Jaké jiné matrace se srovnávají s nadýchanou matrací

Pokud chcete vědět, jaké jsou ostatní matrace srovnatelné s matracemi Puffy, našli jsme sedm značek, které je třeba zkontrolovat a postavit vedle vlajkové postele Puffy. Jsou to Awara, Purple, Nectar, Leesa, Layla, Casper a Tuft and Needle. Na konci tohoto článku očekávejte, že se lépe seznámíte s různými značkami pěnových matrací.

Proto by vám mohlo prospět, kdybyste věděli, jaké otázky si při nákupu matrace klást.

Jaké matrace jsou srovnatelné s Puffy?

Matrace Awara

Matrace Awara se liší od původní matrace Puffy, protože se jedná o hybridní postel. V důsledku toho by srovnání matrace Awara s Puffy Lux nebo Puffy Royal dávalo větší smysl. A protože je to drahé, položme Puffy Royal vedle sebe na matraci Awara.

Matrace Awara se také cítí plyšově na spaní, jako Puffy Royal. Ale na rozdíl od Puffy Royal má euro top. Je to dokonce organická matrace vyrobená z latexu ve srovnání s Puffy Royal se syntetickou pěnou.

A pokud se chcete dozvědět více o samotných značkách, klidně si přečtěte naši recenzi mezi matracemi Awara vs Puffy.

Fialová matrace

Pěnová matrace, která je často přirovnávána k matraci Puffy, je matrace Purple. Na rozdíl od matrace Puffy však můžete zvolit úroveň pohodlí pro matraci Purple. Každé lůžko je také jedinečné, kde matrace Purple používá rošt GelFlex, zatímco matrace Puffy používá vrstvu gelového oblaku.

Rošt GelFlex je zodpovědný za podpůrný a kolébkový pocit matrace Purple. Je také podobná gelové oblakové vrstvě matrace Puffy, která udržuje chladnost matrace. Přesto jsou obě postele hypoalergenní a jsou vyrobeny v USA.

Samostatně jsme také zkontrolovali matraci Puffy vs Purple, takže si to prosím rychle přečtěte, abyste věděli více o postelích.

Nektarová matrace

Pokud jde o postele z paměťové pěny, často se zmiňuje matrace Nectar. Porovnání s matrací Puffy však odhalí podobný pocit, protože je na stupnici pevnosti hodnoceno 6,5. Většina pražců proto může používat matraci Nectar i Puffy, protože jsou středně pevné.

Další podobnost mezi těmito dvěma značkami matrací je, že je můžete použít na jakoukoli základnu, rám nebo základ. A co je nejlepší, mají certifikaci CertiPUR-US, aby byla zajištěna bezpečnost matrace před chemikáliemi. Další informace si můžete přečíst v našem recenzním článku porovnávajícím matraci Nectar a Puffy.

Matrace Leesa

Když jsme zkontrolovali Puffy vs Leesa, Puffy stále nabízí prodlouženou záruční dobu s doživotní zárukou než 10letá záruka Leesa. Leesa však nabízí dva pěnové modely a dvě hybridní lůžka než Puffy s jednou pěnovou postelí a dvěma hybridními matracemi. Jak již bylo řečeno, bylo by rozumnější porovnat Leesa Original s Puffy matrací, které se oba cítí středně pevné.

Matrace Leesa Original a Puffy mají tři vrstvy dvou 2palcových pěn a 6palcové pěnové vrstvy pro základnu. Oba jsou také certifikováni CertiPUR-USA, takže si můžete být jisti jejich bezpečností pro vaše zdraví. Pokud však existuje rozdíl, první z nich nepoužívá potah odolný proti skvrnám, jako je matrace Puffy.

Matrace Layla

Stejně jako Puffy je Layla online značkou matrací, ale má pouze dvě možnosti matrací než Puffy, který má tři. Dávalo by tedy smysl porovnávat matraci z paměťové pěny Layla s matrací z paměťové pěny Puffy. Pokud ale chcete vidět značku vedle sebe, podívejte se na naši recenzi mezi Puffy vs Layla.

Matrace Layla se liší od matrace Puffy, protože používá měď k regulaci teploty, než ta, která používá gel. Je také otočný s měkkou a pevnou stranou ve srovnání s Puffy, který není otočný a cítí se pouze středně pevný. Obě postele jsou však kompatibilní s jakoukoli spací plochou.

Casper matrace

Pokud jde o matrace typu bed-in-a-box z paměťové pěny, Puffy má tendenci se srovnávat s Casperem. Zkontrolovali jsme také obě značky v Puffy matrace vs Casper, pokud chcete vidět zásady každé společnosti. Jak již bylo řečeno, jaký je rozdíl mezi matrací Puffy z paměťové pěny a matrací Casper z paměťové pěny?

Matrace Casper i Puffy jsou navrženy tak, aby byly prodyšné a udržely vás v pohodě po celou noc. Casper však nabízí zónovou podporu, která se nachází pouze v Puffy Royal. Casper Original navíc můžete získat jako hybrid, kde matrace Puffy je pouze pěnová postel.

Tuftová a jehlová matrace

Vzhledem k tomu, že Puffy matrace je dodávána v krabici, můžete očekávat, že bude srovnatelná s Tuft a Needle. A jak je vidět v naší recenzi matrací Puffy vs Tuft and Needle, obě značky nabízejí konkurenceschopné cenové body ve srovnání s jinými pěnovými postelemi. Co tedy zbývá vidět, jsou vlastnosti matrace Tuft and Needle Original a matrace Puffy.

Matrace Puffy a matrace Tuft and Needle Original mají tloušťku 10 palců. Ten je však pevnější, takže je ideální pro spaní zad a žaludku než matrace Puffy navržená tak, aby vyhovovala všem polohám spánku. Tuft a Needle také používají grafit k boji proti zadržování tepla, zatímco matrace Puffy používá pouze gel.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Diskutovali jsme o tom, co ostatní matrace srovnávají s matracemi Puffy, a zjistili jsme, že je často srovnávána s matracemi Awara, Purple, Nectar, Leesa, Layla, Casper a Tuft and Needle. Většina z nich má podobnosti ve vrstvách, prodyšnost a pevnost, takže výběr bude nakonec záviset na vašich preferencích.