Jak zavěsit věci na nemagnetickou lednici? 3 snadné způsoby!

Pokud se chystáte udělat nějaké připomenutí na den, ale vaše lednice není magnetická, měli byste najít způsoby, jak zavěsit věci na nemagnetickou lednici. Poté, co jste viděli a rozhodli se o postupu, který zvolíte, pokračujte v poskytování lepších přehledů a tipů k tomuto tématu dnes.

Možná nemáte představu, ale abych vám nějaké dal, tady to máte. Nerezová ocel používaná k výrobě ledniček může vypadat draho a elegantně, i když má své stinné stránky, a to kvůli materiálům. Kvůli obsahu niklu v oceli je často vystaven otiskům prstů a nedrží magnety.

Obvykle lidé sáhnou po těchto typech chladniček, takže při jejich výběru buďte opatrní. Pokud se vám to někdy stane, máme pro vás připravený článek, který může pomoci v situaci, ve které se nacházíte.

Bez ohledu na to nám umožníte hlubší vhled do dnešního tématu, protože budete pokračovat ve čtení až do konce. Budete vědět víc.

Způsoby zavěšení věcí na nemagnetickou ledničku

Před zakoupením lednice si musíte vždy zkontrolovat, co kupujete; jinak skončíte nespokojeni. Je důležité vědět, zvláště pokud jste majitelem nerezové chladničky, zvažte tyto způsoby, jak zavěsit věci na nemagnetickou lednici:

Metoda č. 1. Pomocí závěsného příslušenství, které má přísavky

Pokud jste ztratili naději, jak nalepit nebo pověsit věci na ledničku, pak by to mohla být odpověď. Když se pokusíte hledat nápravná opatření na internetu, bude to pravděpodobně první věc, kterou uvidíte, když se objeví.

Proč? Přísavky, známé také jako přísavky, využívají tlak vzduchu k přilnutí a vytvoření vazby s povrchem, na kterém se zdržuje. Díky tomu mohou pojmout lehké až středně těžké předměty, protože síla, kterou působí, díky čemu je jeho pouto silnější. Jsou levné a lze je zakoupit v místních železářstvích.

A když už bylo řečeno, první věc, kterou byste měli udělat, je koupit potřebné položky. Pokud náhodou přejdete kolem věšáku s přísavkami nebo magnetické tabule s přísavkou, kterou můžete použít k připomenutí, kupte si ji, pokud to cítíte.

Až budete mít položky, zkuste otřít povrchové plochy tam, kam je umístíte. Díky tomu bude držení sání silnější. Poté ji zkuste co nejsilněji přitlačit na oblast, dokud nebude těžké ji vytáhnout. Díky tomu se můžete ujistit, že drží a dlouho vydrží. Pokud je to možné, změňte je, jakmile ztratí přilnavost.

Metoda č. 2. Pomocí magnetické barvy

Víme, že ne každý si toho je vědom. Ano, existuje magnetická barva. Mohou vypadat stejně jako běžné barvy, ale uvnitř jsou do barvy přimíchány částice železného prachu, aby mohla později s věcmi interagovat.

Jsou k dispozici ve vašich místních železářstvích, i když je jen zřídka sehnat, protože jeho cena se může lišit docela draho než u běžných barev. Předpokládejme, že jednoho takového uvidíte, pak je to pro vás dobré. Pokud ne, zkuste je vyhledat na internetu. Možná ho najdete.

Stejně jako všechny ostatní barvy se nanášejí na povrch, na který je chcete vložit. Kartáčujte jedním směrem a nechte několik minut zaschnout. Poté můžete zkusit nalepit několik věcí, abyste zjistili, zda barva funguje. Vždy můžete přidat další vrstvu, pokud máte pocit, že se na povrchu příliš nelepí.

Metoda č. 3. Metoda oboustranné pásky

Tato metoda funguje po celou dobu, pokud spěcháte nalepit nějaké věci do lednice. Je to docela jednoduché, takže by pro vás mělo být snadné aplikovat, kdykoli je to potřeba. Nyní pokračujme v tom, jak toho dosáhnout, abychom se mohli posunout dále.

Může to být jednoduchá kazeta, ale pomáhá a hodně dělá. Díky tomu doma nebudete mít starosti s tím, co dělat.

Hmotnost, kterou nese, je však pouze omezená. Ujistěte se, že věci, které nalepíte, mají odpovídající hmotnost.

Vytáhněte z pásky požadovanou délku a sejměte kryt. Jakmile je lepidlo odkryté, přilepte svůj předmět na druhou stranu videa a ujistěte se, že jste druhou stranu umístili přímo k věci, kterou plánujete pověsit. Jakmile je vše nastaveno, vložte jej prosím do lednice a vyrovnejte, aby se více lepilo.

Je to zábal!

Nyní víte, jak zavěsit věci na nemagnetickou lednici. Nejprve je důležité pochopit, co kupujete, protože můžete kdykoli litovat, že to máte. Ale než se nad tím zamyslíte, jsme rádi, že jste našli a přečetli tento článek až do úplného konce. A když už to bylo řečeno, učte se sami nebo zavolejte profesionála, který vám pomůže.

Pokud je lednice, kterou máte doma, magnetická, zkuste si přečíst, jak vyrobit magnetky na lednici s fotografiemi.