Jaké barvy ladí se švestkou na svatbu

Pokud si nejste jisti, jaké barvy ladí se švestkou na svatbu, zkuste levandulovou, fialovou, tmavě modrou, zelenou nebo zlatou. Budeme se bavit o jejich zakomponování, ať už na outfitech nebo dekoracích na místě konání.

Neváhejte a prohlédněte si i další svatební barevné průvodce v tomto blogu. Víte například, jaké barvy se hodí k pálené oranžové na svatbu?

Nejlepší barvy ladí se švestkou na svatbu

Levandule

Jednou z nejlepších barev pro švestku při vytváření svatební palety je levandule. Přístup je více monochromatický a touto kombinací můžete dokonce přidat další odstíny fialové.

Jak začlenit levanduli do svatby se švestkovým motivem? Pro začátek je tato barva dostatečně světlá na šaty pro družičky.

Nevěstu doplní, aniž by ji zastínily, a ještě se budou hodit k celkovému tématu svatby. Můžete také požádat o levanduli jako doplňkovou barvu na oblečení vašich hostů, kde mohou nosit levandulový šátek, kabát nebo dokonce boty.

Nafialovělé

Pokud je levandule skvělá jako šaty pro družičky na svatbě se švestkovým motivem, pak můžete použít fialovou jako oděv mládence. Výsledkem je elegantní a estetické barevné schéma, aniž by působilo nesouvisle.

Služebníci mohou nosit fialové obleky se světlejším odstínem fialové ke košilím a boutonnieres se švestkovými květy. Můžete také použít fialovou pro barvu vašich svatebních oznámení, které mají švestkové dekorace.

Lila může být dokonce mezi barvami, které lze vidět v dezertní stanici na svatební hostině. Možná má váš svatební dort fialovou polevu nebo dezerty jako cupcaky a macarons jsou v této lahodné barvě.

Námořnická modř

Sytá barva švestky se bude na svatbu dobře kombinovat s tmavě modrou. Jednak může být tmavě modrá barva doplňků a šperků, které svatebčané nosí.

Družičky mohou mít v živůtku tmavě modré přívěsky, náušnice nebo dokonce stuhy. Na druhou stranu, mládenci mohou do kravat a kapesníčků zakomponovat námořnickou modř.

Ale kromě toho, že máte na oblečení tmavě modrou, můžete ji při zdobení místa kombinovat se švestkou. Námořnická modř se hodí k ubrusům a závěsům kolem místa.

Zelená

Zelená je vzrušující barva pro kombinaci se švestkou na svatbu. Nejde totiž o drastický kontrast, ale výsledek nebude vypadat příliš monochromaticky.

Nechte květinovou výzdobu kolem recepce naplnit zelení. Můžete také požádat květinářství, aby vám vyrobilo kaskádovou svatební kytici s motivem švestek s mnoha zelení a výplňovými květinami.

Některé další specifické druhy zelené, které se hodí ke švestce, jsou ty zelené a zelené. Ubrusy můžete střídat se zeleným a švestkovým nebo vyplnit prostory zelenými girlandami.

Zlato

Nakonec, proč ne jít s něčím odvážným a jedinečným, jako je zlato, které začleníte do své palety barev švestkové svatby. Pro začátek to může být pro hosty volba šperků.

Pokud dáváte svatební pozvánky nebo laskavosti ve švestkové barvě, můžete je také použít zlatou barvu, abyste je ozdobili a ozdobili pro elegantnější povrch. Například nápisy a vzory na pozvánce mohou být zlaté a zlato samotné můžete použít jako krabici nebo tašku se švestkovými mašlemi při rozdávání svatebních laskavostí.

Dalším příkladem, kde můžete použít zlato na svatbě, je prostřený stůl. Talíře mohou být zlaté barvy a dokonce i samotné židle kontrastují se švestkovým schématem na recepci.

Kromě švestky se k zelené sluší i zlatá, jak se zde můžete podívat na to, jaká barva se hodí ke smaragdově zelené na svatbě.

Jaká barva se hodí k fialové na svatbu?

Stříbro

Stříbro dokáže vytvořit fantastický kontrast k fialové při zdobení svatby. Můžete mít například květinové aranžmá s převážně fialovými květy, ke kontrastu barev pak použijte stříbrnou.

Modrá

Modrá může být začleněna do fialové svatby tím, že ji použijete k obarvení oděvu svatebčanů. Například mládenci mohou nosit modrý oblek nebo družičky mají tuto barvu na doplnění nevěsty.

Růžová

Nebojte se kombinace růžové s fialovou na vaší svatbě. Nevypadalo by to nevkusně a ohromující, zvláště když přidáte neutrální barvy, abyste zmírnili intenzitu dvou barev.

Zelená

Stejně jako švestka, i fialová bude na svatbě slušet se zelenou. Můžete jej použít ke střídání fialových dekorací kolem místa konání nebo k vytvoření zelených girland a lián kolem oblouku, stropu nebo dokonce sloupů v recepci.

Oranžová

Pokud se cítíte extra odvážně, oranžová bude fantastická barva pro použití s ​​fialovou na svatbu. Muži mohou nosit fialové obleky a jejich boutonnieres mohou mít oranžové detaily podobné květinám, které mají nevěsta a družičky.

Jaké barvy se hodí k lilku na svatbu?

Barva velmi podobná švestce, kterou můžete pro svou svatbu zvážit, je lilek. Tato tmavá barva působí sofistikovaně a noblesně k outfitu svatebních hostů nebo dokonce jako primární motiv místa konání.

Při vytváření svatební palety lilku zvažte barvy jako fialová, šedá, slonová kost a zelená. Zvýrazní barvu a učiní schéma vhodnější pro formální svatby.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, jaké barvy se hodí ke švestce na svatbu: levandule, fialová, tmavě modrá, zelená a zlatá.

Můžete je začlenit do outfitů, doplňků, akcentů, květinových aranžmá, dekorací, dokonce i stolů. Celkově se nebojte barev jako švestka na vaší svatbě, protože mohou být zábavné a umožňují vám získat fantazii.