Jaká je nejlepší polohovací sedačka?

Ať už se díváte na svůj oblíbený pořad nebo se mazlíte s partnerem, se správným nábytkem to může být ještě příjemnější. Vyberte si polohovací křeslo pro zvýšení úrovně pohodlí. Jaké je tedy nejlepší polohovací křeslo?

Rozkládací pohovka je ideální kombinací útěchy křesla a velikosti pohovky. Je to nádherná sedačka pro páry, ve které se mohou tulit. Také je to pohodlné sezení pro ty, kteří nemají velký prostor.

Jsou ještě lepší s možností naklonění. Nalezení nejlepší polohovatelné sedačky vám pomůže dokončit váš pokoj a sedět v maximálním pohodlí. Pomůžeme vám najít to, co je pro vás nejlepší polohovací sedací souprava.

Vyberte si, co v křesle potřebujete, když nakupujete v oblasti elektrického ovládání, vestavěné opěrky nohou nebo téměř vodorovného lehu. Také mějte na paměti, že i když jsou loveseats menší než pohovky, jsou k dispozici v různých velikostech. Jak si vyberete jeden pro váš domov, když je na výběr tolik stylů a komponent?

Jaké je nejlepší polohovací křeslo?

Při výběru nejlepšího produktu je třeba vzít v úvahu řadu důležitých faktorů, včetně typu, výkonu, čalounění, barvy a rozměrů. Naučit se toto by vám mělo výrazně pomoci při rozhodování. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak najít to nejlepší polohovací křeslo pro vás.

Nejlepší celková volba: Flash Furniture Brown LeatherSoft Loveseat se dvěma vestavěnými křesly.

Maloobchodní cena je ve Walmartu 589,99 $. Měří 64 x 56 x 38 palců a váží 100 liber. Má ruční sklápěcí mechanismus a pěnovou výplň sedáku.

Díky vestavěnému sklápěcímu mechanismu může být obtížné najít milostné sedáky, které vypadají jako běžné sedátka. Naštěstí, když je vzpřímená, tato sedačka vypadá jako elegantní dvousedadlo. Navíc, když si chcete sednout a relaxovat, páka na obou stranách se skloní a uvolní opěrku nohou. To je také důvod, proč zbožňujeme sedačku Flash Furniture LeatherSoft.

Materiál LeatherSoft značky je jedinečnou směsí pravé a umělé kůže. Výsledkem je ultra měkké, trvanlivé a snadno čistitelné čalounění. Je k dispozici také v provedení z mikrovlákna (umělý semiš).

Tato sedačka má polštáře se zadními polštáři a extra plyšové područky. Je nutná určitá montáž, ale neměla by trvat dlouho ani být obtížná.

Nejlepší látka: Wayfair Doug Rolled Arm Reclining Loveseat

Cena je 1 529,99 $. Rozměry jsou 33 x 67 x 33 palců a váží 188 liber. S nosností 500 liber, dřevěným rámovým materiálem a elektrickým naklápěcím typem.

Doporučujeme Wayfair’s Custom Doug Reclining Loveseat pro ty, kteří preferují látkový nábytek. Má nosnost 500 liber. K dispozici je 136 možností čalounění, včetně různých materiálů, barev, vzorů a povrchových úprav nohou.

Pokud existuje příliš mnoho možností, můžete si objednat vzorky látek zdarma a jít odtud. Klikaté pružinové sedáky na této sedačce jsou vyplněny prachovým peřím pro maximální pohodlí a podporu. Obsahuje také pár odpovídajících polštářů.

Nejlepší možnost rozpočtu: RealRooms Euro Reclining Loveseat Futon

Cena Walmartu je 246,99 $ za tuto položku. Rozměry jsou 64,5 x 30,5 x 31 palců a hmotnost je 59 liber. S nosností 400 liber, má kovový rám nohou, pěnovou výplň sedáku a ruční sklápění.

S napjatým rozpočtem? Máme přesně to, co hledáte. Lněné čalounění na futonu RealRooms Euro Reclining Futon inspirovaném v polovině století se dodává v různých všestranných barvách.

Zatímco opěradlo se nesklápí, širokoúhlé područky ano, což umožňuje přeměnit tento kus na postel po celé délce. Jeho vertikální rozměry jsou 64,5 x 30,5 palce, takže je ideální pro malé prostory.

Nejlepší kůže: West Elm Enzo Leather Recliner

Cena je 4 758 $. Rozměry jsou 77 x 41,5 x 31 palců a váží 123 liber. S kapacitou dvou míst, materiál rámu z borovice, pěnová výplň sedáku a elektricky polohovatelný typ.

Pokud chcete pravou kůži a můžete si to dovolit, křeslo Enzo od West Elm je dobrou volbou. Jeho prostorný dvousedadlový vůz vytáhne všechny dorazy, s rámem ze sušeného dřeva a zesíleným truhlářstvím a dvěma elektrickými křesly. Dále si můžete vybrat mezi standardními područkami a odkládacími rameny s USB porty.

Nejlepší pro Tiny Spaces: Christopher Knight Home Calliope Buttoned Fabric Reclining Loveseat

Cena je 843,23 $. Rozměry jsou 47 x 35 x 39 palců a váží 90 liber. S látkovým dřevěným rámem, pěnovou výplní sedadla a manuálním sklápěním.

Máte málo místa? Není problem. Kompaktní křeslo od Christopher Knight Home o rozměrech pouhých 47 x 35 palců. Design, který obepíná stěnu, vám navíc umožňuje umístit jej přímo ke zdi.

Calliope Loveseat má polopevný sedák a opěradlo. S vestavěnou opěrkou nohou a funkcí ručního sklápění. Elegantní ramena pásů, čalounění inspirované tvídem a detaily všívaných knoflíků vytvářejí ležérně chladnou estetiku poloviny století.

Závěry

Viděli jsme zde spoustu krásných sedaček, všechny s vlastními jedinečnými vlastnostmi a úrovní stylu. Podívali jsme se na možnosti pro každého a všechny byly vysoce kvalitní. Zbývá jen na vás, abyste se rozhodli, která polohovací sedací souprava je pro vás nejlepší.