Jak zmenšit mikinu bez sušičky? 3 úžasné techniky!

Víte, jak zmenšit mikinu bez sušičky? Existují tři způsoby, jak mikiny zmenšit; v pračce, vyvařením a žehlením. Když máte velké oblečení, rychle se srazíte bez použití sušičky.

Vlákna lze snadno napnout dlouhým procesem v pračce za použití ohřáté vody. Oblečení můžete také ponořit do konvice s horkou vodou, dokud se nesrazí na vhodnou velikost. Přineste všechno staré, obzvláště drahé nebo křehké oblečení specialistovi na úpravu oblečení, abyste předešli nevratné ztrátě.

V tomto příspěvku můžete pochopit, co způsobuje zmenšování oděvů. Naučíte se, jak zmenšit mikinu pomocí několika jednoduchých metod. Pokud vás tedy tento článek zaujal a chcete se dozvědět více, pokračujte ve čtení. Pojďme se hlouběji podívat na to, jak zmenšit mikinu s kapucí, aniž by se zničily její látky.

Techniky, jak zmenšit mikinu bez fénu

Někdy si koupíte mikinu, která je mnohem větší, než potřebujete. V tomto stavu jej musíte zmenšit, aby vám dokonale vyhovoval. Pokud spěcháte, pak je vždy skvělý nápad sušit mikinu v sušičce. Ale smrštění mikiny v sušičce může poškodit látku kvůli vysoké teplotě sušičky. No a místo srážení mikiny v sušičce je lepší zvolit jiné alternativní způsoby. Níže jsme zmínili několik technik, jak zmenšit mikinu bez sušičky. Pojďme to zkontrolovat!

#1. Pomocí vroucí vody

Vložení mikiny do horké vody je nejpřísnějším způsobem, jak ji snížit. Ačkoli to není nejpřímější způsob, protože musíte pracovat s velkou miskou horké vody, je to efektivní. O něco se musíte pokoušet pouze tehdy, pokud zoufale toužíte zmenšit svou mikinu co nejdrastičtěji! Nalijte dvě třetiny galonu vody do velkého hrnce a nastavte jej na oheň. Vyžaduje se dostatečně velký hrnec, aby pojal mnoho litrů vody a váha mikiny.

Dejte vařit vodu do velkého hrnce. S dostatkem vody vám bude trvat jen několik sekund, než se vytvoří pěnová vzduchová bublina, která značí varnou konvici. Sundejte kastrol ze sporáku, ponořte mikinu do horké vody a přidejte kleště na salát nebo dvě lžíce s dlouhou rukojetí.

Nechte oděv ponořit po dobu 5 minut, čímž dosáhnete značného smrštění. Pokud chcete, aby se ještě více zredukovalo, nechte 10 minut vychladnout. Konvici dávejte k jídelnímu kohoutku opatrně, ať se nepostříkáte.

Nahřátý svetr vložíme vidličkami nebo stěrkou do čisté misky. Odložte stranou, aby se usadila, dokud ji nebudete moci řádně přenášet. Vymačkejte trochu této vody prsty. Stažení mikiny způsobí, že se ještě více roztáhne. Může to také způsobit zmatek na produktu a značce. Položte mikinu na velký suchý ručník a roztáhněte ji. Složte, aby se mikina uschla uvnitř a zatlačte dolů jen na smyčku, abyste vytlačili většinu vody. Mokrá mikina s kapucí pak může být umístěna do sušičky, aby bylo zajištěno, že se srazí ještě více, než je potřeba.

#2. Pomocí železa

Vyžehlení malé části mikiny je dalším rychlým způsobem bez nepořádku, jak zmenšit omezenou oblast látky. Pokud potřebujete zmenšit celou kapuci o dvě velikosti nebo velikost, tento přístup pravděpodobně není pro vás, i když může být prospěšný pro zmenšení pouze mikiny, pasu a tak dále! Při pokusu o tento postup zkontrolujte žehličku uvnitř řemínku. Mějte na paměti, že vysoká teplota žehličky nepoškozuje látku. Možná budete muset při práci také vyždímat ručník, abyste látku ochránili před skvrnami od spálení.

Na žehličku můžete použít funkci spreje, abyste namočili oblast, kterou chcete zmenšit. Pokud tomu tak není, postříkejte oblečení čistou vodou ze stlačovací trysky, abyste jej připravili.

V průběhu celého postupu můžete použít napařovací funkci žehličky, pokud ji má. Nebojte se, pokud tomu tak není. Zatímco budete pokračovat, podlijte další vodou. Nejneuvěřitelnější výhody pocházejí z kombinace vlhkosti a tepla. Natáhněte mikinu na žehlicí stůl tak, aby část, kterou chcete zmenšit, byla plochá. Pohybujte žehličkou zcela nad vlhkou oblastí plynulým pohybem tam a zpět. Chcete-li zkontrolovat, zda se vám výsledek líbí, vyzkoušejte pouze na kapotě.

#3. Používáním pračky

Další nejběžnější metodou, kterou můžete použít při smršťování mikiny, je použití pračky. Pro smrštění použijte horkou vodu do pračky a poté nastavte stroj na nejvyšší stupeň ohřevu. Teplo je skutečnou příčinou smršťování mikiny. Spusťte na ní několik minut cyklus, pak uvidíte změnu velikosti vaší mikiny. Možná budete také potřebovat znát 7 triků se sušičkou, abyste zachránili své oblečení.

Je to obal!

Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení budete vědět, jak mikinu zmenšit bez sušičky. Výše uvedené techniky jsou přímočaré a jen pomocí těchto tipů můžete zmenšit své oversized mikiny s kapucí. Zjistěte odpověď na své otázky: jak rychle usušit oblečení bez sušičky a jak srazit džíny bez sušičky.