Jaké je nejlepší přenosné topení do auta? 5 úžasných ohřívačů aut!

Zajímá vás, jaké je nejlepší přenosné topení do auta? Nebojte se, protože jste dorazili na správné místo. Jsme tu, abychom vám pomohli! Zdá se, že existují čtyři různé druhy takových ohřívačů.

První typ zahrnuje propanové topné systémy Mr. Heater s 5 000-8 000 BTU. V závislosti na verzi mohou zahřát plochu o mnoha kubických stopách v minutách.

Keramické ohřívače mohou produkovat až 250 W elektřiny a tepla na prominentních místech, jako jsou nákladní automobily. Někde pod autem jsou instalovány integrované ohřívače nafty. Ty jsou docela účinné, i když spotřebují hodně benzínu. Nakonec se zdá, že existují ohřívače automobilů, které se zapojují do zásuvky zapalovače a mohly být použity jako rozmrazovač, jako je Road Pro. Tyto ohřívače jsou nejlepší z široké řady ohřívačů. Měli byste pokračovat ve čtení, abyste zjistili více o nejlepších přenosných ohřívačích automobilů.

Jaká jsou nejlepší přenosná autotopení?

Všechny ohřívače automobilů, které navrhujeme v tomto článku, většinou dokončily přísnou testovací metodu, ale jsme si jisti, že značka, kterou si vyberete, bude dodržovat nejvyšší, až budete připraveni k nákupu. Níže uvedené jsou nejlepší topidla pro auta a s pomocí toho pochopíte, jaké je nejlepší přenosné autotop.

#1. Ohřívač vozíku (Mr.Heater)

Zařízení se jmenuje Cart Heater. Může však být také použit pouze pro automobily. Několik kupujících také zveřejnilo fotografii, na které jej instaluje na nakladač, který oral sníh, což dokazuje, že jde o velmi přizpůsobivý předmět, který lze snadno navrhnout vzhledem k jeho nízké ceně. Toto zařízení obsahuje mimo jiné také mechanismus odčerpávající kyslík, keramické reflektory a pilotní čelní sklo. Navíc je ergonomicky navržen a funguje jak v konvenčním držáku nápojů.

Je to skvělý způsob, jak zahřát auto, pokud je chladno. Připojuje se k jedné librové nádrži na benzín, která se může hodit, když jsou okna auta zamrzlá, takže je nemůžete odemknout. To také rychle zahřeje interiér vozidla, pokud máte problém s baterií vozidla nebo jste uvězněni uprostřed silnice během bouřky. 3000 BTU podle výrobce poskytuje až 5 a půl provozní hodiny na jednu nádrž.

#2. Ohřívač RPSL-681 RoadPro-6

Toto zařízení je v různých velikostních kategoriích. Tento kontejner není nutné připojovat k zásuvce; místo toho jej připojte přímo k baterii. Tvůrci svůj koncept popisují jako přívěs náklaďáku a traktoru. Vozidla SUV na to mají také dostatek prostoru. Kupujícím sedanů a hatchbacků to naopak může připadat trochu ošemetné. Obvykle se kupuje k zahřátí kabiny kamionu na noční výlety. Vzhledem k tomu, že toto topení je navrženo pro instalaci na vysoké prkno, není vhodné pro použití uvnitř automobilu. Nevejde se ani na konzoli nebo spodek.

#3. Propanové sálavé přenosné topidlo

Konečně máme takové vytápění, které je spolehlivé a zároveň špičkové. Nejedná se však o automobilové zařízení, protože jej pohání propanová nádrž. Britské vozidlo se dostalo do naší první desítky, protože oslovuje specifickou skupinu automobilových nadšenců. Cestovatelé a majitelé nákladních vozidel jej často kupují. Je jedním z pěti nejprodávanějších ohřívačů obytných vozů & topných systémů a má v tomto přehledu nejvyšší skóre ze všech topných systémů pro automobily. Takové zařízení je ceněno pro svou sílu: během několika minut dokáže zahřát plochu mnoha krychlových metrů. Má 92procentní míru spokojenosti a je to vynikající hodnocení.

#4. Přenosný ohřívač Royadve

Přenosný ohřívač vozidel Royadve zahrnuje tři výstupy, které usnadňují okamžité vyhřívání a chlazení vozidla. Toto zařízení může být v zimním období použito nejen k vytápění vozu; mohl by být také použit k odmlžování, rozmrazování oken a někdy dokonce k odstraňování sněhu. Má variabilní termostat pro regulaci teploty ve vozidle, & líbilo se nám, jak jednoduchá byla instalace a použití.

Přenosný ohřívač vozidel Royadve byl vyroben z vysokých prvků. Byla to vynikající volba pro lidi, kteří uvažovali o dlouhé dovolené, a kvůli její malé velikosti si lidé pravděpodobně nevšimnou, že tam je po nějakou dobu. Přenosné auto topení ve třech provedeních vám umožní zahřát vozidlo za mnohem méně než okamžik, takže nemusíte setrvávat v mrazu, dokud se nezapne ústřední topení.

#5. Přenosné topení Zerostart

Zerostart je kompaktní přenosný ohřívač vozidel, který lze použít téměř v každém autě. Jeho nastavení je jednoduché a obsahuje tak dlouhý 7/12 stop drát, který uživatelům umožňuje provádět to téměř kdekoli. Jedná se o přenosný ohřívač do auta, který lze používat pouze v domě nebo na pracovišti a ne ve vašem autě. Zerostart je vynikající volbou pro osobní automobily a dobře funguje v obytných automobilech. Také by vás mohlo zajímat informace o kompaktním pluginu pro vyhřívání interiéru vozu zerostart.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se dozvěděli, jaké je nejlepší přenosné topení do auta. Jak již bylo zmíněno dříve, pět nejlepších přenosných autotopů by mělo být použito k zahřátí interiéru vozidla. Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si o tom, proč topení v autě nefunguje a proč moje topení fouká studený vzduch. Děkujeme, přátelé, že jste s námi.