Jaká barva nehtů na svatbu: Nejlepší barva pro nevěsty

Odpověď na otázku, jakou barvu nehtů na svatbu je nahá. Poskytneme také další barevné nápady pro nevěstu na svatbě.

Svatby a přípravy na svatební vzhled mohou být ohromující i s tím nejmenším detailem, jako je barva nehtů. A pokud jste se také ještě nerozhodli pro své vlasy, můžete si přečíst, jak bych měla nosit vlasy na svatbu.

Svatební hřebík 101: Jakou barvu nehtů na svatbu?

Nejlepší barva na lakování nehtů na svatbu

Nejlepší svatební barva nehtů pro nevěstu je nahá a je také nejoblíbenější volbou barvy nehtů na svatbách. Je to proto, že nahé nehty vypadají elegantně, ale stále dobře udržované pro romantickou a formální příležitost, jako je svatba.

Barva nahých nehtů se také bude hodit k jakémukoli svatebnímu tématu nebo svatebnímu stylu, ale stále budete vypadat, jako byste vynaložili úsilí na manikúru. A v závislosti na tmavosti nebo světlosti svatební barvy nehtů, nahá doplňuje jakýkoli tón pleti nevěsty.

Nejklasičtější barvy na svatební nehty pro nevěsty

Pokud se vám nelíbí barva nahých nehtů na svatebních nehtech, můžete vyzkoušet jiné barvy svatebních nehtů. Vyberte si ten, který se hodí k vašemu stylu pro váš velký den, nebo použijte jako inspiraci své svatební barvy.

  • Korál
  • Světle růžová
  • světle zelená
  • Baby blue
  • Pastelově fialová
  • Slonovina

Všimněte si, že nejlepší barvy svatebních nehtů pro svatební nehty jsou světlé a poněkud nenápadné. Nechcete silný kontrast k barvě vašich svatebních šatů a celkovému stylu.

Měly by mé nehty mít stejnou barvu jako moje šaty?

Nepotřebujete, aby váš svatební nehet měl stejnou barvu jako vaše svatební šaty. Ale místo toho najděte barvu nebo odstín, který bude doplňovat vaše šaty.

Svatební nehty působí také jako doplněk k vašemu celkovému svatebnímu stylu. Pokud tedy chcete své svatební šaty použít jako inspiraci, s neutrálními nehty nikdy neuděláte chybu.

Klasické svatební šaty jsou obvykle bílé nebo příbuzné barvy, jako je šampaňské a slonová kost. K doplnění těchto tradičních barev svatebních šatů proto můžete nosit růžové, světle šedé, špinavě bílé nebo dokonce tmavě hnědé nehty.

Jak vybrat svatební lak na nehty?

  • Zvažte svůj odstín pleti a svatební barvy inspirované tématem, místem a tématem
  • Zkuste ve svatební den zkontrolovat, jak budou barvy vašich nehtů vypadat s prsteny a dalšími doplňky na ruce
  • Rozhodněte se mezi čistým, matným nebo krémovým lakem na nehty, protože povrchová úprava ovlivňuje celkový vzhled nehtů
  • Upřednostněte lak na nehty odolný proti odlupování s vrchním lakem na manikúru, aby vaše nehty vypadaly ve svatební den zdravě a dokonale

Jak dlouho před svatbou byste si měli nechat udělat nehty?

Nejlepší čas na lakování nehtů na svatbu vámi požadovanou barvou je dva nebo i den před svatbou. Tímto způsobem je lak zcela zatuhlý a vaše nehty vypadají ve svatební den dokonale.

Nenechávejte si, prosím, nehty ráno v den svatby, protože mohou být ještě mokré, když se převlékáte do svatebních šatů. Můžete také zvážit čas na rozmazlování se svatební oslavou a všichni si nechat udělat manikúru, abyste se před velkým dnem uvolnili.

Je v pořádku mít na svatbě bílé nehty?

Nevěsty mohou v den svatby uvažovat o bílé barvě nehtů. Bílý lak je kromě nahého také známý pro svatební nehty, protože vypadají čistě a noblesně.

Nemusí ladit do stejného bílého odstínu jako svatební šaty. Můžete také požádat o špinavě bílý lak nebo udělat manikúru jako francouzská nebo ombre s bílou barvou.

Můžete si na svatbu vzít černý lak na nehty?

I když je to neobvyklé, můžete na svatbu nosit černý lak na nehty. Pamatujte, že tématické svatby jsou v dnešní době typické a nevěsta a ženich mohou mít černou jako jednu ze svých svatebních barev.

Přečtěte si, co si obléknout například na gotickou svatbu.

Může mít nevěsta červené nehty?

Víte, že červená barva nehtů je oblíbeným svatebním trendem? Červená již není vnímána jako příliš intenzivní, patří také mezi oblíbené svatební barvy na moderních svatbách.

Na vašem svatebním nehtu může červená vyzařovat kouzlo a sofistikovanost. Zvažte pořízení lesklého povrchu a najděte ten nejlepší tvar pro vaše ruce.

Jaká barva nehtů je elegantní pro nevěstu?

Kromě nahé by růžová byla elegantní volbou pro svatební nehty. Můžete se rozhodnout pro světle růžovou, pastelovou růžovou nebo dokonce růžový lak s lesklým nebo třpytivým povrchem.

Růžová působí velmi žensky a čistě, ideální pro klasický svatební styl. Doplňuje také tradiční bílé svatební šaty, které většina nevěst stále nosí v uličce.

Jaké svatební nehty si mám pořídit?

Gelová manikúra je ten nejlepší hřebík, který si na svatbu pořídíte. Vydrží déle, než ještě můžete mít dokonalé nehty na líbánky.

A konečně je nepravděpodobné, že by se gelové nehty během samotného velkého dne rozmazaly nebo odštíply.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Právě jste se dozvěděli, jaké barvy nehtů na svatbu, včetně nahých jako nejlepší volba, následovaných pastelovými a světlými barvami.

Neutrální jsou elegantní, ale výrazné barvy jako červená a černá mohou být také nádherné a sofistikované pro svatební nehty.