladače mají objem 4 až 5 kubických stop a konečně kompaktní podložky mají rozsah 2,3 až 2,5 stop. Jak si můžete všimnout, kompaktní myčky jsou nejmenší, zatímco čelní nakladače mají maximální kapacitu.

Jak najít krychlové nohy vířivé pračky

Nejjednodušší způsob, jak zjistit objem v krychlových stopách vaší pračky Whirlpool, je přečíst si uživatelskou příručku, která je s ní dodávána. Pokud z nějakého důvodu již u sebe nemáte návod k obsluze, můžete si jej vyhledat na internetu nebo kontaktovat zákaznický servis Whirlpool. Další metodou, kterou můžete vyzkoušet, je ruční výpočet a měření objemu pomocí matematiky.

Tato metoda nebude tak přesná jako první metoda, ale bude dost blízko. Pro výpočet kubických stop vaší pračky Whirlpool si nejprve pořiďte měřicí pásku. Pokud máte co do činění s čelním nakladačem, změřte délku podložky zezadu dopředu. Pokud máte co do činění s horním nakladačem, změřte hloubku podložky shora dolů. To bude hloubka vany.

Dalším krokem je změření průměru vany uvnitř pračky. Orientace opět závisí na typu pračky, se kterou máte co do činění. Potom byste museli získat poloměr vydělením průměru dvěma. Poté budete muset číslo, které získáte, odmocnit. Odmocnit jednoduše znamená vynásobit hodnotu samotnou jednou. Nakonec stačí vynásobit hloubku vany druhou mocninou poloměru, který jste vypočítali. Poté vynásobte součin číslem pí (3.14). Gratulujeme, nyní znáte objem vaší pračky Whirlpool. Může být užitečné přečíst si recenzi ostřikovače Whirlpool Smart Cabrio WTW8700EC.

Poslední slova

Na konci tohoto článku doufám, že jste se dozvěděli, jaké jsou krychlové stopy pračky Whirlpool. Děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Jste fantastický člověk. Učte se stále nové věci. Váš čas a úsilí si velmi vážíme. Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si, kde koupit spínač víka pro pračku Whirlpool a kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio.