Jaká je nejlepší matrace Serta Perfect Sleeper

Pokud chcete vědět, jaká je nejlepší matrace na spaní Serta, přečtěte si srovnání v tomto článku. Postavili jsme Serta Perfect Sleeper a Perfect Sleeper Nestled Night vedle sebe, abychom vám pomohli zjistit, které funkce mají pro vás větší užitek. Procházíme také Perfect Sleeper, který prospěje bočním a žaludkovým pražcům.

Jelikož jsme na téma pěnových postelí, zajímá vás, kdo vyrábí nejlepší pěnové matrace? Zvažte přečtení našeho seznamu značek, abyste se seznámili s nejoblíbenějšími a nejspolehlivějšími výrobci matrací.

Který Serta Perfect Sleeper je nejlepší?

Nejlepší Serta Perfect Sleeper bude záviset na uživateli. Zjistěte vlastnosti a výhody každé matrace Perfect Sleeper, abyste věděli, která z nich je pro vaše spánkové návyky, polohu ve spánku a obecné preference nejvhodnější.

Serta Perfect Sleeper

Serta Perfect Sleeper kombinuje exkluzivní gelovou paměťovou pěnu Serta a technologii BestEdge Foam Encasement pro svůj systém cívek. A podle Serta nový model poskytuje o 40% větší úlevu od tlaku, takže je Perfect Sleeper nejlepší pro lidi, kteří chtějí uklidnit bolesti a bolesti. Kromě toho si můžete také vybrat svůj komfortní balíček a získat Perfect Sleeper Renewed Night, Renewed Night Firm, Renewed Sleep, Renewed Sleep Firm nebo Luminous Sleep.

Serta Perfect Sleeper je pro vás ideální, pokud:

 • Chcete-li prodyšný povrch na spaní používat chladicí kryt odvozený z rostlin
 • Chcete antibakteriální matraci
 • Chcete konturovací matraci, která uvolní tlak na těžké části těla
 • Sdílíte postel s partnerem a chcete méně přenášet pohyb
 • Chcete přizpůsobit vrstvy matrace
 • Chcete kombinovat paměťovou pěnu s vrchní vrstvou polštáře
 • Chcete zvolit tvrdost matrace

Perfect Sleeper Nestled Night

Serta má další matraci Perfect Sleeper, která se nazývá Perfect Sleeper Nestled Night. Nedovoluje vám vybrat si vrstvy matrace, ale přichází za dostupnou cenu pro ty, kteří chtějí vyzkoušet Perfect Sleeper. Nicméně i tak zažijete jedinečnou gelovou paměťovou pěnu Serta, pěnu naplněnou gelem a podporu jádra pěny od okraje k okraji.

Serta Perfect Sleeper je pro vás ideální, pokud:

 • Chcete cenově dostupnou matraci Serta, která má hodnotu za peníze
 • Chcete matraci z paměťové pěny bez zadržování tepla
 • Chcete středně pevnou postel, která má dostatečné odpružení, ale zároveň si zachová dobrou oporu
 • Matraci byste si raději nastavili sami při dodání, protože Nestled Night je zabalena v krabici
 • Nechcete hybridní matraci

Konečný verdikt

Nejlepší Serta Perfect Sleeper pro vás je originální Perfect Sleeper, pokud se chcete rozhodnout pro vrstvy matrace a také byste preferovali postel s antimikrobiální technologií. Ale pokud máte rozpočet, můžete se rozhodnout pro Nestled Night Perfect Sleeper. Je to také matrace typu bed-in-a-box, takže je vhodné ji při dodání přemístit a nastavit.

Nicméně obě lůžka používají gelovou paměťovou pěnu HexCloud od společnosti Serta, která poskytuje chladné prostředí pro spaní s přizpůsobením tlaku na míru.

Kolik je Serta dokonalý spáč?

Matrace Serta Perfect Sleeper začíná na 999 $ za dvojitou velikost s jedinou vrstvou paměťové pěny v Renewed Night. Pokud jste si ale vybrali Perfect Sleeper velikosti king s vrstvou gelové paměťové pěny, další vrstvou paměťové pěny a vrchní vrstvou polštáře, bude to 2 399 $. A pro Perfect Sleeper Nestled Night je dvojče jen 549 dolarů, zatímco král stojí 999 dolarů.

Můžete si také přečíst našeho průvodce, abyste věděli, kdy je nejlepší koupit matraci. Najdete tam tipy na slevy a výprodeje.

Který Serta Perfect Sleeper je nejlepší pro boční pražce?

Jakýkoli Serta Perfect Sleeper by byl nejlepší pro boční pražce, protože používá paměťovou pěnu. Paměťová pěna je ideální pro boční spánek, protože je dostatečně pevná, aby udržela vaše tělo vyrovnaná a sleduje přirozené kontury těla, aby zmírnila tlak. Boční pražci mohou také uvažovat o Perfect Sleeper Luminous Sleep, protože používá dvě vrstvy paměťové pěny a další polstrovanou vrstvu, která je v této poloze na spaní ideální pro boky a ramena.

Který Serta Perfect Sleeper je nejlepší pro spáče žaludku?

Perfect Sleeper Renewed Night s jednou vrstvou paměťové pěny by byl nejlepší pro spánek žaludku, zvláště při výběru extra pevného pocitu. Pamatujte, že nejlepší matrace na spaní v žaludku musí být pevná, aby se předešlo sinka, které může zhoršit držení těla ve spaní v této již tak kompromitující poloze.

Jak dlouho vydrží matrace Serta Perfect Sleeper?

Perfect Sleeper může trvat až 10 let, což dokazuje 10letá záruka společnosti Serta. Pamatujte však, že výměnu postele můžete zvážit mezi 5 až 8 lety, zvláště pokud ztratila svou strukturu. Pro užitečnější znamení zde jsou tři, které znamenají, že je čas vyměnit matraci.

Závěr

Odpověděl tento článek na vaši otázku? Zkontrolovali jsme, jaká je nejlepší matrace Serta Perfect Sleeper, a zjistili jsme, že bude záviset na uživateli. Ti, kteří mají rozpočet, se mohou rozhodnout pro Nestled Night, ale původní Perfect Sleeper nabízí několik výhod, včetně výběru vrstev matrace.

Máte také zájem o postele iComfort od Serta? Zde můžete zakoupit matrace iComfort.