Jak zrušit Feeding America Donation? 3 úžasné metody!

Jak zrušit dárcovství Feeding America? Existuje více než jeden způsob, jak zrušit dar s Feeding America. Tito tři volají svému zástupci zákaznických služeb, odhlašují se na jejich online platformě a ruší online platformy.

Dárcovství je akt laskavosti srdcem, protože někomu něco dáváte zdarma. I když to může být pravda, někdy myšlenky jako „je tato organizace legitimní?“ přijde vám na mysl.

Pravděpodobně váháte nad organizacemi, které darujete – obáváte se, zda to, co jste darovali, používají ke správnému účelu a správným lidem. Pravděpodobně jste už slyšeli o organizaci jménem Feeding America a nedávno jste jí začali přispívat. Pokud hledáte způsoby, jak tento dar zrušit, tento článek vám nabídne možnosti.

Krmení Ameriky

Feeding America je velká organizace, která si klade za cíl zmírnit hlad v Americe. Podporují potravinové banky a spíže. Provádějí také několik stravovacích programů pro státy a oblasti s vysokou mírou chudoby. S potravinovou bankou ve vaší oblasti organizace shromažďuje jídlo a distribuuje je charitativním organizacím na podporu hladovění. Tyto potravinové banky navíc slouží jako sběrné místo přebytečného jedlého jídla ve vaší komunitě. Přestože nepřijímají pouze jídlo jako dar, darovat jste mohli i vy ze své kapsy. Ale někteří lidé měli v poslední době problémy s převodem peněz a darováním pomocí Feeding America. proč tomu tak je?

Období darování

Feeding America má více než jeden způsob, jak přijmout váš dar. Těmito způsoby jsou měsíční dary, fundraising, které plánujete dát nebo dát prostřednictvím vašeho e-mailu nebo telefonu. My se ale zaměříme na jejich měsíční dárek.

Měsíční dárek

Feeding America přijímá dary přímo z vašich účtů, pokud se jim rozhodnete darovat v hotovosti. Navíc mají každý měsíc automatický výběr v závislosti na vašem předplatném.

Metody zrušení

No, jak zrušit dárcovství Feeding America? Představím vám tři možnosti. Prvním z nich je zrušení online platforem, pak odhlášení z jejich online webu a nakonec zrušení zavoláním jejich zástupci zákaznického servisu.

Metoda č. 1. Online platformy

V dnešní době je na internetu k dispozici mnoho online platforem pro zrušení. Tyto platformy slouží jako způsob, jak prostřednictvím nich cokoliv zrušit. Jedním z mnoha příkladů online storno platformy je DoNotPay. Pokud používáte DoNotPay, budete si u nich muset vytvořit účet. Poté budete muset na svém účtu vyhledat funkci skrytých peněz a zadat název organizace, což je Feeding America. Poté můžete své dary zrušit prostřednictvím webu, DoNotPay, e-mailu a po telefonu.

Metoda č. 2. Odhlášení odběru na jejich online platformě

Na online platformě Feeding America’s stačí přejít na jejich kontaktní stránku a vyplnit požadovaná pole. Poté v seznamu níže vyberte dar, komentář, který chcete zrušit měsíční dary, a odešlete.

Metoda č. 3. Volání jejich kontaktnímu zástupci služeb

Existují dva způsoby, jak kontaktovat jejich zástupce zákaznických služeb. Jedním z nich je odeslání e-mailu a další zavoláním přímo po telefonu. Pokud chcete poslat e-mail, musíte napsat e-mail, ve kterém uvedete, že chcete zrušit své měsíční dary. Nezapomeňte požádat o ověřovací e-mail, že jejich zaměstnanci obdrželi a zpracovali vaši žádost. Pokud neznáte jejich e-mailovou adresu, pošlete svůj e-mail na adresu [email protected]. Další metodou je zavolat přímo po telefonu. Jejich kontaktní číslo je 800-771-2303. Vytočte toto číslo a sdělte zákaznickému servisu, že byste chtěli zrušit své měsíční dary. Buďte zdvořilí a poté požádejte o ověřovací e-mail.

Časté dotazy o Feeding America

Pokud vás zajímá Feeding America, mám zde některé z často kladených otázek o nich. Doufám, že vám to pomůže při rozhodování, zda ve zrušení pokračovat či nikoli.

Otázka č. 1. Jak darovat?

Můžete najít místní potravinovou banku ve vaší oblasti a zeptat se jich na jejich potřeby od této chvíle. Můžete darovat potraviny nebo jiné zboží a druhy nebo navštívit jejich stránku s občerstvením. Možná vás bude zajímat, jak postavit krabici na darování oblečení.

Otázka č. 2. Mohu přispět něčím jménem?

Ano, darovat můžete jako zástupce někoho. Mnoho lidí to dělá k narozeninám a jiným příležitostem. Pokud přispějete na počest někoho, můžete navštívit jeho stránku a získat darovací formulář.

Otázka č. 3. Existuje po daru účtenka?

Ano, po dokončení procesu darování vám organizace zašle potvrzení. Potvrzení obdržíte e-mailem. Čekali byste prosím trpělivě, protože mnoho lidí e-mailuje organizaci, aby zpracovala dary?

Otázka č. 4. Bude můj dar použit rozumně?

Každý váš dar samozřejmě využije mnoho charitativních organizací. I nepatrné množství pomoci by bylo oceněno, zvláště pokud by vycházelo ze srdce. Více než 200 potravinových bank spolupracuje s Feed America, takže se o to nemusíte starat.

Otázka č. 5. Kdo jsou hlavní příznivci Feeding America?

No, Feeding America je dlouho podporován velkými korporacemi a výrobci po celé Americe. Někteří z jejich hlavních přispěvatelů jsou korporace a nadace a jednotlivci, kteří podporují operace na pomoc při hladovění.

Závěr

Nyní, když víte, jak zrušit dárcovství Feeding America, si nyní můžete být jisti, že na vaší kartě již nebudou žádné srážky. Takže bez ohledu na to, jaký je důvod, mějte čas neuvěřitelně pomáhat druhým, pokud jste v mnoha ohledech požehnáni. Možná si rádi přečtete o tom, jak vytvořit darovací leták a jak nastavit darování přes paypal.