Jaká barva se hodí k růžovému zlatu na svatbu

Pokud chcete vědět, jaká barva se hodí k růžovému zlatu na svatbu, zvažte paletu složenou z červené a modré. Také vás naučíme, jak ozdobit touto barvou, pokud je to vámi zvolené téma pro vaši svatbu.

Když už jsme u toho, projděte si prosím naše blogy, kde najdete další tipy na svatební výzdobu. Například by vás mohlo zajímat, jak ozdobit svatební oblouk látkou.

Jaké barvy se hodí k růžovému zlatu na svatbu?

Bílá a pastelově růžová

Některé příklady jednoduchých barev, které se hodí k růžovému zlatu na svatbu, jsou pastelové odstíny růžové nebo červenat. Můžete také přidat bílou, abyste přidali trochu kontrastu a zabránili velmi monochromatickému tématu svatby.

Co je fantastické na různých odstínech růžové a zvýraznění dekorací bílou, pokud je tématem růžové zlato, je to, že vypadají smíšené, aniž by vypadaly příliš podobně. Toto barevné schéma můžete začlenit do svých svatebních pozvánek, menu nebo dárkových krabic, protože jsou poutavé.

Dalším příkladem, kdy se bílá a pastelově růžová dobře hodí k růžovému zlatu, je styl svatební hostiny. Na svatbu s motivem růžového zlata mohou mít vaše družičky šaty z růžového zlata a některé doplňky, které můžete zvážit, jsou pastelově růžové nebo bílé.

Modrá, fialová a vínová

Pro páry, které chtějí na svatbě s motivem růžového zlata trochu odvahy, zvažte paletu složenou z modré, fialové a vínové. Všimněte si odstínů těchto barev, protože stále nechcete velmi ostrý kontrast proti růžovému zlatu.

Fantastickým příkladem, kde tato paleta může fungovat, jsou svatební květiny. Na svatbě jsou vidět různé květiny, jako je svatební kytice, živůtek, boutonnieres a další květinové dekorace.

S růžovým zlatem jako primárním motivem květinových aranžmá může vaše květinářství přidat vínové, modré nebo fialové prvky. A pokud se rozhodnete, kdo dostane květiny na svatbu, zvažte, zda je nepožádáte, aby na aranžmá ukázal svou osobnost.

Kovové

Růžové zlato samo o sobě je výrazná barva, takže může být zastrašující, když ji spárujete s poutavými odstíny, jako je metalíza. Paletka s metalízou v kombinaci s růžovým zlatem by však byla elegantní a příjemná, zvláště pro významnou událost, jako je svatba.

Takže, jaké metalické barvy můžete spárovat s růžovým zlatem na svatbu? Zvažte stříbro a zlato jako detaily a akcenty na vašich svatebních předmětech z růžového zlata.

Možná jsou karty v barvě růžového zlata; pak můžete nápisy vyrazit zlatem. Na druhé straně by stříbro vytvořilo nádhernou akcentní barvu proti růžovému zlatu v doplňcích a detailech na dekoracích.

Jaká je doplňková barva růžového zlata?

Doplňková barva růžového zlata je šedá, vzhledem k tomu, že tato barva je na barevném kole na rozdíl od růžového zlata. Jiné odkazy však zmiňují některé odstíny zelené jako doplňkovou barvu růžového zlata.

S ohledem na to může dekoratér spárovat růžové zlato s jeho doplňkovou barvou a vytvořit tak vzrušující kontrast. Ale na svatby musíte být opatrní, když si hrajete s barevnými kombinacemi, zvláště pokud pár chce něco elegantního nebo polotradičního.

Jaké barvy se hodí k růžovému zlatu?

Obecně můžete očekávat, že se růžové zlato bude hodit k bílé a souvisejícím barvám, jako je smetanová. Můžete si také vyrobit paletku složenou z jemných růžových s některými modrozelenými odstíny pro zajímavost.

Tyto nápady na palety by byly ideální pro svatby, protože pro takovou příležitost nebudou vypadat nevkusně nebo nemístně. Ale znovu a znovu, stále více svateb porušuje tradice, takže nevěsta a ženich budou mít konečné slovo s barvami, které by na svatbě chtěli.

Vypadá růžové zlato dobře s vínovým?

I když je pravda, že jemné odstíny a pastelové růžové tvoří klasické kombinace s růžovým zlatem, vínová je další barvou, kterou můžete zvážit s již tak odvážným růžovým zlatem. Nenechte se zastrašit temnotou vínové, protože bude dobře fungovat v kombinaci s růžovým zlatem.

Kombinace těchto dvou je ideální zejména pro podzimní svatbu. Použijte bordó jako barvu akcentu na svatbě, se zlatem a růžovým zlatem jako ústředním motivem.

Jde růžové zlato a červené dohromady?

Ne všechny odstíny červené se budou hodit k růžovému zlatu. Například jasně červené vypadají nepatřičně, pokud je ústředním motivem růžové zlato, protože jsou příliš odlišné.

K růžovému zlatu se však bude výborně hodit i typ červené, jako je vínová nebo vínová. Pokud chcete k růžové paletě přidat tmavou barvu pro růžové zlato, zvažte tmavě červenou, jako je vínová.

Jde zlato a růžové zlato dohromady?

Vzhledem k měděnému odstínu zlata a růžového zlata by tyto dvě barvy vypadaly fantasticky. Ale samozřejmě přidáte další kontrastní odstíny jako je stříbrná, aby vzhled nebyl příliš monochromatický.

Můžete také přidat trochu bílé v paletě, abyste přidali nějaký rozdíl mezi metalické odstíny. Nebo, pokud chcete něco jiného se zlatem a růžovým zlatem, použijte neutrální barvy a chladné pastely s těmito dvěma.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, jaká barva se hodí k růžovému zlatu na svatbu, což odhaluje vzrušující palety k vyzkoušení.

Pastelové odstíny růžové, bílé, metalízy a dokonce i zajímavé barvy jako vínová, modrá, zelená nebo fialová lze spárovat s růžovým zlatem. Na svatby můžete tyto barvy zakomponovat jako detaily proti růžovému zlatu.

Doufáme, že vám to poskytlo barevné inspirace; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.