Jaké barvy bot s námořnickými šaty na svatbu: Top 4

Pokud chcete vědět, jakou barvu bot s námořnickými šaty na svatbu, zvažte čtyři barevné skupiny. Probereme vhodné boty svatební barvy k námořnickým šatům, které mohou svatební party nebo hosté nosit, aby vypadali na svatbě elegantněji.

Doporučujeme však také přečíst si, jak doplnit tmavě modré šaty na svatbu. Pro tuto oblíbenou barvu šatů pro svatební hosty budete mít různé stylingové odkazy.

4 nejlepší barvy bot pro námořnické šaty na svatbu

Neutrální

Neutrálními barvami na svatební boty nikdy neuděláte chybu. Pro ty, kteří se bojí kombinování barev, by neutrální doplnily nejen námořnické šaty, ale i další barvy, které možná budete chtít zahrnout do svého svatebního úboru.

Navíc neutrální barvy jako černá, hnědá, nahá, stříbrná a špinavě bílá jsou pro většinu nositelů lichotivé. Takže zbývá vybrat styl bot podle vašeho designu námořnických šatů.

Můžete se také rozhodnout pro světlé neutrální barvy pro poloneformální událost, zatímco formální události jsou ideální pro černé, hnědé nebo šedé boty s námořnickými šaty. Pak, pokud je svatba venku, budete mít snazší čas s tmavě hnědými nebo černými botami než nahými a bílými, které se znatelně ušpiní.

Modré tóny

K tmavě modrým šatům můžete nosit i jiný odstín modré na boty. Můžete mít například oblíbené světle modré boty a jejich styl je ideální pro místo svatby a formálnost.

Světle modré boty vypadají příjemně k tmavě modrým šatům a barevná kombinace by byla fantastická na svatby s námořní tématikou. Do svého modrého outfitu však zaveďte jiné barvy, abyste nevypadali příliš monochromaticky.

K námořnickým šatům můžete nosit i boty s modrými detaily, zdobením nebo vzory. Možná máte třpytivé stříbrné lodičky s modrou stuhou.

Kontrastní barvy

Námořnická modrá je považována za neutrální barvu a není tak riskantní kombinovat s kontrastními barvami. Stále můžete zachovat elegantní a formální vzhled, i když použijete pár červených nebo žlutých bot s tmavě modrými šaty.

Tyto příklady kombinací jsou fascinující a něco, co byste mohli vyzkoušet, pokud nechcete nosit neutrální pár. Jen se ujistěte, že zbytek vašeho oblečení vás nenechá vyniknout, že by lidé mohli předpokládat, že se snažíte vylepšit nevěstu.

Dalším faktorem pro nošení červených nebo žlutých bot je to, zda jste družička nebo družička. Opět pamatujte, že budete stát vepředu a svatební party musí zachovat soudržný vzhled.

Pastelové boty

Poslední barevná skupina, kterou můžete vyzkoušet s námořnickými šaty na svatbu, je pastelová. Jemné a dětské barvy jako růžová, světle zelená nebo levandule jsou také nádherné barvy bot pro všestranné tmavě modré šaty.

Pastelové patří také mezi barvy, které můžete nosit na svatbu, takže je můžete použít i jako další barvy doplňků. Pokud jste součástí svatební hostiny, bylo by nejlepší naplánovat si to mezi sebou a zvážit pastelové boty, protože na svatebních obrázcích vypadají krásně.

Potisky a květiny z pastelových bot by vypadaly skvěle k tmavě modrým šatům. Pokud se tedy chcete cítit více žensky, zvažte tyto barvy pro vaše svatební boty s tmavě modrými šaty.

Můžete nosit černé boty s tmavě modrými šaty?

Černé boty jsou nejuniverzálnějším párem, který můžete vlastnit, a budou vypadat fantasticky s tmavě modrými šaty. Takže pokud vám došly nápady, co si vzít na svatbu k námořnickým šatům, můžete zapnout své věrné černé boty.

Pamatujte však, že na svatbu si přesto chcete vzít vhodné boty. Například vaše černé lodičky nemusí být praktické na svatbu na pláži nebo vaše páskové černé sandály mohou vypadat příliš neformálně na svatbu s kravatou.

Chcete také vybrat černé boty, které odpovídají stylu tmavě modrých šatů. Například kratší tmavě modré šaty budou vypadat skvěle s černými kotníčkovými botami nebo kozačkami, zatímco delší šaty jako midi a maxišaty mohou dobře fungovat s klínky, sandály s otevřenou špičkou nebo dokonce černými plochými.

Jaká barva se hodí k námořnické modré?

Bílá je klasická barva, kterou lze kombinovat s tmavě modrou, protože tato kombinace lichotí většině odstínů pleti. Hnědá, zelená a dokonce i červená jsou však také velmi oblíbené u doporučení barev pro styling tmavě modrého outfitu.

Obecně platí, že klíčem k elegantnímu vzhledu je nikdy nepřehánět barvy vašeho oblečení. Zvažte kombinaci tmavě modré pouze se dvěma barvami, aby konečný styl nebyl matoucí ani nevkusný.

Hodí se námořnická modř ke všemu?

Námořnická modrá se svým způsobem hodí ke každé barvě, ať už jde o neutrální, pastelové nebo kontrastní odstíny. To je důvod, proč námořnická modrá patří také mezi nejoblíbenější svatební barvy.

Najdete místa s námořnickou modří jako téma nebo mládenci v modrých oblecích a družičky v námořnických maxi šatech. Kromě toho lze námořnickou modř snadno obléknout nebo obléci dolů, aby odpovídala svatební formálnosti.

Nebuďte překvapeni, když uvidíte námořnickou modř na neformálních svatbách na dvorku a na černých kravatách v luxusních hotelech.

Závěr

Byl tento průvodce stylem užitečný? Abychom rekapitulovali, jaké barevné boty s námořnickými šaty na svatbu, nikdy neuděláte chybu s neutrálními, světle modrou, pastelovými a kontrastními barvami, jako je červená nebo žlutá.

Klíčem je zachovat dress code, téma a místo pro praktičnost a formálnost. Níže nám dejte vědět, která barva se podle vás nejlépe hodí k námořnické!