Jaká tlaková myčka PSI k čištění betonu? Definitivní průvodce!

Jaká tlaková myčka PSI na čištění betonu? Mělo by klesnout přesně na 3,00 PSI neboli libry na každý čtvereční palec plus čtyři galony za každou minutu.

Tlaková myčka skutečně představuje ideální a pohodlný způsob čištění betonu od nečistot, plísní, skvrn a nečistot.

Při používání elektrického nářadí buďte zvlášť opatrní, abyste dosáhli výsledků čištění. Nechte zařízení zkontrolovat a otestovat na malých plochách v betonu, které zabraňují poškození. V některých oblastech dochází v zimním a podzimním období k napadení řasami a plísněmi. Špína na těchto površích efektivně roste, takže časem vypadají staře a porézně. Se stroji, jako je tlaková myčka, je rychlé čištění betonových povrchů maximálně možné během několika hodin.

Typy tlakových myček, které byste měli znát

Níže jsou uvedeny dva typy tlakových myček, které je třeba vzít v úvahu při čištění betonových povrchů.

#1. Plynový typ tlakové myčky

Plynová tlaková myčka je cenným strojem pro hloubkové čištění betonu, zejména v komerčních aplikacích. Dodává se s vyššími rozsahy PSI 3 000 pro zvýšení tlaku vody. Pomáhá dosáhnout intenzivních a vysokých čisticích účelů. Přesto během provozu produkuje škodlivé výpary a výraznější zvuky. Kliknutím na tento odkaz zjistíte, jak spustit plynovou tlakovou myčku.

#2. Elektrický typ tlakové myčky

Tento typ tlakové myčky je velmi pohodlný při použití a zároveň je nenáročný. Dobrá věc je, že vyžaduje méně údržby a zároveň pomáhá zvládnout domácí práce. Prodává se za relativně nízkou cenu s nízkým rozsahem 1 300 až 1 700 PSI. Nevyvíjí dostatečný tlak k čištění plísní, řas, skvrn, & jiná špína. Produkt je navíc dostupný za vyšší cenu. Účinně čistí špinavý beton v rozsahu od 2 000 do 3 000 PSI a 4 GPM.

Jaká tlaková myčka PSI k čištění betonu?

Jaká tlaková myčka PSI na čištění betonu? Záleží; může se pohybovat od 1 300 do 3 000 PSI. No, měli byste si přečíst o tom, jaká tlaková myčka psi na čištění betonu.

Tlaková myčka s vyšším PSI a vyšším GPM je při použití pohodlná a účinná. Voda proudí v trysce volněji s vyšším tlakem. Kromě toho účinněji stírá špínu, špínu a suť z betonu. Vysokotlaká myčka PSI je užitečná pro hloubkové čištění povrchů a betonu. Nicméně není užitečné uvažovat o tlakové myčce s vyšším PSI pro špínu a drobné skvrny. Jednak to může v betonu zanechat pouze škodlivé účinky.

Špatná tlaková myčka PSI může způsobit poškození

Výběr nesprávného rozsahu PSI v tlakové myčce vedle trysky způsobuje větší poškození betonového povrchu. Podobně větší škody přináší přímý a vysoký tlak ve vodním paprsku na beton. Zvolte nejširší úhly v trysce, abyste se nejlépe vyhnuli poškození. Udržujte trysku čtyři stopy od povrchu, protože vyšší PSI působí na beton větší silou, protože to degraduje beton a dělá ho porézním.

Preventivní opatření při tlakovém mytí betonu

Při tlakovém mytí betonu dodržujte několik preventivních opatření.

  • Neumisťujte špičku trysky k povrchu, protože to pouze trhá beton.
  • U štěrku a asfaltu použijte lehký sprej pod tlakem vody.
  • Proud vody udržujte v tlakové myčce snesitelné pro beton.
  • Vyhněte se čištění betonu s potiskem nebo šablonou pomocí tlakové myčky. Nebo mohou výtisky a vzory později vyblednout a poškodit se.
  • Nikdy nepřekračujte čtyři minuty, pokud používáte PSI tři tisíce se čtyřmi GPM.

Tipy pro čištění betonu tlakovou myčkou

Chcete-li dosáhnout účinného a správného tlakového mytí betonu, postupujte podle níže uvedených tipů

  • Začněte držet trysku více než čtyři stopy od betonu
  • Pro dosažení účinného čištění nejprve pracujte po malých částech
  • Odstraňte silné nánosy a skvrny z betonového bodu v trysce, aby tlak vodního paprsku odstranil všechny nečistoty.
  • Před tlakovým mytím odstraňte z betonu přebytečné nečistoty.

Význam použití trysky v tlakové myčce

Voda proudí v ostřikovači tryskou a tím ji udržuje. V tomto případě je nezbytná tryska & je třeba vybrat vhodně. Za prvé, tolik trysek je k dispozici pro různé úlohy. Tryska v tlakové myčce se dodává v různých barvách pro použití v tlakové myčce. Každý z nich má více účelů a slouží, zatímco přicházejí ve třech až čtyřech kódovaných barvách.

#1. Žlutá tryska

Tato tryska má velikost patnáct stupňů a různé úhly, které rozstřikují vodu. Navíc nastavení nízkého tlaku umožňuje bezpečné a pohodlné použití.

#2. Bílá tryska

Tato tryska má čtyřicet stupňů s velmi mírným tlakem vody pro čištění povrchů.

#3. Zelená tryska

Tento hrot trysky má dvacet pět stupňů s komplexnějším listem, který rozstřikuje vodu přímo nad povrchy, včetně dalšího vybavení. Nikdy nezanechal škodlivé účinky na textury.

#4. Červená tryska

Tato červená tryska nula stupňů je kódována a dimenzována červeně. Vytlačuje vodu přímo nad povrch, takže při použití na povrchy není bezpečný. Pomáhá však dosáhnout hloubkového čištění.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jaká tlaková myčka PSI k čištění betonu. Musí skutečně klesnout na přibližně 3 000 PSI nebo liber/palec čtvereční se 4 galony za každou minutu. Věřte, že se jedná o výkonné zařízení pro čištění nečistot, plísní, skvrn a nečistoty z betonu. Buďte však opatrní, když používáte tento výkonný nástroj, abyste dosáhli nejlepších výsledků čištění!

Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak vyčistit beton bez tlakové myčky a jak vyčistit betonovou terasu bez tlakové myčky.