Jaká je nejlepší matrace pro pacienty s artritidou: Top 5

Ti, kteří chtějí vědět, jaká je nejlepší matrace pro osoby trpící artritidou, mohou zvážit pět modelů matrací. Jsou od renomovaných značek, takže víte, že vás kvalitou nezklamou. Budeme také hovořit o ideálních postelích pro lidi s artritidou.

Když mluvíme o postelích pro konkrétní podmínky, můžete se podívat na tento seznam nejlepších matrací pro fibromyalgii. Je to další problém, který může znepříjemnit spánek, takže znalost ideální postele pro něj bude vždy užitečná.

Jaká je nejlepší matrace pro artritidu?

Saatva Classic

Saatva Classic je jednou z nejprodávanějších postelí v USA a je dokonce ideální pro vás, pokud máte artritidu. Je to vlajková loď z vnitřní pružiny značky a můžete si vybrat z plyšové měkké, luxusní a pevné firmy. Pro někoho s artritidou by vám prospěla luxusní firma Saatva Classic, která sníží tlak na vaše klouby.

Saatva Classic je navíc dodávána s konturovacím potahem z evropského polštáře, takže odlehčení tlaku je zaručeno. Další charakteristikou Saatva Classic, která bude přínosem pro lidi s artritidou, je, že udrží vaše tělo v rovnováze. Používá paměťovou pěnu s vysokou hustotou, aby vaše páteř byla neutrální a zabránilo se zhoršení bolesti a zánětu.

Brooklynské povlečení Aurora Hybrid

Hybridní lůžko je ideální pro pacienty s artritidou, protože kombinuje podporu vnitřního pružiny a odlehčení pěnové matrace. Jednou z nejpopulárnějších hybridních postelí a dokonce mezi nejlepšími online matracemi, které je třeba zvážit, je Aurora Hybrid od Brooklyn Bedding. Přichází v měkkém, středním a pevném, aby si pacient s artritidou mohl vybrat to nejpohodlnější.

Brooklyn Aurora Hybrid je díky svému potahu a pěně naplněné mědí také chladnou matrací. Pamatujte, že zanícená oblast může cítit farmu, což způsobí, že spaní bude mnohem nepříjemnější. Zvažte tuto hybridní postel, pokud vám bude v noci horko.

Casper Wave Hybrid

Další hybridní matrace, která bude přínosem pro lidi s artritidou, je Casper Wave Hybrid. Je také skvělé spát, takže tato matrace Casper může pomoci lidem s artritidou, kteří se cítí horcí kvůli zánětům kloubů. Casper Wave Hybrid má navíc zónovou vrstvu paměťové pěny, takže ji budete cítit měkčí na ramenou a pevnější v pase, bocích a spodní části zad.

Poslední věc, kterou chcete, je podpořit bolest zad, protože vaše tělo není zarovnané. Samozřejmě je vždy výhodné spát na zónových matracích, bez ohledu na artritidu. Ale pokud již máte tento zdravotní stav, může být pro vás ideální postel zónová paměťová pěna.

Tkalcovský stav & amp; List

Mezi nejpevnější matrace, které si můžete koupit, patří matrace Loom and Leaf od Saatvy. Ale i když je to pevné a podpůrné, lidé žijící s artritidou si mohou vybrat uvolněnou pevnou verzi, aby zmírnili bolest v kloubech. A jako bonus je Loom and Leaf hypoalergenní a antimikrobiální matrace vyrobená z ekologických materiálů.

Matrace Loom and Leaf je také vyrobena z paměťové pěny s vysokou hustotou. Lidé s artritidou by se proto neměli obávat, že by se tato postel po několika letech povisla. Koneckonců chcete, aby vaše postel vydržela podpůrně, aby se zabránilo nevhodnému držení těla, které může zhoršit nepohodlí při artritidě.

Tuft & amp; Jehlová matná matrace

Díky adaptivní matraci bude bolest a zánět artritidy lépe zvládnutelný. A jednou z nejlepších, které můžete na trhu získat, aniž byste prolomili banku, je matrace Tuft and Needle Mint. Používá takzvanou adaptivní pěnu značky se zesílenými opěrnými hranami, abyste se nepotopili bez ohledu na to, kde spíte.

Ležením na matraci Tuft and Needle Mint získáte přizpůsobené pohodlí a také si nemusíte dělat starosti s horkým spánkem díky teplovodivému grafitu a keramickému gelu. A co je nejlepší, tato postel je ideální pro pacienty s artritidou, kteří sdílejí postel kvůli sníženému přenosu pohybu. Poslední věcí, kterou chcete, je být znepokojený a cítit větší bolest pokaždé, když váš partner změní polohu nebo vstane/vyleze z postele.

Jaký typ matrace je nejlepší pro někoho s artritidou?

Střední pevnost

Střední stupeň tvrdosti matrace je nejlepší pro artritidu, protože vyhovuje všem polohám spánku a typům těla. V noci se můžete pohybovat, aniž byste ztratili pohodlí, a díky tomuto hodnocení pevnosti se lidem sdílejícím postel uleví. Na základě preferencí však můžete vždy získat něco měkčího nebo pevnějšího.

Poskytuje uvolnění tlaku a podporu

Matrace by se měla přizpůsobit vašim kloubům, aby se uvolnil tlak, který může způsobit větší zánět a bolest. Postel však musí stále udržovat vaši páteř vyrovnanou, aby nedošlo k dalšímu namáhání těla. K dosažení těchto cílů se můžete rozhodnout pro jednotlivě zabalené cívky nebo pěnové postele s vysokou hustotou.

Vynikající regulace teploty

Lidé žijící s artritidou se mohou cítit žhavěji kvůli zánětu. Rozhodněte se pro materiály s prodyšnými kryty a vrstvami nebo materiály napuštěné gelem nebo mědí.

Závěr

A to je vše! Odpověď na to, co je nejlepší matrace pro osoby trpící artritidou, je odhalena a můžete si vybrat z pěti značek. Jsou to Saatva, Brooklyn Bedding, Casper, Loom and Leaf a Tuft and Needle.

Přečtěte si prosím tři faktory, díky nimž je matrace vhodná pro artritidu, abyste věděli, jak jsme tento seznam sestavili. A zajímají vás také lékařem doporučené matrace? Zvažte kontrolu našeho samostatného článku o těchto postelích pro vaše zdraví.