Jak zrušit dárcovství K-Love? 4 šokující problémy, které byste měli vědět!

Chcete vědět, jak zrušit dárcovství K-Love? Tento článek vám ve jednoduchých krocích vysvětlí, jak na to. Než se do toho ale pustíme, řekneme si, co jsou K-Love a jak vznikly.

Mohli byste být také zvědaví na názory ostatních posluchačů a na to, co mohou říci o darech K-Love.

Chápeme, že ne všechna křesťanská média poskytují klid, takže by mohlo být dobré vědět, že nejste jediný, kdo hledá způsob, jak zrušit dary. Doufáme, že budete pokračovat ve čtení, abyste se o tomto tématu dozvěděli více.

Co je K-Love?

K-Love je rozhlasová síť, která hraje výhradně současnou křesťanskou hudbu. Jedná se o rozhlasovou programovou síť, která je obsluhována pouze ve Spojených státech. Tento rozhlasový program je jedním ze tří formátů provozovaných nadací Educational Media Foundation. Jejich rádiová síť byla spuštěna v roce 1982 a od té doby funguje. Jeden z formátů nadace Educational Media Foundation, K-Love Classics, se však 2. listopadu 2020 vypnul.

Jak mohu darovat K-Love

Služby K-Love pro charitativní účely. Pokud tam navštívíte jejich webové stránky, můžete se pomodlit, požádat o duchovní nebo praktické rady a dokonce vyhledat pastora. Na svých webových stránkách mají dokonce i biblické verše. Kromě toho mohou lidé přispět na podporu své služby a věci.

Chcete-li darovat, budete je muset kontaktovat s jejich číslem 1-800-525-LOVE (5683).

Nyní můžete volat na jejich číslo z různých důvodů, než je dar. Můžete například zavolat a požádat o žádost o píseň nebo požádat o biblický verš, který se má říkat a mluvit o něm na rádiové stanici.

Existuje několik věcí, o které můžete požádat rádiovou síť K-Love, aby pro vás vysílala. Můžete si vyžádat hudbu, modlitbu, poslední tři písně, které byly odvysílány před uskutečněním hovoru, a dokonce se dozvědět více informací o K-Love. Pokud vás zajímá, jak zrušit dar K-Love, můžete kontaktovat jejich číslo a zrušit svůj dar. Pokročilejším a jistějším přístupem je však přihlášení ke svému účtu a zrušení vašeho měsíčního závazku.

Když máte potíže s přihlášením ke svému účtu, můžete jim o tom poslat e-mail a oni vám pomohou získat k němu přístup.

Jaký je problém s K-Love

Problém, který kolem K-Love vyvstal, je, jak moc jejich následovníci klesli. Od roku 2018 do roku 2017 se v tomto období každý týden ztratil rekord téměř 20 % jejich posluchačů. Proč je to tak? Ze zpětné vazby posluchačů, kteří přestali podporovat K-Love, uvádíme několik důvodů, proč tomu tak je.

#1. Neexistuje žádný apel na publikum

Ano, křesťanská hudba nemusí být šálkem čaje pro každého, ale i ti, kteří ji milují, si všimli, že K-Love neoslovuje širší spektrum umělců. Mají tendenci vyhýbat se mainstreamovým umělcům, kteří ze srdce zpívají o křesťanské víře. Navíc jejich písně nebyly slyšet hrát v rádiové síti K-Love, takže přitažlivost tam není.

#2. K-love nemá žádnou přítomnost

Víte, jak mají některé značky nebo názvy společností své vlastní věci a lidé mají tendenci se o nich hned dozvědět? Jak rychle vycítíte jejich přítomnost a řeknete, že udělali malý dopad na svět nebo dokonce jen na zemi, ve které slouží.

Navzdory tomu, že K-Love funguje mnoho let, nezdálo se, že by si vybudovali takovou přítomnost. I místní říkají o této konkrétní síti totéž. Aby podnik nebo společnost uspěly, měli by být alespoň lokálně vítáni jako součást gangu nebo uznáni, ale zdá se, že k tomu dělají správné kroky.

#3. Chybí jim angažovanost

Hostitelé nezní, že by se dobře bavili, a jejich posluchači si toho všimli. Nezdá se, že by se do toho zabývali jako mnoho jiných rozhlasových moderátorů. Můžete dokonce slyšet, jak se ostatní rozhlasoví hostitelé smějí a vtipně komentují hrající hudbu nebo nadcházející skladbu.

Pokud v jejich hlase cítíte nadšení, nebude vás to více přitahovat poslouchat, co přijde příště? Ale vysílající hostitelé K-Love mají tendenci vydávat myšlenku, že jsou spokojeni s pouhým čtením scénáře napsaného na jejich kartách. Možná si budete chtít přečíst, proč pozitivně odrazují K-love.

#4. Za neuspokojivou službu požadují příliš mnoho

Lidé si stěžovali, že se zdá, že dávají příliš mnoho, zatímco rozhlasová síť jejich posluchačům tolik nevrací. Nezdá se, že by to mělo nějaký hmatatelný přínos, většinou to bylo jen kvůli tomu, že je potřeba dávat peníze a my na oplátku budeme pokračovat. Nyní možná budete potřebovat vědět, jak zrušit dárcovství K-Love.

Závěr

Není divu, proč chcete vědět, jak zrušit dárcovství K-Love. Každý si musí v určitém okamžiku uvědomit, že to, za co platí, nemusí stát za to, protože vynaložené úsilí se nevrací stejně. Doufáme, že jsme vám tímto článkem pomohli. Možná si rádi přečtete více; vědět, jak zrušit měsíční dar aclu a jak zrušit darování gofundme.