Jaká je nejlepší přenosná sušička? 3 nejlepší sušičky!

Zajímá vás, jaká je nejlepší přenosná sušička? Přestaňte se divit a jste na správném místě. Přenosná 120voltová bubnová sušička, kompaktní 240voltová přenosná bubnová sušička a odstředivé sušičky jsou nejlepší přenosné sušičky pro efektivní sušení oblečení.

Tradiční masivní 240voltové sušičky vyžadují vyhrazenou velkou místnost a proudění vzduchu, které není vždy k dispozici. Kompaktní byty, obytné vozy, mobilní domy, malé domy a další obytné prostory někdy postrádají prostor a potřebné přípojky pro umístění sušičky plné velikosti.

Kromě toho, pokud máte rozsáhlou rodinu, která produkuje mnoho špinavého prádla a nemáte prostor pro přidání 240voltové sušičky, mohou tyto sušičky doplnit sušičku plné velikosti. Toto je jen malý přehled a musíte pokračovat ve čtení, abyste se dozvěděli více.

Co dělá sušička?

Sušičky snižují obsah vlhkosti z oblečení po vyprání v pračce. I když oblečení může sušit samo, použití sušičky má řadu výhod. Oblečení, které bylo vysušeno v sušičce, má „uhlazenější“ nádech než oblečení, které bylo vysušeno organicky. Také pomáhá při odstraňování žmolků vzniklých při praní.

3 nejlepší přenosné sušičky

V tomto článku probereme tři nejlepší přenosné sušičky, abychom vám pomohli zjistit, jaká je nejlepší přenosná sušička, takže bez dalšího zdržování začněme číst více.

#1. Přenosná 120voltová sušička prádla

Jednalo by se o malé bubnové sušičky na prádlo. Všechno padá, když oblečení sklouzne z žeber na stěnu bubnu sušičky. Tato padající akce napomáhá „načechrání“ a převrácení prádla, aby se zajistilo, že velká část povrchu každého kusu oblečení bude přístupná teplému vzduchu uvnitř sušičky. Sušičky prádla jsou plnohodnotné místo odstředivek, které prádlo suší jen částečně. Některé verze lze umístit na zeď, aby se ušetřilo místo na podlaze. Můžete je připojit k jakékoli elektrické zásuvce v domě, což vám dává značnou svobodu.

#2. Kompaktní 240voltová přenosná sušička prádla

Pokud máte 240voltovou zásuvku, ale nemáte dostatek prostoru pro komplexní sušičku, jsou tyto malé sušičky jedny z energeticky nejúčinnějších. Velká část 240voltových malých sušiček byla bez ventilace, včetně kondenzačních a topných čerpadel. Tepelná čerpadla jsou energeticky nejúčinnější, ale kondenzační sušičky jsou levnější. Tyto sušičky jsou široké 24′′ a potřebují pouze 240voltové připojení. Kondenzační sušičky jsou mnohem ekonomičtější než sušičky s odvětráváním, ale dodávají do domova neuvěřitelnější teplo než sušicí systémy s tepelným čerpadlem.

Sušičky s tepelným čerpadlem efektivně využívají teplý vzduch a do domu uvolňují jen málo horkého vzduchu. Sušičky bez ventilace schnou ještě déle než sušičky s ventilací a spotřebují polovinu energie. Když 240voltová zásuvka není přístupná nebo není dostatek místa pro umístění 240voltové sušičky, 120voltové bubnové sušičky jsou skvělou alternativou. 120voltové sušičky se dodávají v různých rozměrech, včetně těch, které jsou dostatečně malé, aby seděly na pracovní desce.

#3. Odstřeďovací sušička prádla

Odstředivé sušičky využívají k odpařování vlhkosti odstředivou sílu a přitlačují oblečení ke stěně bubnu sušičky. Ihned po dokončení pracího cyklu pračky odvádějí vodu z prádla. Protože tento způsob sušení neodstraní 100 % vlhkosti, budete muset nechat oblečení, abyste proces sušení dokončili. Takové sušičky podstatně zkracují čas potřebný k sušení pověšení oděvu.

Ty by se používaly s ruční a přenosnou elektrickou pračkou, která nemá cyklus odstřeďování. Odstředivka se rychle otáčí a odstraňuje 80 procent vody z oblečení. Je zapotřebí delší doba sušení. Nakonec většina lidí věší prádlo, aby uschlo. Otočením zkracuje čas dokončení procesu sušení. Mohlo by vás také zajímat, že sušička neodstřeďuje.

Co je třeba zvážit při připojování přenosné sušičky prádla?

Víme, kam chcete sušičku umístit a jaký model sušičky byste mohli použít na základě instalatérských a elektrických přípojek. 120voltové bubnové sušičky většina takových sušiček vyžaduje pouze konvenční 3kolíkovou zásuvku, protože ventilační hadici lze připojit k zásuvce vnitřní větrací otvor sušičky. Nejsou k dispozici u technologií kondenzátoru a čerpadla topení. Pokud se chcete obejít bez větracího otvoru s takovým designem, budete potřebovat vnitřní větrací otvor sušičky.

Samozřejmě můžete použít ventilační přípojku nebo být vynalézavý a větrat přes okno, pokud nějaké máte. Kompaktní 240voltové sušičky prádla tvoří prakticky všechny malé 240voltové sušičky. Je náročné najít malou sušičku s běžným větracím otvorem sušičky.

Na druhou stranu jsou tepelná čerpadla nejúspornější a vracejí do domu nejmenší množství tepla. Takové sušičky jednoduše vyžadují 240voltovou zásuvku. Sušičky odstředivky obvykle rádi vypustíte do kbelíku a vany, a pokud používáte obytný vůz, můžete je také nechat vypuštěné do podlahy. Po vymáchání a vysušení nesmí v prádle zůstat mnoho mýdla. Zapojují se do typické 120voltové zásuvky.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se dozvěděli, jaká je nejlepší přenosná sušička. Tyto tři jsou nejlepší kategorie přenosných sušiček; všechny tyto jsou nákladově efektivní a fungují lépe než mnoho jiných sušiček. Při instalaci těchto sušiček je třeba vzít v úvahu výše uvedené věci. Děkuji vám, přátelé, že jste tento článek dočetli až do konce. Můžete si také přečíst o tom, jak nainstalovat stohovatelnou pračku nebo sušičku a kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio.