Jaká tryska tlakového čističe je bezpečná pro auto? 7 nejlepších možností!

Jaká tryska tlakového ostřikovače je bezpečná pro auto? Pro začátek je vhodná čtyřicetistupňová hubice na skleněné exteriéry a lakované povrchy, pětadvacetistupňová pak na kola a pneumatiky. Ale pak není bezpečné při mytí auta překročit hranici pětadvaceti stupňů. Za prvé, nižší stupeň velikosti může způsobit další potíže.

Vyberte vhodnou trysku, ale uvědomte si správný vyvíjený tlak. Nikdy nevyvíjejte vyšší tlak, protože by mohlo dojít k poškození laku v autě.

Navíc může vystavit vůz velké oxidaci a rzi. Pokud je to možné, tlak 1500 psi je dostačující pro hloubkové čištění. Je bezpečné a prokazatelně vhodné mít rozsah tlaku 1500 psi až 2000 psi. Cokoli mimo toto měření může způsobit poškození vozu.

Jaká tryska tlakového čističe je bezpečná pro vaše auto?

Jaká tryska tlakového ostřikovače je tedy pro auto bezpečná? Níže jsou uvedeny typy trysek tlakových ostřikovačů, které lze použít a které jsou bezpečné pro automobily:

#1. Čtyřicet stupňů

Jedná se o bílou trysku, která snadno čistí velké plochy. Vyčistěte karoserii vozu a opláchněte ji saponátem. Pokud půjdete na širší povrch, tím to bude bezpečnější. Takže použijte bílou trysku, protože čím širší ventilátor může být, tím efektivněji pokryje velkou plochu.

#2. Šedesát pět stupňů

Tato tryska s černým hrotem o 65 stupních má příliš nízký tlak, což pomáhá odstraňovat plísně nebo nečistoty ze smáčecích povrchů.

#3. Dvacet pět stupňů

Tato zelená hubice je vhodnější k odstranění nečistot z exteriéru automobilu, kol a korby nákladního automobilu. Použijte zelenou trysku nebo dvacet pět stupňů na grily, emblémy, kola, rohože a všude tam, kde se mezi korbou kamionu a kabinou drží nečistoty.

#4. Nula stupňů

Tato červená tryska otryskává ty nejobtížnější skvrny z nejodolnějších povrchů. Využijte výkonnou trysku na kov, beton, & obtížnější materiály. Pokud budete čistit věci, jako je auto nebo dřevo, přestaňte používat proud vody. Červená představuje nebezpečí, že při nesprávném použití může skončit zraněním. Přesuňte se od nulové nebo červené trysky.

#5. Patnáct stupňů

Tato tryska tlakového čističe je univerzální, ale je užitečná v různých situacích. Při použití na většině povrchů není nikdy nebezpečný. Typ umožňuje větší pokrytí povrchu pro vaše potřeby. Použijte žlutou trysku v bezpečnější vzdálenosti, ale ujistěte se, že je to nižší PSI. Vyberte si špičku trysky, ale použijte ji ke smývání špíny a odolného bláta ze čtyřkrát čtyř nárazníků, včetně podběhů kol.

#6. Variabilní tryska/nastavitelná tryska

Tato rozprašovací tryska je dar z nebes pro ty, kteří požadují různá nastavení. Rychle přepínejte pomocí šesti vzorů, jako jsou nula stupňů, čtyřicet stupňů, dvacet pět stupňů a patnáct stupňů, & mýdlo & opláchněte. Tryska je užitečná při úklidových pracích pomocí úžasného produktu. S tímto skvělým nástrojem již neměňte standardní trysky. Jednak je efektivní a lehký, protože využívá ještě menší tělo & integrovaný design. Konvenční zástrčka o délce 1/4 palce se hodí pro oblíbené značky. Přečtěte si tuto tabulku tlakových trysek.

#7. Turbo tryska

Tato tryska je skvělou alternativou k červené špičce trysky pro podobný tlak, který přináší. Využívá však jedinečný úhel rozstřiku. Tato kruhová rotující forma vodního paprsku dokáže prorazit rez a tvrdou špínu z odizolovaných a betonových povrchů.

Ovlivňují hroty trysek tlak vody?

Tlak vody je množství vody naměřené pro výstup z trysky. Špička tlakové myčky má v úmyslu ovládat tvarovaný úhel V ve stříkací tyči. Navíc určuje uvolňování vody. Různé úhly v trysce pomáhají přizpůsobit se různým potřebám, jako je čištění mastnoty nebo jemné mytí oblasti. Použití silného proudu v několika tryskách pomáhá dosáhnout požadovaného stupně.

Přesto buďte opatrní při poškození povrchů. Začněte se čtyřmi nohami a podle potřeby se pohybujte rychleji. Začněte s nižším PSI a poté podle potřeby zvyšujte. Tisíc dvě stě až tisíc devět set PSI je zatím nejlépe v dosahu, když auto myjete tlakovou myčkou. Změňte trysky tak, aby vytvářely silný tlak v nepoddajné oblasti. Udržujte správnou vzdálenost, abyste se co nejlépe přizpůsobili a zefektivnili tlakové čištění. Podívejte se na tento článek o tom, která tryska tlakového ostřikovače pro auto.

Tipy pro tlakové mytí auta

Dosáhněte hlubšího a rychlejšího procesu čištění ve svém autě pomocí tlakové myčky. Vyhněte se věcem, které se mohou pokazit, pokud znáte rozsah tlaku a velikosti trysek. Vyhněte se také nesprávnému přístupu, protože vaše auto by se mohlo poškodit mnohem rychleji. Blízkost je jedním z faktorů, který může rozhodnout o konečném výsledku. Nenechte kámen na kameni a tlakem se umyjí skuliny a zákoutí a poškozené části. Nikdy však na vybledlý lak nevyvíjejte tlak asi tisíc psi, protože to zvyšuje zranění. Tyto části je lepší umýt v ruce jemným čisticím prostředkem, protože použití větší síly poškození pouze zhorší. Vědět, jak umýt auto tlakovou myčkou.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jaká tryska tlakového ostřikovače je bezpečná pro auto, přičemž by to měla být čtyřicetistupňová hubice vhodná na skleněné exteriéry a lakované povrchy a pětadvacetistupňová hubice vhodná na kola a pneumatiky.