Jaké boty nosit se svatebními šaty: 3 faktory

Nebojte se, že nevíte, jaké boty nosit ke svatebním šatům, protože můžete zvážit tři faktory, které vám pomohou s perfektními svatebními botami. Pomůžeme vám rozhodnout se mezi otevřenou a uzavřenou svatební obuví a najít nejlepší styl obuvi a výšku podpatku pro typ svatebních šatů, které máte na sobě.

Klíčem k výběru nejlepších svatebních bot na nošení je vědět, co doplňuje váš typ svatebních šatů. Pomůžeme vám také najít perfektní barevné boty pro vaše svatební šaty.

A pokud chcete získat další tajemství stylingu pro nastávající nevěstu, přečtěte si, co nosit pod svatebními šaty, abyste dodali spravedlnosti siluetě svých šatů a měli lichotivý tvar těla.

Jaké boty nosit ke svatebním šatům: Jak najít perfektní svatební boty

  • Svatební boty s otevřenou a uzavřenou špičkou pro nevěsty

Jedna z prvních věcí, které je třeba zvážit ohledně toho, jakou botu si vzít ke svatebním šatům, pokud se jedná o svatební boty s uzavřenou nebo otevřenou špičkou. Pravidlo, které si můžete zapamatovat, je, že boty s uzavřenou špičkou budou odpovídat formálnosti a královskému vzhledu celovečerních svatebních šatů nebo siluet ve stylu plesových šatů.

Na druhou stranu většina svatebních bot s otevřenou špičkou doplní šaty kratší délky, jako jsou ty nad kotníky. Existují také různé vzrušující styly svatebních bot a sandálů s otevřenou špičkou, které si zaslouží být zobrazeny pod svatebními šaty.

Co bude dál, je myslet na vaše pohodlí, zejména s místem svatby. Například pro většinu nevěst jsou boty s uzavřenou špičkou nepohodlné, zvláště když je nosí delší dobu.

  • Detaily a styl svatební obuvi

Vyvarujte se omylu a nevyberete si pár svatebních bot, které neladí se stylem vašich svatebních šatů. To znamená, že některé boty přicházejí v konkrétním designu, který může být omezen na konkrétní téma.

Například, pokud je vaším hlavním tématem boho nevěsta, měly by vaše svatební šaty a boty ztělesňovat tento módní styl. Na druhou stranu nebude vypadat dobře nosit velmi elegantní a formální boty, pokud chcete vypadat rustikálně a vaše svatební šaty jsou ležérnější a bezstarostnější.

Dalším užitečným tipem, jak se vyhnout nesouladu svatebních bot se svatebními šaty, je zkontrolovat, zda pár doplňuje lem šatů. Možná mají vaše svatební šaty například krajku, satén nebo třpytivý lem?

  • Typy podpatku a výšky bot na svatební šaty

Typ a výška podpatku jsou rozhodující při rozhodování, jaké boty si vzít ke svatebním šatům. Za prvé, vaše pohodlí by mělo být vaší prioritou, takže vybírejte pouze typ podpatku, o kterém víte, že můžete bez problémů stát a chodit.

Chcete jít uličkou elegantně a musíte se pohybovat s lehkostí, takže zvažte místo konání svatby, ať už to bude tráva, hlína, písek nebo vnitřní podlaha. Poté můžete určit, jaký typ podpatků a výšku nosit, které budou doplňovat délku a styl vašich šatů.

Například špičaté podpatky vypadají fantasticky a dávají skvělé držení těla u pocuchaných svatebních šatů, zatímco s platformou nebo klínovými podpatky si vystačíte s A-line nebo vypasovanými svatebními šaty. Některé nevěsty by se také mohly rozhodnout pro byty pro jednodušší vzhled, zvláště pokud má ramínka a detaily, které můžete předvést krátkými svatebními šaty.

Sepsali jsme etiketu při nakupování svatebních šatů, kterou si můžete ověřit, protože si své vybrané svatební boty můžete přinést k kování svatebních šatů, abyste zjistili, zda spolu krásně ladí.

Jaké barevné boty bych si měl vzít k bílým svatebním šatům?

Bílé střevíčky s bílou svatební róbou jsou pro nevěsty klasickou kombinací. Nechcete však, aby tyto dva vypadaly ploché a velmi monochromatické.

Zvažte bílé svatební boty se zdobením a detaily, které jsou vidět i na vašich svatebních šatech. Mohou to být například drahé kameny, perly, krajky nebo stuhy.

K bílým svatebním šatům se můžete rozhodnout i pro třpytivé stříbrné svatební boty, špinavě bílé páskové sandály nebo dokonce bílé kozačky.

Jaké barvy bot nosit ke svatebním šatům

Nemusíte vždy sladit nebo spojovat tón a barvu svých svatebních bot se svatebními šaty. Některé nevěsty chtějí předvést svou jedinečnou osobnost tím, že si ke svatebním šatům obléknou boty v jasných barvách, jako je červená, modrá nebo žlutá.

Existuje však důvod, proč jsou bílá, slonová kost a špinavě bílá barva nejznámějšími barvami svatebních bot. Vypadají jako nevěsta a tvoří fantastické prvky pro svatební focení.

Budete mít na sobě šaty v barvě šampaňského? Přečtěte si, jaké barvy doplňují svatební šaty v šampaňském.

Měly by boty být pod svatebními šaty?

Neexistují žádná pravidla, která by určovala, zda by vaše svatební boty měly být pod svatebními šaty vidět. Většina svatebních šatů je však velmi dlouhá a boty se ukážou, až když nevěsta udělá krok.

Můžete si pod svatební šaty vzít tenisky?

Ke svatebním šatům můžete nosit tenisky, zvláště pokud jste typ, který snadno rozbolí podpatky a sandály. Některé svatby jsou také hodně out-of-the-box a nevěsta si může obléci cokoli, co ztělesňuje její osobnost.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, jaké boty nosit ke svatebním šatům, když jsme zvážili tři faktory: styl špičky, design a typ nebo výšku podpatku.

Barva bot ke svatebním šatům je také na nevěstě, ale s bílou a souvisejícími tóny nikdy neuděláte chybu. Doufáme, že to pomůže; dejte nám vědět níže, jaké boty budete nosit ve svůj svatební den!