Jak zavěsit závěsy do kavárny? 4 jednoduché a snadné kroky!

Roztomilé kavárenské závěsy jsou dekorativní kousky s historií vylepšování celkového vzhledu kaváren a jídelen. Jsou to okenní úpravy, které visí do poloviny okna a poskytují dostatek prostoru pro vstup světla a zároveň poskytují určité soukromí.

Pro někoho, kdo miluje praktičnost a přitažlivý vzhled těchto speciálních závěsů, jste na správném místě, abyste se naučili, jak zavěsit závěsy do kavárny. Tento článek vás provede závěsnými závěsy kaváren a různými místy, kam můžete závěsy kaváren zavěsit.

4 snadné kroky k zavěšení záclon do kavárny

Po výběru skutečného místa, kde byste chtěli pověsit kavárenské závěsy ve vašem domě; kavárna nebo večeře, pak zahájíte proces jejich věšení. Zde jsou kroky, jak zavěsit závěsy do kavárny:

Budete potřebovat následující nástroje;

  • Tužka
  • Guma
  • Svinovací metr
  • Vrtání
  • Standardní úroveň
  • Šrouby    

Krok č. 1: Změřte preferovaný prostor 

Prvním krokem, jak zavěsit závěsy do kavárny, je měření. Ujistěte se, že jste změřili skutečnou šířku a výšku okna. To umožní, aby vaše kavárenské závěsy dokonale zapadly do vašich oken.

Všimněte si, že nejlepší je vybrat záclony, které jsou asi 2 až 2 a půlkrát širší než vaše okno. Změřte délku záclon v kavárně tak, aby byla až o 4 až 6 palců delší než délka od místa, kde umístíte tyč k základně okna.

Krok č. 2: Vyberte Záclonové tyče 

Dalším krokem, jak zavěsit závěsy do kavárny, je výběr správných tyčí. Nejlepší možnosti pro záclonové tyče jsou buď klasické, nebo jdete na vratné tyče.

Krok č. 3: Zvažte umístění tyče 

Dalším krokem, jak zavěsit závěsy do kavárny, je umístění tyče. Závěsy do kavárny byste měli pověsit trochu nad střed okna. Musí zakrývat místo setkání okenních tabulí, což vašemu oknu poskytne více soukromí ve spodní polovině a nechá světlo procházet skrz něj z druhé poloviny nahoře.

Krok č. 4: Nainstalujte závěsovou tyč

Pomocí tužky začněte označovat místo, kde chcete, aby byly záclonové tyče na každé straně okna. Než označíte otvory, znovu zkontrolujte, zda jsou čáry na stejné úrovni, a poté nasaďte držáky na místo.

Poté, co se ujistíte, že máte správné umístění tam, kde dáváte přednost, a jsou vyrovnány pomocí vrtáku, zajistěte držáky do zdi.

Jak by měly závěsy v kavárně viset?

Závěsy do kavárny většinou zavěsíte na tyč, která jde přes střední část okenního skla, místo aby je pověsila nahoru. To je dost dobré pro získání soukromí a také málo slunečního světla.

Průchodkové a kavárenské závěsy potřebují lemovat na spodním konci. Musíte použít čtyři až šest palců pro lem, takže při pohledu zvenčí bude balancovat pod dnem parapetu.

Kam by měly být umístěny držáky závěsových tyčí?

Každý držák můžete umístit na výšku, kterou jste si vybrali, což by mělo být až čtyři nebo šest palců od obou stran rámu okna. To umožní, aby se vaše závěsy úplně roztáhly.

4 kroky, jak připojit prsteny na záclony v kavárně?

Krok č. 1: Začněte roztažením závěsu na jakýkoli rovný povrch tak, aby horní okraj závěsu směřoval k vám. Rozložte závěs na stůl nebo jiný rovný povrch horním okrajem závěsu směrem k vám.

Krok č. 2: Stiskněte kroužky na záclony z kavárny, které jste si vybrali, nebo klipy, abyste je otevřeli. V případě, že je prsten pevný, zmáčkněte smyčku prstenu, abyste otevřeli dráp. U prstenů se samostatnou připevněnou sponou otevřete prsten zmáčknutím horní části spony.

Krok č. 3: Po otevření drápky nasuňte jej nebo sponu na horní okraj závěsu kavárny a nechte tlak. Když tlak uvolníte, dráp nebo spona se zachytí do látky.

Krok č. 4: Na levý horní a pravý konec závěsu kavárny připevněte jeden prstenec závěsu kavárny. Zbytek rovnoměrně upevněte přes horní část závěsu kavárny.

Kam mohu umístit závěsy do kavárny?

V kuchyni

V tradičních domácnostech byste našli kavárenské závěsy jako kryty kuchyňských oken. Jsou ideální pro okno nad umyvadlem. Umožňují vám přirozené osvětlení a otevřený výhled na to, co se děje venku, zatímco myjete nádobí.

V koupelně

Koupelna je také samozřejmostí pro umístění kavárenských závěsů uvnitř vašeho domova. Dodají vašim koupelnovým oknům potřebné světlo a soukromí.

V domácí kanceláři

Když pracujete z domova, je hezké mít doma vhodný prostor jako kancelář, kde můžete mít lepší produktivitu. Takže možná budete chtít přidat některé rostliny, které snižují stres a zvyšují produktivitu.

Použití kavárenských závěsů na takovém místě poskytne vám i rostlinám potřebné přirozené světlo pro růst!

Vchod

Vstupy do vašeho domova jsou prvním dojmem, který lidé uvidí, čím hezčí vypadají, tím lákavější bude váš domov. Když mají přední dveře vašeho domova skleněné tabule, které vedou ke vchodu, nainstalujte závěsy do kavárny, abyste získali přitažlivé množství světla ideální pro vřelé přivítání.

V jeslích

Když necháte do svého pokoje proniknout přirozené světlo, zatímco si budete užívat čas se svými nejmenšími, uděláte oběma dobře. Vypadají dobře i v dětském pokoji, když do roztomilé a jemné látky vložíte roztomilé ozdoby.

Závěr

Závěsy do kavárny jsou obvykle lehké látky jako krajka nebo mušelín. Díky jednoduchému a pěknému vzhledu jsou závěsy Cafe ideální pro kuchyně, toalety nebo všude tam, kde máte doma malá okna.

Zatímco některé kavárenské záclony mohou mít v horní části pouzdro nebo kapsu, kde lze prosunout kavárenské záclonové tyče nebo použít pružinové napětí. Jiné jednodušší kavárenské závěsy nemají kapsu. K těm potřebujete pouze kavárenské kroužky na zavěšení závěsů.

Tyto prsteny na záclony do kavárny mohou mít pevné kovové kusy s křivkami na konci, aby se vytvořila oválná smyčka, která má na dně dráp, některé přicházejí jako kruhové prsteny, které mají na spodní straně prstenu připojenou malou otočnou sponu. Věřím, že čtu tento článek o tom, jak pověsit závěsy v kavárně.