Jaké chemikálie používá Moxie Pest Control? 3 nejlepší typy

Pokud hledáte služby hubení škůdců od společnosti Moxie, možná jedna z otázek, kterou máte na mysli, zní: „Jaké chemikálie používá přípravek Moxie Pest Control?“

Ať už organické nebo anorganické, pesticidy mohou být nebezpečné, pokud se nepoužívají správně. Než využijete služby pro vaše problémy se škůdci, bylo by lepší nejprve porozumět produktům, které používají.

Tímto způsobem budete informováni o možných rizicích těchto chemikálií a o tom, co můžete udělat pro zajištění bezpečnosti rodiny a domácích zvířat.

Jaké chemikálie se obvykle používají při hubení škůdců?

Deratizátoři používají pesticidy k léčbě problémů se škůdci a obvykle uvádějí aktivní složky z několika důvodů. Tyto pesticidy mohou představovat potenciální zdravotní rizika a vaše najatá společnost na hubení škůdců by s vámi měla tyto věci prodiskutovat, spolu s tím, co můžete udělat pro minimalizaci škod a dopadů na zdraví.

Každá společnost má obvykle svůj jedinečný vzorec, ale určité složky jsou primárně zahrnuty v jejich profesionálních pesticidech. Skládá se z následujících chemikálií:

Pyrethrin a pyretroidy

Mezi nejběžnější účinné látky, které můžete najít v insekticidech, je permethrin. Je to jeden z pyretroidů, velká třída chemických insekticidů.

Napodobují účinky pyrethrinů, což jsou pesticidy běžně se vyskytující v afrických a australských odrůdách květů chryzantém. Pyrethroidy a pyrethriny jsou skvělé pro paralyzování a zabíjení různých druhů hmyzu.

Existuje nejméně 3 500 registrovaných produktů, které zahrnují pyretroidy a pyrethriny pro hubení komárů, zemědělství, ochranu domácích zvířat a celkové zmírnění hmyzu v domácnostech. Jsou většinou bezpečné pro lidi a jiná zvířata, protože nespouštějí alergické reakce a astma.

Za zmínku však stojí, že jsou jedovaté pro vodní organismy a nedoporučuje se je stříkat v blízkosti vodních nádrží.

Piperonylbutoxid

Piperonylbutoxid je další populární chemikálie přidávaná do insekticidních činidel. Mohou zvýšit účinek pesticidů a dalších chemikálií omezením metabolismu hmyzu.

Ačkoli EPA klasifikuje tuto chemickou látku jako potenciální karcinogen, také poznamenala, že má velmi nízkou toxicitu pro člověka. Při náhodném požití však může způsobit průjem a zvracení.

Hydramethylnon

Společnosti pro hubení škůdců obvykle používají Hydramethylnon jako návnadu na termity, šváby, stříbřité rybky, mravence a cvrčky. Je to pomalý zabiják a trvá tři až čtyři dny, než udělá práci poté, co hmyz upadne do letargie.

Kromě toho má také dlouhodobý účinek, protože hmyz může přenést jed do své kolonie, dokud je ještě naživu. Tato chemikálie je však uvedena jako možný karcinogen, ale pro člověka nepředstavuje žádné významné nebezpečí.

Náhodný kontakt může podráždit dýchací cesty a oči.

Další oblíbené chemikálie

Kromě výše uvedených chemikálií používají odborníci také fipronil a kyselinu boritou. Tyto dva jsou bílé prášky s minimálními škodlivými účinky na člověka, pokud jsou správně používány.

Fipronil se používá hlavně k hubení brouků, plotic, mravenců a podobného hmyzu. Na druhé straně je kyselina boritá součástí mnoha insekticidů.

Organofosfáty jako diazinon a chlorpyrifos byly také běžnými složkami, dokud Agentura pro ochranu životního prostředí neomezila použití těchto chemikálií kvůli jejich toxicitě.

Pamatujte, že chemické ošetření je pouze jednou ze služeb, které poskytuje většina společností na hubení škůdců. Ujistěte se, že si nejprve udělejte průzkum, co je to kontrola škůdců, spolu s dlouhodobým dopadem a riziky, než se k nějakému zavážete.

Jaké chemikálie Moxie Pest Control používá ve svých službách?

Moxie používá různé aktivní složky k plnění léčebných plánů v obytných a komerčních pozemcích. Toto jsou nejběžnější chemikálie v jejich službách:

1. Telstar

Telstar je široce používaná chemikálie mnoha profesionálními společnostmi a domácnostmi. Má dlouhodobý účinek na škůdce, ale může být potenciálně středně toxický pro člověka při vdechování a požití.

I když tvrdí, že bývají pro domácí mazlíčky bezpečné, stojí za zmínku, že přípravek obsahuje Bifenthrin, který je pro psy prudce jedovatý. Jeho použití je také zakázáno v Evropské unii, protože se považuje za karcinogen.

2. Nápor

Onslaugh je insekticid, který dokáže zabít více než 200 druhů škůdců, včetně klíšťat, blech, plotic, much, vší, stříbřitých rybek, štěnic, mravenců, vos, termitů a dalších. Může být nastříkán kolem konstrukcí nebo injektován do zdí, trhlin a štěrbin, aby se zabránilo zbytkovým škůdcům.

Neměli byste je používat na zvířatech, ale jsou obecně bezpečné pro kočky a psy, pokud chemická látka zcela zaschne, než necháte vaše mazlíčky vstoupit do ošetřené oblasti. Nejlepší by bylo dodržovat bezpečnostní postupy před a po chemické kontrole škůdců. ošetření k zajištění bezpečnosti vaší rodiny a domácích mazlíčků.

3. Termidor

Jedna věc, kterou byste měli vědět o Termidoru, je, že obsahuje jako účinnou látku fipronil. Při požití blokuje mozkové receptory živých organismů a nervový systém, takže je nebezpečný pro neodborné použití.

Použití této chemikálie je od roku 2001 omezeno, ale stále se používá při hubení škůdců. Majitelé domů si je mohou také koupit, ale je jich menší množství.

Jsou toxické pro lidi, psy a jiná zvířata, takže by bylo nejlepší nepoužívat je bez dozoru. Ode dneška jsou zakázány ve Francii, Číně a Itálii.

Pokud jde o organické produkty, které používají, zahrnuje to následující:

  • Eugenolový olej
  • Tymiánový olej
  • Rozmarýnový olej
  • Mátový olej

Tyto oleje se primárně používají v aromaterapii, ale mohou být také skvělou alternativou chemických pesticidů. Přestože je lze bezpečně aplikovat na kůži a vdechovat, pamatujte, že náhodné požití může způsobit škodlivé účinky, jako je zvracení, záchvaty, poranění tkáně, kóma a poškození ledvin a jater.

Pokud si nejste jisti, zda chcete pokračovat ve službě, vždy můžete udělat něco, když pochopíte, jak zrušit hubení škůdců moxie.

Závěr

Poté, co víte, jaké chemikálie Moxie Pest Control používá, můžete nyní učinit informované rozhodnutí, zda jsou to právě oni, se kterými budete pracovat. Vždy proveďte svůj průzkum a položte informativní otázky týkající se vašeho problému se škůdci.