Jaké je 30. výročí svatby: Symboly a další

Odpověď na to, co je 30. výročí svatby, je, že se také nazývá výročí perlové svatby. Proč ale perla souvisí s touto délkou manželství?

Budeme mluvit o symbolech, nápadech na dárky a očekáváních pro oslavu 35 let manželství. A pro páry, které pokračovaly déle, zde je to, co dělat k 35. výročí svatby.

Jaké je 30. výročí svatby a nápady na dárky

30. výročí svatby znamená, že jste se svým partnerem tři desetiletí! Toto trvání si nepochybně zaslouží oslavu, protože znamená pevný vztah uprostřed různých výzev během těchto 30 let.

Jak již bylo řečeno, 30. výročí svatby symbolizuje perla. Ale proč perla?

Perly jsou vyráběny v průběhu času, což může korelovat s tím, jak se 30 let manželství formuje a zpevňuje v průběhu let. Duchovní význam perel je dokonce považován za moudrost získanou zkušenostmi, což lze podobně očekávat od páru, který je manželem tři desetiletí.

Jak se nazývá 30 let manželství?

Být ženatý 30 let se slaví a nazývá se výročím perlové svatby, protože perla symbolizuje trvání manželství. Párům, které dosáhnou tohoto milníku, jsou obvykle darovány perly, které se hodí pro vztah, který také potřeboval čas, aby vyrostl a vyvinul se v něco čistého a krásného.

I když 30. výročí svatby není tak velkolepé jako 50. výročí svatby, přesto stojí za pochvalu. Jste spolu více než 25 let, a to se nedá přehlédnout.

Víte například, že průměrná délka manželství je v USA jen kolem sedmi let? Pokud tedy znáte někoho, kdo slaví 30. výročí, dejte mu uznání a lásku, kterou si zaslouží, protože v dnešní době není běžné být svědkem takové délky manželství.

Co znamená 30 let manželství?

Symbolem 30. výročí svatby je perla, ale jako moderní symbol 30 let manželství je akceptován i diamant. Cokoli si vyberete, by mělo být přijatelné, pokud nejlépe reprezentuje vaše manželství.

Perla je dokonalá jako symbol 30 let manželství, protože s přibývajícími léty je stále významnější a krásnější, stejně jako dobře udržované manželství. Ale popravdě řečeno, nevydržíte s partnerem několik desetiletí, aniž byste si dali práci a neodolali výzvám, které se vám postaví do cesty.

Perla je také spojena s integritou a loajalitou, což jsou základní charakteristiky trvalého manželství. Ale pokud si myslíte, že síla a čistota diamantu nejlépe reprezentují vaše 30leté manželství, pak si jej můžete vybrat jako symbol výročí svatby.

Jaký kámen je pro 30 let manželství?

Pro 30 let manželství je drahokam diamantem a je také moderním symbolem 30. výročí svatby. Ostatně tradičním symbolem 30. výročí svatby je perla, což není kámen.

Perly nejsou totéž jako podzemní minerály, ale místo toho jsou to drahokamy vytvořené v měkkýších. Bez ohledu na to, pokud uvažujete o dárcích k výročí svatby pro pár, který je oddán 30 let, zvažte darování perel nebo diamantů, abyste zachovali symboliku této délky manželství.

Jaká je barva 30. výročí svatby?

Pokud přemýšlíte, jak překvapit svého partnera oslavou 30. výročí svatby, můžete použít tradiční barvu pro 30 let manželství, což je zelená. Zelená se velmi snadno kombinuje s jinými barvami, takže zdobení by mělo být snadné.

Ze symbolického hlediska se zelená hodí i k 30. výročí svatby, protože představuje život a obnovu. Bylo by tedy štěstím dát páru něco zeleného, ​​jako byste uvítali obnovení jejich vzájemné lásky.

Jaká je květina k 30. výročí svatby?

Tradiční květinou 30. výročí svatby je lilie, proto by bylo také sladké darovat partnerovi k výročí svatby kytici lilií. V některých kulturách se lilie dokonce používají na svatbách, protože znamenají „šťastné spojení po celé století“.

Pokud jde o to, co lilie představují, souvisí s čistotou a dokonce oddaností. Jsou také podobné tomu, co symbolizují perly, pokud jste si vzpomněli dříve.

Jaký je dárek k 30. výročí svatby?

Dárky k výročí perly se běžně dávají k 30 letům manželství. Můžete také zvážit darování diamantových prstenů jako vylepšení vašich snubních prstenů, protože diamanty jsou také známé jako moderní symbol trvání tohoto manželství.

Přečtěte si, jaké výročí upgradovat snubní prsten pro další informace, pokud vás to zajímá. Mějte však na paměti, že jakémukoli dlouhodobému páru můžete vždy dát kromě symbolů výročí i jiné předměty nebo zážitky.

Nebo slavíte se svým partnerem; proč si nezarezervovat dovolenou pro dva?

Závěr

Byl tento článek užitečný? Pro rekapitulaci toho, co je 30. výročí svatby, je také známé jako perlové výročí, protože perla je jeho tradičním symbolem.

Stejně jako perla je 30 let manželství trvalých, čistých a krásných, jak roky plynou. Diamant, zelená barva a lilie také souvisí s 30. výročím svatby.