Jaká je záruka na ohřívač vody Bradford White? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Jaká je záruka na bílý ohřívač vody Bradford? Na rozdíl od jakékoli jiné značky nabízí ohřívač vody Bradford White 10letou záruku na jednotku ohřívače vody. Jak skvělé by to bylo?

Ve smlouvě jsou tři podmínky pro její platnost, takže pokud se o ní chcete dozvědět více, přečtěte si raději až do konce tohoto článku.

Víte, jak těžké je vybrat ten správný spotřebič pro vaše potřeby, ale pokud hledáte ohřívač vody, který by mohl zaručit vaši spokojenost, doporučuji vybrat si ohřívač vody Bradford White Water. Proč doporučuji tento? No, budete muset číst dále, abyste se o této jednotce dozvěděli více. Vsadím se, že po přečtení tohoto článku byste si jeden chtěli pořídit sami.

Co se nám na Bradford Heater líbí

Na ohřívači vody Bradford White se nám líbí několik věcí. Používáme ho již téměř čtyři roky a problémy s ním spojené máme jen minimální. Líbí se nám kvalita, její vlastnosti a hlavně záruka.

#1. Kvalita

Bradford White je přední značkou, která přináší špičkové a pokročilé technologie specializované na systémy ohřevu vody. Typy ohřívačů vyráběné pod touto značkou jsou známé jako „Built to be the Best.“ Pokud jste si tedy nedávno sami zakoupili jednotku, blahopřeji vám, že máte spotřebič, na který se můžete spolehnout.

#2. Funkce

Předpokládejme, že jste nedávno zakoupili jednotku nebo o jejím nákupu stále uvažujete. V takovém případě má ohřívač ochranný bezpečnostní systém, který pomáhá chránit vás a vaši rodinu před náhlým vznícením ohřívače. Systém automaticky vypne jednotku, pokud detekuje předčasné zapálení nebo něco není v pořádku se systémem zapalování. Potěší vás také jejich systém Hydrojet, který snižuje hromadění usazenin. Když se voda v průběhu času zahřívá, má tendenci vytvářet usazeniny a tyto usazeniny poškozují jednotku, pokud se nahromadí příliš mnoho. Systém Hydrojet ohřívače vody Bradford White toto hromadění omezí, čímž vám zajistí delší životnost nádrže a konzistentní teplotu vody.

#3. Záruka

Co se nám ale na jejich produktu líbí nejvíce, je jejich záruka. Jaká je záruka na bílý ohřívač vody Bradford? Mají tři stupně zabezpečení, které mohou trvat až deset let. Ano, četli jste správně. Jejich spotřebič má záruku až 10 let, dokonce až 25 let. Zde jsou jejich podmínky:

Rok 1. Omezená záruka

Všechny díly jednotky jsou smluvně zajištěny v prvním roce záruky, včetně oběhového čerpadla a integrované akumulační nádrže. Smlouva také zahrnuje jakékoli výrobní vady nebo jakékoli vady související s výkonem jednotky, zejména pokud se jedná o vadné díly.

Rok 2 až 10. Nepoměrné a poměrné díly pro nádrže výměníků tepla

Neproporcionální díly v nádržích výměníku tepla jsou v záruce do 5. roku používání. Zahrnuje také výměník tepla a integrovanou nádrž. Poměrné díly jsou přitom smluvně do 10. roku provozu. Nevztahuje se však na produkty HWG. I když je v záruce, nabízí slevu pouze v závislosti na stáří jednotky. 6 až 7 obvykle platí poloviční náklady, v letech 8 až 9 dávají slevy 30 procent a v 10. roce pouhých 0 procent krytí.

Vyloučení záruky

Samozřejmě, jakkoli je záruka jedinečná, s opravou existují určitá omezení a výjimky. Podle návodu k použití se na ně nevztahují záruky, pokud jej nenainstalujete správně. Jakékoli zneužití, náhodný požár nebo úprava jednotky rovněž ruší platnost záruky.

Jak udržovat ohřívač vody

Zde je několik tipů, které vám pomohou udržovat váš ohřívač vody v dobrém stavu. Prvním z nich je pravidelně kontrolovat ohřívač vody, zda není poškozen. Pravděpodobně jste slyšeli výraz „splachování“, ale na záchodě to není. Proplachování znamená každoroční obecné čištění vašeho ohřívače vody, při kterém se z nádrže vyčistí usazeniny.

Možná budete muset nějakou dobu vyměnit anodovou tyč a také filtr nasávání vzduchu. Anodová tyč může přitahovat korozivní minerály nacházející se ve vodě, takže s největší pravděpodobností korodují uvnitř nádrže. Tyto minerály by mohly způsobit poškození vnitřku nádrže, takže výměna anodové tyče pomůže ochránit váš ohřívač vody před poškozením. Možná vás také budou zajímat běžné problémy s ohřívačem vody a tipy pro odstraňování problémů.

Odmítnutí odpovědnosti

Nejsme placeni za inzerci ohřívače vody Bradford White, ale podělíme se o to, co se nám na ohřívači vody Bradford White líbí. Možná budete chtít zvážit jeho koupi, ale to bude záviset na vašem výběru.

It’s A Wrap!

Nyní, když jste na konci tohoto článku, doufám, že vám to pomohlo přesvědčit mě, abych si pořídil ohřívač vody Bradford, jako jsem to udělal já. Zvláště poté, co víte, jaká je záruka na bílý ohřívač vody Bradford. Všimněte si také rad, které jsem uvedl, protože výrazně pomohou udržovat váš ohřívač vody a používat jej po delší dobu. Můžete si také přečíst o tom, jak zapojit ohřívač vody a jak ohřívač vody vypnout.