Jak zpětné zúčtování Twitch darování? Přečtěte si tato zajímavá fakta!

Chcete zjistit, jak zpětně zúčtovat dary Twitch? Pak už jen stačí kontaktovat vaši banku nebo společnost vydávající kreditní kartu a projít procesem, kterým byste vás provedli.

Pokud jste v poslední době přemýšleli, jak byste mohli naúčtovat zpět příspěvek na Twitchi, pak jste na správném místě. Může existovat několik důvodů, proč by někdo chtěl získat náhradu nebo vzít zpět dar Twitch.

Člověk si mohl uvědomit, že daroval příliš mnoho peněz, více, než si může dovolit, kvůli horku okamžiku. Další možností je, že jejich dítě mohlo použít svou kreditní kartu k darování značné částky na oblíbený streamer videoher na Twitchi. Nemusíte se bát, protože proces je přímočarý. Je to díky tomu, že o něco techničtější věci se postará zákaznický servis vaší banky. Jediné, co musíte udělat, je poskytnout důkazy a vysvětlit svou stranu příběhu.

Pokud věci půjdou hladce, budete moci získat své peníze zpět z daru Twitch, který byl připsán na vaši kreditní kartu. Tento článek pojednává o tom, co je zpětné zúčtování darů Twitch, proč streameři dostávají zpětná zúčtování a podrobně popisuje proces, který byl dodržován při zahájení zpětného zúčtování. Pokud vás tyto věci nějakým způsobem zajímají, pokračujte v procházení tohoto článku. Určitě se toho hodně naučíte a nebudete litovat. Navíc po přečtení nebudete mít žádné problémy s chargebacky.

Co je zpětné zúčtování daru Twitchi

Než začneme, nejprve si proberme, co jsou zpětné zúčtování. Zúčtování se může stát lidem, kteří přijímají platby prostřednictvím kreditních nebo debetních karet, obvykle při online transakcích. V tomto článku se zaměříme na chargebacky spíše v souvislosti s dary na Twitchi. Takže, co přesně je Twitch? Twitch je online platforma, která svým uživatelům umožňuje streamovat videa, většinou lidí hrajících videohry živě. Pokud tedy používáte Twitch, můžete být buď tvůrcem, nebo divákem, nebo obojím.

Pokud jste tvůrce, jste osobou, která vytváří videa, aby je mohli sledovat ostatní uživatelé. Vaším cílem je vytvořit vzrušující obsah, který by vaše publikum přimělo požádat o více, obvykle díky jedinečnosti a osobnosti. Poté můžete přijímat dary od svých diváků, kteří vás chtějí podpořit. Prohlížeč Twitch je někdo, kdo konzumuje obsah poskytnutý tvůrci nebo streamery. Kromě toho mohou darovat peníze na podporu svého oblíbeného streameru Twitch, což by streamery také povzbudilo, aby pokračovali ve vytváření obsahu. Dary lze poskytnout ve formě Twitch bitsor přes PayPal.

Pokud jste darovali bity Twitch, zpětné zúčtování nebylo možné. Pokud však držitelé karet používají PayPal nebo jakoukoli jinou platformu, je možné zpětné zúčtování. Pokud se chcete dozvědět více o zpětném zúčtování darů Twitch, pokračujte ve čtení.

Proč dostávají streamery Twitch zpětná zúčtování

Dále si povíme, proč streamery Twitch dostávají zpětné zúčtování. Pokud chcete zpětně zúčtovat dar na Twitchi, s největší pravděpodobností se ocitnete v jednom z níže uvedených důvodů. Prvním důvodem, proč dochází ke zpětnému zúčtování, je skutečný podvod. To je, když byly ukradeny přihlašovací údaje a informace vlastníka kreditní karty a použity k darování Twitchi. V tomto případě bude mít zpětné zúčtování největší šanci na přijetí.

Následující důvod je něco, co bylo způsobeno čestnou chybou. Například dítě mohlo darovat, aniž by o tom rodič věděl, nebo se divák mohl s darovanou částkou mýlit. Pokud se stane něco podobného jako v těchto případech, je možné, že zpětné zúčtování nepřijmete, protože případ ztratíte. Posledním důvodem je něco, co byste neměli dělat. To je, když se dary dělají se špatným úmyslem, stejně jako když se snažíte zničit streamer z osobních důvodů a problémů. Příkladem by bylo poskytnutí mnoha malých darů Twitch a tvrzení, že byly uskutečněny kvůli skutečnému podvodu, aby streamer čelil mnoha poplatkům za zpětné zúčtování. .

Postup při zahájení zpětného zúčtování

Nakonec bude stručně shrnut proces, který následuje po zahájení zpětného zúčtování. Proces je obvykle seskupen do tří hlavních kroků: první zpětné zúčtování, druhé zpětné zúčtování a arbitráž. První zpětné zúčtování začíná, když vlastník karty zpochybní platbu na svém účtu. V případě našeho tématu by se jednalo o diváka, který by podal spor o bankovní poplatek kvůli daru na Twitchi. Banka poté odešle zpětné zúčtování do streameru Twitch.

Streamer se může rozhodnout, že jej přijme a zaplatí poplatek za zpětné zúčtování, nebo se o něj bude bránit. Pokud se rozhodnou to napadnout, požádáte obě strany, aby předložily důkazy. Spor vyhrává strana se silnějším případem. K druhému zpětnému zúčtování dojde, pokud spor nebude vyřešen během prvního zpětného zúčtování. Někteří vydavatelé karet, jako je Visa, řeší spor při prvním zpětném zúčtování. Proces je podobný prvnímu zpětnému zúčtování. Konečně poslední krok se nazývá arbitráž. To je, když karetní asociace zasáhne, aby problém vyřešila a nakonec spor uzavře. Streamer může čelit vysokým poplatkům, a proto je lepší spor prohrát, než mu dovolit dosáhnout této fáze.

Poslední slova

Na konci tohoto článku doufám, že jste se naučili, jak zpětně zúčtovat dary Twitch. Děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Váš čas a úsilí si velmi vážíme. Může být užitečné přečíst si, jak získat upozornění na dary na Twitchi a jak vytvořit schránku na darování oblečení.