Jaké barvy ladí s pytlovinovou svatební výzdobou

Odpověď na to, jaké barvy se hodí ke svatební výzdobě pytloviny, odhaluje šest aspektů pro vaši paletu. Můžete použít všechny tyto barvy nebo vybrat dvě až tři pro spárování s vaší svatbou s tématem pytloviny.

A protože používáte pytlovinu jako hlavní svatební dekoraci, je pravděpodobné, že se chystáte na rustikální nebo možná boho svatbu. Pokud jde o to druhé, zvažte přečtení toho, co si vzít na boho svatbu, pokud se vás hosté zeptají.

Nejlepší barvy ke svatební výzdobě pytloviny

Bílá

Nejklasičtější barvou pro svatbu s tématikou pytloviny je bílá. Pytlovina má obvykle hnědý až zlatavý tón, takže bílá je ideální pro elegantní svatbu.

Zvažte použití bílých stolů s pytlovinou a krajkovým běhounem nebo bílých židlí s mašlemi z pytloviny. Můžete také obrátit tuto techniku ​​zdobení, kde pytlovina je pozadím pro bílé detaily.

Bílá krajka tvoří nádhernou výzdobu, kterou můžete přidat k pytlovině na svatbě. Další možností je použití bílých obalů pro vaše pytlovinové svatební přání nebo pozornosti hostů na recepci.

Růžová

Při zdobení pytlovinou můžete použít i jemné odstíny růžové. Pokud jste již použili bílou, pak bude růžová a bílá paleta vypadat fantasticky také s pytlovinovou svatební výzdobou.

Použijte růžové květy k vyvážení rustikálního vzhledu vašich květinových aranžmá a kytice kolem svatby. Dalším příkladem je, že pokud váš svatební dort používá pytlovinu a bílou, pak růžové detaily a akcenty způsobí, že bude vypadat lahodně a sladce.

Můžete také přidat růžovou do svatebního závěsu, sloupů a oblouků ve formě splývavých látek. Karty s místem a bannery mohou být růžové, aby zpestřily vaše primárně bílé a pytlovinové svatební téma na místě.

Žlutá

Světle hnědá barva pytloviny se žlutým podtónem dělá ze žluté krásnou barvu, kterou je třeba vzít v úvahu při sestavování palety svatebních dekorací. Za prvé, proč nepoužít žluté slunečnice v květinové výzdobě kolem místa konání?

Žlutá může být také akcentem ve vaší pytlovině a bílém základu. Stejně jako bílá, i žlutá krajka může zlepšit vzhled plochých designů, jako jsou aranžmá stolu.

Další způsob použití žluté je na kontejnery a další drobné předměty v místě konání. Ale opět to funguje nejlépe jako akcent více než kombinace barev, jako je bílá.

Zelená

Ohromující barva, která bude vypadat skvěle s pytlovinovou svatební výzdobou, je zelená. Odstíny světle zelené, jako je mátová zelená, zjemňují rustikální pocit pytloviny, podobně jako funguje růžová.

Můžete také zvýšit zeleň jako svatební výzdobu na recepci. Poté přidejte tmavě zelené detaily do stuh a karet kolem oblasti.

Vyzkoušejte paletu zelené, bílé a růžové pro svatbu s tématem pytloviny. Výsledek je opět měkčí než rustikální, ideální pro svatby v interiéru.

Modrá

Elegantní barva ke svatební výzdobě pytloviny je modrá. Zejména můžete mít své hosty v úžasu, když uvidí námořnickou modř a pytlovinovou recepci.

Použijte modrou barvu na květiny, ubrousky, ubrusy a dokonce i kolem sloupů. Modrá krajka je další elegantní možností pro detaily, pokud ji nezkombinujete s jinými výraznými barvami, jako je žlutá.

Pokud je pytlovina světlé barvy, můžete použít námořnickou modř. V opačném případě zkombinujte bílou s tmavě modrou a tmavě zbarvenou pytlovinou, abyste zjemnili barvy v místě konání.

Oranžová

Protože je pytlovina vyrobena z přírodních materiálů, byla by perfektní při zdobení pohanské svatby. A pokud máte tento typ svatby, je pravděpodobné, že to děláte venku.

A jaká lepší barva na venkovní pytlovinovou svatbu než oranžová? Výsledky vám připomenou podzim a dokonce si můžete vytvořit paletu bílé, zelené a žluté.

Jen se ujistěte, že to nepřeženete a nerozmístíte tyto barvy po celém místě konání. A pro hosty, kteří se účastní pohanské svatby, zde je to, co si obléci na pohanskou svatbu

Jak vybarvujete pytlovinu?

Pytlovina je hnědá, žlutohnědá nebo někdy dokonce nažloutlý a zlatavý tón, díky čemuž je oblíbená při zdobení svatebního místa. Můžete však chtít jiné barvy pytloviny pro jiné dekory.

Mělo by být snadné změnit jeho barvu ponořením pytloviny do barviva. Je to překvapivě snadné a vše, co potřebujete, jsou domácí potřeby.

 • Omyjte pytlovinu trochou pracího prostředku
 • Pytlovinu dobře opláchněte a vymačkejte přebytečnou vodu
 • Naplňte kbelík horkou vodou do dvou třetin obsahu a přidejte hrnek soli
 • Přidejte tekuté barvivo, jako je barvivo Rit a směs dobře promíchejte
 • Navlhčete pytlovinu horkou vodou, než ji namočíte do kbelíku
 • Zamíchejte pytlovinu, aby se barva rozprostřela
 • Vypusťte roztok barviva z kbelíku a opláchněte pytlovinu v horké vodě, dokud nebude čirá
 • Přidejte trochu pracího prostředku a před opláchnutím pytloviny dobře promíchejte
 • Sušte pytlovinu na vzduchu
 • Je tam bílá pytlovina?

  Existuje bílá pytlovina a můžete dokonce najít pytlovinu smíchanou s krajkou. Tyto možnosti mohou být užitečné při zdobení svatebního místa.

  Závěr

  A to je vše! Zjistili jsme, jaké barvy ladí s pytlovinovou svatební výzdobou: bílá, růžová, žlutá, zelená, modrá a oranžová.

  Můžete je použít k sestavení palety nebo kombinovat pytlovinu pouze se dvěma barvami. Doufáme, že to pomůže; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.