Jaké je 3. výročí svatby: nápady na dárky

Odpověď na to, jaké je 3. výročí svatby, souvisí s jeho symbolem, kůží. A pokud chcete zjistit, proč kůže souvisí s tímto trváním manželství, pokračujte ve čtení níže.

Podělíme se také o nápady na dárky k výročí tří let manželství. Víte ale, že kůže je také symbolem dalšího výročí?

Podívejte se, jak oslavit 9. výročí svatby a dozvíte se více.

O čem je 3. výročí svatby?

Třetí výročí svatby se také nazývá kožené výročí svatby, protože jeho symbolem je kůže. Díky tomu je toto výročí jedinečné, protože je typické nazývat většinu výročí podle kamene nebo kovu.

Bez ohledu na to nepřehlédněte a nechte si 3. výročí svatby projít bez oslavy s partnerem. Možná nepatří mezi slavné svatební milníky, ale toto liché, relativně nedávné výročí svatby stále stojí za připomenutí.

Kůže je tradičním symbolem pro 3. výročí svatby a hodí se díky své pružnosti, hřejivosti a odolnosti. Kůži lze spojovat s manželstvím na tři roky, protože je to doba, kdy se začínáte hlouběji poznávat a fáze líbánek není tak patrná.

Proč je 3. rok manželství kožený?

Kožené výročí je kvůli kvalitě tohoto materiálu třetím rokem manželství. Kůže je navíc známá svou odolností a pružností, což je ideální pro trvalé manželství.

Ve třetím roce, kdy jste se svým partnerem, je uvidíte, jací jsou a co dělají v různých situacích. Takže i když je to stále přiměřeně mladé manželství, je to období, kdy obvykle podstoupíte různé vztahové problémy a zkoušky.

Pokud tedy přemýšlíte, zda je 3. výročí svatby výjimečné, vězte, že ano, i když nepatří k těm oblíbeným. Snažte se toto výročí uznat a udělejte něco výjimečného nebo obdarujte svého partnera.

Jaký je drahokam ke 3. výročí?

Kámen, který se vztahuje ke 3. výročí svatby, je perla, ale najdete i další odkazy poukazující na měsíční kámen jako symbol drahokamu pro tři roky manželství. Sklo nebo křišťál jsou dokonce považovány za moderní symboly 3. výročí svatby, takže mějte na paměti tyto alternativy.

Bez ohledu na to se všechny tyto symboly hodí ke 3. výročí svatby stejně jako kůže. Věří se, že perla přitahuje štěstí a měsíční kámen představuje naději a jasnost, vlastnosti, které byste chtěli pro nedávno sezdaný pár.

Pak je ovšem sklo spojeno s křehkostí raných fází manželství. Tyto symboly tedy můžete považovat za inspiraci pro své svatební dary ke 3. výročí nebo jako téma pro svatební oslavu ke 3. výročí.

Jaká je květina ke 3. výročí?

Květina, která symbolizuje 3. výročí svatby, je slunečnice. Tato šťastně vypadající květina známá svou silou dokonale představuje tři roky manželství.

Relativně nové manželství působí vřele a slunečně, zatímco silné stonky slunečnice lze vnímat jako znamení základů, které budujete, když spolu prožíváte mnoho let. Takže jako překvapení můžete svému manželovi darovat na oslavu tohoto milníku kytici slunečnic.

Jaká je barva 3. výročí?

Ke třetímu výročí svatby se vztahují dvě barvy: barva kůže a co je zajímavé, nefritová zelená. Hnědá nebo hnědočerná je barva kůže a představuje odolnost a bezpečnost, zatímco nádherná nefritová zelená je barvou klidu a štěstí.

Jaký je tradiční dárek ke 3. výročí svatby?

Kožené dárky k výročí se tradičně rozdávají na třetí výročí. Kůže je totiž symbolem tří let manželství.

Jak již bylo řečeno, máte řadu možností, co dát svému partnerovi. Zvažte vhodné kožené hodinky, koženou tašku, kožené boty nebo dokonce kožené čalounění pro vylepšení vašeho domova.

Pamatujte však, že s tímto výročím souvisí i perla a sklo. Proto si páry na 3. výročí svatby obvykle vyměňují dárky, jako jsou perlové šperky, sklo a skleněné dekory.

Jakmile dosáhnete dvojnásobné délky trvání manželství, podívejte se do našeho průvodce, jaký je dárek k 6. výročí svatby.

Co bych měl udělat pro své 3. výročí svatby?

  • Vyměňte si kožené dárky
  • Uspořádejte večírek s přáteli a rodinou
  • Vydejte se na romantický útěk
  • Užij si intimní pobyt
  • Připravte si prezentaci ve vzpomínkovém pruhu

Jaká jsou milníková výročí svatby?

Milníky výročí svatby jsou sudá čísla: 5., 10., 15., 20. a tak dále. Ale mezi ty největší samozřejmě patří stříbrné výročí 25 let manželství, zlaté výročí nebo 50 let manželství a 70. výročí svatby, které je platinové.

Jak již bylo řečeno, je stále důležité oslavit každé výročí svatby. Romantiku můžete udržet naživu tím, že budete vždy ujišťovat a oslavovat milníky vztahu se svým partnerem.

Závěr

Pomohl vám tento výroční průvodce? Právě jsme se dozvěděli, jaké je 3. výročí svatby jako kožené výročí.

A i když 3. výročí, stejně jako jiná lichá výročí, nepatří mezi známé milníky manželství, udělejte si čas a oslavte je se svým partnerem. Stejně jako kůže, být spolu tři roky může znamenat, že vás v budoucnu čeká pevný dlouhodobý vztah.