Jaká je nejměkčí paměťová pěnová matrace: nejlepší 4

Ti, kteří chtějí vědět, jaká je nejměkčí matrace z paměťové pěny, si mohou tyto čtyři modely matrací prohlédnout. Jsou také od renomovaných značek, takže víte, že jsou vysoce kvalitní. Diskutujeme také o dalších informacích o postelích z měkké paměťové pěny, abychom vám pomohli rozhodnout, zda je tato postel pro vás vhodná.

Zajímá vás také odpověď na to, jaký je nejměkčí typ matrace? Zvažte prosím přečtení tohoto samostatného článku a prozkoumejte další postele kromě paměťové pěny.

Jaká je nejměkčí paměťová pěnová matrace na trhu?

Amerisleep AS5

Amerisleep je ikonický, pokud jde o jejich matrace s názvem AS2, AS3 a AS5. Pokud ale chcete měkkou postel z paměťové pěny, můžete si pořídit značku AS5 značky, které se říká nejlepší plyšová matrace. Má dokonce několik ocenění, kde se nazývá nejlepší celkově měkká matrace a nejlepší ultra-plyšová matrace.

Amerisleep AS5 je uživatelem hodnocen 3 z hlediska pevnosti, ale někteří mu dávají také 5. Proto by to byla fantastická plyšová matrace, aniž by se spáč cítil polknutý postelí. Kromě toho můžete ocenit 20letou záruku od společnosti Amerisleep, která je dobrým důkazem jejich důvěry v její kvalitu.

Zde si můžete koupit matrace Amerisleep, pokud vás značka zajímá.

Helix Sunset Luxe

Jednou z nejlépe dostupných pěnových postelí je Helix, ale věděli jste, že tuto společnost můžete také zvážit pro matraci z měkké paměťové pěny? Vyzkoušejte zejména Helix Sunset Luxe s měkkou vrchní vrstvou, kterou značka popisuje jako „potopení do oblaku“. Díky tomu je tato matrace ideální pro boční pražce, které potřebují odpružení, aby uvolnily tlak na rameno a kyčle.

Horní vrstva Helix Sunset Luxe je prošívaný top s prodyšnou technologií, takže se budete cítit plyšově, ale chladně. Helix má také na komfortní vrstvě takzvanou Memory Plus Foam, v podstatě měkký, ale vysoce hustý materiál. A pokud chcete mít rychlou představu o tom, jak je tato matrace měkká, má hodnocení 2 až 3, takže víte, že je velmi měkké spát.

Tempur ProAdapt Soft

Není divu, že postele Tempurpedic budou zařazeny do jakéhokoli seznamu nejlepších matrací z paměťové pěny na trhu. Mají však také matrace, kde si můžete vybrat pevnost, a některé jsou k dispozici v měkké barvě. Pokud tedy chcete měkkou postel Tempurpedic, zvažte ProAdapt Soft od značky.

Tempur ProAdapt nabízí pokročilou úlevu od tlaku, takže je ideální pro spáče, kteří pociťují bolesti. Můžete se také rozhodnout pro tuto matraci, pokud sdílíte postel, protože nabízí vynikající zrušení pohybu. Pokud ale stále nejste obeznámeni s populárním materiálem Tempur této značky, přečtěte si tento článek a proberte vše, co potřebujete vědět o tom, z čeho jsou matrace Tempurpedic vyrobeny.

Layla Memory Foam

Layla patří mezi nejlepší online značky matrací a můžete také zkontrolovat jejich obchod, pokud chcete postel z měkké paměťové pěny. Vyzkoušejte zejména matraci z paměťové pěny Layla, která má na stupnici tvrdosti měkkou stranu 4. Navíc je to sklopné lůžko, které vám dává možnost pevné strany s hodnocením 7 v případě, že potřebujete tužší matraci.

Další vlastností matrace Layla s paměťovou pěnou, která stojí za zmínku, je měď-gelová paměťová pěna. Nejen, že se cítí plyš, ale také získáte antimikrobiální a chladicí výhody z mědi. A nakonec se můžete rozloučit s tlakem a bolestí, protože Layla na této matraci nabízí variabilní oporu a úpravu povrchu.

Můžete získat pěnovou matraci s měkkou pamětí?

I když jsou matrace z paměťové pěny běžněji dostupné ve středně nebo středně tvrdém provedení, stále můžete najít postele z měkké pěny od různých výrobců. Některé značky umožňují kupujícímu vybrat si tvrdost, která se jim líbí, nebo některé modely matrací z paměťové pěny jsou navrženy tak, aby měly plyšovou vrstvu pro uvolnění tlaku. Můžete také zkontrolovat hodnocení pevnosti postele z paměťové pěny a získat hodnocení 5 a méně, pokud chcete měkkou matraci.

Doporučujeme také zkontrolovat tento seznam nejlepších oboustranných matrací. Některé z nich mají paměťovou pěnu, ale funkce převrácení vám může prospět, pokud budete někdy potřebovat pevnější povrch na spaní.

Jsou měkké matrace z paměťové pěny měkčí?

Většina nových postelí z paměťové pěny vyžaduje dobu zániku, která může trvat dny až týdny. To znamená, že se postel cítí tužší, než ve skutečnosti je, ale neustálé používání a čekání na dokončení rozpínání obnoví její skutečnou měkkost. Některá lůžka z paměťové pěny jsou však připravena k použití a na začátku se cítí pevná.

Tyto matrace nezměknou, protože jejich struktura je navržena tak, aby se cítila pevná. Pokud si ale všimnete, že je vaše pevná matrace měkčí a používá se již 8 let nebo déle, pravděpodobně je čas pořídit si novou. Pevná postel měkká po opotřebení nebude podpůrná a může vést k bolesti těla.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat tento seznam a odpovědět na to, jaká je nejměkčí matrace z paměťové pěny, můžete vyzkoušet značky: Amerisleep, Helix, Tempurpedic a Layla. Jsou hodnoceni 5 a méně pro plyšový zážitek ze spánku.

Zkontrolujte však, zda je měkká postel ideální pro váš typ těla a polohu pro spánek, abyste zajistili, že nebudete podporovat špatné držení těla při spánku.