Jaká je nejlepší pevná matrace na trhu: Top 5

Ti, kteří jsou zvědaví, jaká je nejlepší pevná matrace na trhu, mohou zkontrolovat těchto pět značek. Tento článek navíc nabízí výběr pevných postelí, které by byly ideální pro spáče, kteří potřebují tužší povrch na spaní. Některé z nich jsou dokonce otočné, aby vám poskytly další možnost.

Víte však, jakou nejpohodlnější matraci si můžete koupit? Pamatujte, že pevnost matrace není jediným faktorem, který určuje pohodlí. Nestačí, že znáte odpověď na nejlepší značku pevných matrací, ale musíte také pochopit, jestli je pro vás pevná postel.

Jaká je nejlepší pevná matrace k nákupu?

Prkno matrace

Podle Planka je jejich matrace Plank nejpevnějším, nejplošnějším a nejzdravějším způsobem spánku. Pokud znáte stupnici tvrdosti matrací, je tato postel hodnocena mezi 7,5 až 9, takže víte, že je ještě pevnější než vaše typická pevná matrace na trhu. A co víc, matrace Plank je nejpevnější matrace na trhu, a to proto, že je sklopná, takže získáte ideální pocit pro svůj typ postavy a polohu ve spánku.

Na jedné straně získáte 0,75 palcovou prošívanou vrstvu bez podkroví, takže je to ultra pevný zážitek. Na druhé straně má Plank 1,5palcovou prošívanou vrstvu s trochou podkroví pro něco pevného, ​​ale šití na stehno a skok přidává určitou texturu. A pokud potřebujete přesvědčit, výrobcem matrace Plank je Brooklyn Bedding!

Matrace Helix Dawn Luxe

Žaludeční pražci a někteří lidé, kteří spí na zádech, budou při spánku na pevné posteli cítit větší oporu. A pro ty, kteří chtějí matraci, která nedává, může zvážit Helix Dawn Luxe od Helix. Má pevné vrchní vrstvy, ale neztratíte konturování díky zónové bederní opěrce a pěně Helix Dynamic.

Pohodlná vrstva matrace Helix Dawn Luxe používá gel Visco, takže víte, že pevný pocit stále nabízí určité odpružení. Na druhé straně má podpůrná vrstva vyšší IFD, takže nebudete mít pokles a úspěšně si zachováte neutrální pozici. Chcete -li se dozvědět více o tom, jak IFD funguje v pěnových postelích, přečtěte si tuto příručku IFD pro matrace.

Medvědí matrace

Další pevná matrace, která bude ideální pro zadní pražce, je matrace Original Bear. Má hodnocení pevnosti 7,1 a značka ji popisuje jako postel s pevným nosným jádrem a určitou měkkostí v horní části, aby se cítila středně pevná. A co je nejlepší, matrace Original Bear nemá žádné období pro vloupání.

Pokud jde o další funkce, které stojí za zmínku, matrace Bear je 100% vyrobena v Americe a je certifikovaná jako čistá a netoxická. S tímto pěnovým lůžkem také nezažijete tepelnou retenci, protože Bear používá grafitovou gelovou paměťovou pěnu, konstrukci z otevřených buněk a prodyšný potah. A pro ty, kteří mají rozpočet, můžete získat matraci Original Bear královny za pouhých 1 000 $.

Tempur ProAdapt

Pokud jde o odlehčení tlaku, Tempurpedické matrace jsou na prvním místě. A pokud chcete pevnou postel Tempur, můžete zvážit Tempur ProAdapt ve firmě s hodnocením 7 na stupnici tvrdosti. Kromě toho používá značkový materiál APR, který nabízí pokročilou sílu uvolňující tlak, aby udržel bolesti na uzdě.

Lidé, kteří spí na břiše nebo těžší jedinci, se budou v ProAdapt cítit nejlépe. Neodpovídalo by to a dalo by vám pocit, že vás spolkne postel. A pokud jste vy i váš partner kompatibilní s pevnými postelemi, nezažijete s Tempur ProAdapt ani nepříjemný přenos pohybu.

Hybridní matrace Layla

Možná budete chtít pevnou matraci, ale aniž byste se vzdali možnosti, že se na měkké posteli budete cítit pohodlně. Pokud tomu tak je, vyzkoušejte hybridní matraci Layla, skládací postel, která je měkká a pevná. Jedna strana má hodnocení 4 a druhá 7 na stupnici pevnosti, takže získáte to nejlepší z obou světů.

Další vlastností, kterou stojí za to ocenit u tohoto hybridního modelu Layla, je, že jej můžete použít na nastavitelné základně. Jeho systém cívek dokáže odolat požadavku pružné základny, takže při spaní na pevném povrchu můžete stále získat požadovaný úhel. Měď v této matraci dokonce pomáhá s regulací teploty antimikrobiálními prvky.

Jaká matrace je nejvíce pevná?

Nejpevnější matrace je jakýkoli model s hodnocením 8 až 10 na stupnici tvrdosti. Některé značky také považují 7 za pevné, ale jiné jej označují za středně pevné. Tyto tvrdé postele jsou vhodné pro zadní pražce, žaludkové pražce a těžké pražce, aby se vyhnuly přílišnému potopení, které by postihlo páteř.

Jaká je nejlepší pevná matrace?

Ve výše uvedeném seznamu je nejpevnější postel na trhu, která se bude při používání stále cítit pohodlně, matrace Plank. Zkontrolujte však, zda je toto hodnocení ideální pro váš typ těla a polohu pro spánek. Například lidé do 130 liber nebo spící na boku jsou lepší pro střední a měkké postele pro pohodlí a podporu.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, jaká je nejlepší pevná matrace na trhu, můžete vyzkoušet značky: Plank, Helix, Bear, Tempur a Layla. Tyto postele se pohybují od 7 do 9 a některé z nich jsou dokonce otočné, pokud chcete něco měkčího.

Doufáme, že jste se z tohoto seznamu hodně naučili. Pokud máte další dotazy, dejte nám vědět.