Jaké barvy doplňují šampaňské svatební šaty

Pokud si nejste jisti, jaké barvy zdobí svatební šaty se šampaňským, doporučujeme vám vybrat si ze tří barev nebo je kombinovat, abyste ve svůj svatební den vypadali co nejlépe. Náhodou jsou univerzálně lichotivé, takže každá nevěsta může tyto barvy s důvěrou nosit ke svatebním šatům v šampaňském.

Doporučujeme také přečíst si, jak napařit svatební šaty, abyste zajistili, že budou vypadat nejlépe, když je budete nosit. Neváhejte a prohlédněte si náš blog, kde najdete různé návody týkající se svatebních šatů.

Nejlepší barvy pro styling šampaňských svatebních šatů

Béžová

Barva šampaňského je tak zvaná, protože má stejnou barvu jako šumivý nápoj. Je to světle žlutooranžový odstín podobný jiným měkkým neutrálním.

Proto není divu, že béžová dobře doplní šampaňské svatební šaty. Kromě toho můžete zvážit béžovou barvu pro detaily a ozdoby svatebních šatů se šampaňským, aniž by to působilo příliš rušivě.

Šaty mohou vypadat zajímavěji, ale stále si zachovávají svou siluetu a složitý design. Do svatební kytice můžete zakomponovat i některé béžové květiny.

Růžová

Vzhledem k tomu, že béžová má blíže k neutrálním žlutým odstínům, vypadala by fantasticky s růžovou. Tato kombinace působí elegantně a jemně, hodí se na jakékoli místo svatby.

Vyberte si o něco tmavší barvy růžové, abyste zvýraznili jemný odstín šampaňského. Nevěsta může také zvážit růžovou u bot, které si vezme ke svatebním šatům.

Pokud svatební kytice vypadá příliš jednobarevně, může květinářka přidat do aranžmá nějaké růžové květy. Družičky, které stojí u nevěsty na uličce, budou také vypadat fantasticky v růžové, zejména na fotkách.

Metalické

Šampaňské je vynikající barvou pro svatební šaty, ale může vypadat plochě, pokud se budete držet neutrálních tónů. Aby se tomu zabránilo, může nevěsta dozdobit metalickými prvky, jako je bronz, měď, stříbro a platina.

Výběr typů šperků bude záviset na podtónu šampaňských šatů. Vyberte si například bronz, měď nebo dokonce zlato, pokud jsou šampaňské šaty žluté, zatímco růžové šampaňské svatební šaty budou vypadat nejlépe s bílou metalízou, jako je stříbro a platina.

Zvažte možnost vzít si s sebou doplňky, které budete mít na sobě během oblékání svatebních šatů, abyste věděli, jak se k sobě budou hodit. Zde je návod, jak dozdobit svatební šaty, kde najdete další tipy.

Co se hodí ke svatebním šatům se šampaňským?

Identifikace typu šampaňské barvy svatebních šatů vám pomůže vědět, jak je lépe stylizovat a doplňovat. Například béžové šampaňské svatební šaty vypadají dobře se špinavě bílými neutrálními, světle hnědými a dokonce i zaprášenými oranžovými, růžovými a zelenými barvami.

Pokud jsou vaše svatební šaty spíše růžové šampaňské, pak je vodítko již dáno. Různé odstíny růžové, fialové nebo dokonce modré doplní tento konkrétní odstín šampaňského.

A protože šampaňské není tak poutavé jako metalíza, jsou šampaňské svatební šaty často zdobeny nebo navrhovány složitě. Tato barva svatebních šatů bude vypadat skvěle se zajímavými vlečkami, krajkovými vložkami, výšivkami, krystaly, korálky nebo dokonce detaily ze saténu, organzy nebo šifonu.

Je v pořádku nosit šampaňské svatební šaty?

Je v pořádku nosit svatební šaty v šampaňském, protože je to elegantní barva, která se k takové příležitosti hodí. Šampaňské také vyzařuje luxusní a romantickou atmosféru, která by se dokonale hodila k barevnému schématu svatby.

V dnešní době stále více nevěst vynechává tradiční bílé svatební šaty. Ale pokud máte pocit, že se nemůžete oddat něčemu tak odvážnému, jako je černá, pak je šampaňská stále jedinečná barva, kterou můžete vyzkoušet.

Pokud má nevěsta svatební šaty v šampaňském, jakou barvu by měl mít ženich? Ženich může nevěstu dobře doplnit hnědým nebo béžovým oblekem, protože tato barva je tmavší, ale ne příliš vzdálená šampaňskému.

Jakému odstínu pleti šampaňské sluší?

Na šampaňských svatebních šatech bude opálená nevěsta vypadat úžasně. Dobře zvýrazní její záři a není pochyb o tom, že její příchod upoutá pozornost hostů.

Na druhou stranu zvažte jinou barvu, pokud je váš tón pleti na světlé straně. Nechcete vypadat bělejší, než je váš skutečný tón pleti, proto u svých svatebních šatů zvažte barvy jako slonová kost.

Můžete se také naučit, kdy se před svatbou nechat opálit, abyste srovnali tón pleti, aby šaty na šampaňské vypadaly lépe. Výběr je však stále na nevěstě a vždy si může promluvit se svými stylisty, aby na svatbě vypadala co nejhezčí.

Může matka nevěsty nosit šampaňské?

Matka nevěsty může nosit šampaňské, protože neexistuje žádné pravidlo vylučující barvy, které může nosit. Je však všeobecně známé vyhýbat se bílé a souvisejícím barvám, včetně šampaňského, pokud je má nevěsta na sobě.

Pokud má nevěsta svatební šaty v šampaňském, měla by její matka nebo hosté zvolit jinou barvu. To zajišťuje, že pozornost nebude odebrána nevěstě na znamení respektu a taktu.

Vždy se můžete zeptat samotné nevěsty, jaké barvy budete nosit, ale nebude to vypadat dobře, když její barvu na svatbě oblékne někdo jiný.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, jaké barvy doplňují šampaňské svatební šaty, včetně béžové, růžové a metalické.

Jiné barvy jako špinavě bílá, hnědá, růžová, oranžová, modrá, zelená a fialová mohou také vypadat dobře, v závislosti na tom, zda jsou šaty béžové šampaňské nebo růžové šampaňské.